Duński historyk postuluje budowę muru wokół Europy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nieodpowiedzialna polityka migracyjna Europy Zachodniej, polegająca na sprowadzaniu obcokrajowców z biednych państw, zapoczątkowała niemały kryzys na naszym kontynencie. Wielu imigrantów nie chce się integrować i zamiast tego tworzy społeczeństwa równoległe. W niektórych krajach europejskich powstały niebezpieczne getta, w których panuje wysoki poziom przestępczości. Dlatego wciąż mówi się o konieczności wybudowania muru, który zabezpieczy granicę Europy.

 

Duński historyk, profesor Uffe Østergaard twierdzi, że jest to już najwyższy czas, aby Europa poszła w ślady Stanów Zjednoczonych i zaczęła myśleć o murze. Jego zdaniem, polityka migracyjna nie tylko nie sprawdziła się, ale też zaczęła sprawiać poważne problemy, dlatego potrzebna jest pełna kontrola nad granicami – w przeciwnym wypadku może dochodzić nawet do rebelii społeczeństwa przeciwko władzy.

 

Uffe Østergaard wskazuje na imigranckie getta, które dowodzą, że kraje europejskie nie zdołały zintegrować obcokrajowców. Poza tym, duński historyk uważa, że w przypadku imigrantów należy zastosować asymilację, a nie integrację – przyjezdni nie tylko powinni uszanować kulturę i obyczaje Europejczyków, ale też przyjąć je i odłączyć się od grup społecznych, z których pochodzą.

Podobne wypowiedzi pojawiały się już co najmniej od 2015 roku, gdy wielka fala imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu ruszyła w kierunku Europy. Ich głównym celem były Niemcy, Szwecja i Wielka Brytania – kraje z rozbudowanym systemem socjalnym.

 

Jednak wraz z imigrantami, Europa sprowadziła do siebie islamistów, którzy zaczęli organizować zamachy terrorystyczne. Każdy, kto ostrzegał przed niebezpieczeństwami wynikającymi z przyjmowania obcych kulturowo imigrantów, był natychmiast określany jako rasista. Właśnie z powodu tych oskarżeń, Europejczykom nie wolno było protestować pod groźbą kar, w tym pozbawienia wolności.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika nn

" przyjezdni nie tylko

" przyjezdni nie tylko powinni uszanować kulturę i obyczaje Europejczyków, ale też przyjąć je i odłączyć się od grup społecznych, z których pochodzą "

Ha, ha. Śmiałbym się, gdyby to było smieszne. To jak głupota postepująca z kolejnym pokoleniem..

nn

Portret użytkownika euklides

Wystarczy zlikwidować socjal

Wystarczy zlikwidować socjal i wtedy przyjadą rzeczywiście lekarze, architekci i inżynierowie, a nie patologia. No, ale co wtedy poczęła by tubylcza patologia na czele z kastą polityczną - musiałaby emigrować do Afryki...

Portret użytkownika euklides

Widzisz, lewactwo to wirus -

Widzisz, lewactwo to wirus - choroba. Właśnie unaoczniasz taktykę tego wirusa. Pod pretekstem pomocy słabym i chorym wirus lewactwa zaczyna robić wyrzuty zdrowym i silnym, wzbudza w nich poczucie winy i toruje sobie drogę do ubezwłasnowolnienia, wywłaszczenia i kradzieży. Korumpowane są naturalne relacje międzyludzkie, niszczona jest rodzina, lokalne więzy społeczne ulegają rozkładowi. Następuje alienacja jednostek i marginalizacja odruchów wyższych.

Socjalizm to kradzież i niewolnictwo, a nie pomoc słabym i chorym. Z całego procederu największe korzyści czerpią socjalistyczni działacze. Socjalizm żeruje na społeczeństwie jak rak. Do jakich rezltatów prowadzi ta choroba to widzimy na przykładzie krajów Europy zachodniej. Bezdomni wałęsają się po ulicach zachodnich miast, a terroryści są sprowadzani, dostają mieszkania i żyją dostatnio z socjalu. Socjalistyczni przywódcy mają zaś grube majątki, które wystarczą im do końca ich dni. W ich interesie jest całkowite zniszczenie społeczeństw, gdyż w przeciwnym razie musieliby ponieść odpowiedzialność. Zadżumione społeczeństwa nic z tym nie mogą robić, gdyż opanował je wirus lewactwa...

Portret użytkownika euklides

Jak chcę pomóc słabemu i

Jak chcę pomóc słabemu i biednemu to mu pomagam, a nie głosuję na człowieka, który obiecuje, że okradnie mojego sąsiada i rzekomo stworzy jakiś system pomocy biednym. Większość z was nikomu w życiu nie pomogła - wręcz przeciwnie, wielu szkodziliście i doprowadziliście ich do kalectwa, być może nie zdając sobie nawet z tego sprawy.

Portret użytkownika minoduesp

W całej historii , żaden

W całej historii , żaden europejski kraj nie miał murów na granicach a mimo to doskonale sobie radzono z kontrolą migracji i nikt bez dokumentów ,pieniędzy ,pozwolenia na pracę czy "zaproszenia" nie mówiąc już o wizie i znajomości języka, nie miał wstępu do jakiegokolwiek kraju ,a każdy wałęsający się włóczęga od razu wzbudzał zainteresowanie odpowiednich służb. I dalej mogłoby tak być gdyby nie GŁUPCY ,których nikt nie wybierał a rządzą całą UE. Jedyną radą na obronę przed zatraceniem jest obalenie NIE-Rządu europejskiego i powrót do narodowych państw etnicznych w przeciwnym razie "rozdziobią nas króki i wrony".

Strony

Skomentuj