Dr Charles Hoffe: „Zdecydowana większość osób, które zaszczepiono na COVID-19, umrze w ciągu kilku lat z powodu niewydolności serca”

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Informacje na temat problemów, jakie wywoła globalna akcja szczepień na COVID-19, bardzo szybko znikają z Internetu, są od razu dementowane przez serwisy demaskujące fake newsy oraz wyśmiewane przez rządowych ekspertów. Jednak nadal część środowiska medycznego niestrudzenie ostrzega, że na koronawirusie problemy ludzkości się nie skończą.

Dr Charles Hoffe to kanadyjski lekarz, który ostatnio poinformował, że  obserwuje u swoich pacjentów, którzy przyjęli szczepionki Pfizera i Moderny zatykanie się ​​ich naczyń włosowatych. Konsekwencją będą  poważne choroby sercowo-naczyniowe.

Masowo produkowane po zaszczepieniu białka kolcowe, powodują postępujące krzepnięcie krwi. Co najmniej 60 procent osób, które przyjęło szczepionkę mRNA, będzie cierpieć z powodu tych skrzepów krwi. Jak twierdzi Hoffe, ostatecznie przytłaczająca większość z nich umrze z powodu wyrządzonych szkód.

W momencie, gdy płytka krwi będzie przechodzić przez naczynia włosowate, zacznie uderzać we wszystkie kolce COVID. Doprowadzi to do uformowania się skrzepów krwi blokujących te naczynia.

Z testów „D-dimer” przeprowadzanych przez Hoffe na jego pacjentach wynika, że ​​co najmniej 62 procent z nich ma już te mikroskopijne skrzepy krwi. Kiedy uszkodzą one mózg, rdzeń kręgowy, serce i płuca, to wspomniane narządy już się nie zregenerują. To z kolei doprowadzi do masowych zgonów i bardzo poważnych powikłań zdrowotnych, większych nawet niż COVID-19.

 

Źródło: https://www.naturalnews.com/2021-07-13-doctor-says-mrna-vaccines-kill-most-people.html

 

Ocena: 

Średnio: 3.9 (61 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Set

Ciekawy tok myślenia, że

Ciekawy tok myślenia, że przyszła mi na myśl taka hipoteza, co jeśli ich szczepią na przyszłe zjawisko i przy tym pozbywają się teraz tych najsłabszych, żeby potem wypuścić jakąś broń etniczną, co wychwyci i zlikwiduje nas, krnąbrnych?

Portret użytkownika Mariusz 1234

Uwaga ! 

Uwaga ! 

Na portalu Nczas pojawiła się miękka propaganda oto cytat :

się szczepię17 lipca 2021 15:51 At 15:51

Nie i jeszcze raz nie. Szczepienie nie miało uchronić go przed zakażeniem, tylko przed jego ciężkim lub śmiertelnym przebiegiem. Szczepionka nie wytwarza magicznej bariery wokół człowieka zapobiegającej wnikaniu wirusa do organizmu, tylko usposabia układ odpornościowy do sprawnej produkcji przeciwciał unieszkodliwiających inwazyjny drobnoustrój. Javid ma łagodne objawy, więc szczepionka DZIAŁA.

Portret użytkownika entyr

@5tgj Też się zastanawiałem,

@5tgj Też się zastanawiałem, ale jednak z każdej strony wygląda to wyjątkowo logicznie i cynicznie. Po pierwsze: od czegoś trzeba zacząć Po drugie: zaczną chorować to sami zaatakują niezaszczepionych, że to przez nich są mutacje Po trzecie: odcięte zostanie zaopatrzenie niezaszczepionych od jedzenia, informacji, nauki i niezaszczepieni, jako oddzielne, prymitywne grupy będą łatwe do pacyfikacji (albo jako rezerwuar "dzikich" genów).

Portret użytkownika Wiertaranachazara

Do ENTYR : ich plan jest nie

Do ENTYR : ich plan jest nie do przewidzenia poniewaz maja kilkanascie mozliwosci co zrobia i z kim.

Problemem waszym jest zly podzial od poczatku , bo widzicie tylko zaszczepionych i niezaszczepionych. Latwo co?

Dwie grupy i potem eliminacja albo ta albo ta.

a zalozmy ,ze jest tych grup wiecej? Powiesz niemozliwe:)

a mozliwe jak gender jest kobieta i mezczyzna a potem zmienno cos tam... i sie zaczyna lista... chyba 40 Smile

tu jest to samo poniewaz nie dokladacie  kolejnych czynnikow np:

zaszczepiony po stronie NWO  a zaszczepiony po stronie opozycji , a zaszczepiony bierny ... mamy juz 3 grupy Smile

to samo dotyczy niezaszczepionych  mamy juz 6 grup

im wiecej czynnikow tym wiecej grup , dlatego wasze gdybanie to strata czasu...

bo beda zaszczepieni zombie po stronie NWO  i niezaszczepieni po stronie NWO ... mamy juz 8 grup  .chyba sie juz myle Sad

i tylko w ten sposob mozecie sie zastanawiac co sie stanie z dana grupa  waszych dwoch podzialow hahahah

a jeszcze jest podzial zaszczepiony obcokrajowiec a Polak Smile a w Polsce a w USA Smile jako POlonia

a wy to splyciliscie bo tak wygodniej po co sie meczyc no nie Smile

Biale jest biale a czarne jest czarne i  odcieni nie ma Smile

a co dopiero jak czarne jest biale a biale jest czarne Smile

szachy to tez biale i czarne a ile kombinacji Smile

Strony

Skomentuj