Doradca premier Ewy Kopacz agentem izraelskiego wywiadu?

Kategorie: 

Internet

Michał Kamiński, były poseł do Parlamentu Europejskiego z ramienia Platformy Obywatelskiej a obecnie nieformalny doradca premier Ewy Kopacz jest pracownikiem izraelskiej firmy wywiadowczej Prism Group.

 

Prywatna agencja wywiadowcza Prism Group zajmuje się głównie marketingiem politycznym i gromadzeniem informacji gospodarczych.  Sam Kamiński nie widzi nic dziwnego w działalności dla obcego wywiadu. "Nie mam żadnego konfliktu interesów, bo moja firma nie ma absolutnie żadnych interesów w Polsce" - tak Kamiński odpowiedział na pytanie o jego działalność wywiadowczą gazecie Fakt.

 

Co innego jednak można przeczytać na stronie internetowej Prism Group. Agencja ta przedstawia siebie jako firmę zajmującą się polityką oraz sprawami publicznymi, mająca swoje siedziby w Pradze, Warszawie, Brukseli, Berlinie i Waszyngtonie. Celem tej agencji jest zbieranie danych o polityce, biznesie, mediach i opini publicznej w Europie Środkowej i Wschodniej. 

 

Czy nie powinno niepokoić Polaków, że jeden z dobrych znajomych premier polskiego rządu, który określany jest również jako jeden z głównych doradców prezesa Rady Ministrów jest jednocześnie pracownikiem zagranicznej agencji wywiadowczej? Z pewnością może on przekazywać tej amerykańsko-izraelskiej firmie istotne informacje na temat działalności polskiego rządu, zwłaszcza, że jest on częstym wizytatorem Kancelari Prezesa Rady Ministrów.

 

Na postawie:

http://www.fakt.pl/polityka/michal-kaminski-pracuje-dla-izraelskiej-firmy-wywiadowczej,art...

http://telewizjarepublika.pl/michal-kaminski-ekspertem-izraelskiej-firmy-wywiadowczej,1648...

http://www.prismstrategygroup.com/michal-kaminski-former-polish-mep-chairman-of-the-europe...

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika achiles

Ciekawa wiadomość, ale temat

Ciekawa wiadomość, ale temat powinien być rozwinięty pod kątem tego, że cały ten obecny NIERZĄD to jedna wielka AGENTURA, ale by nie było tak mało śmiesznie, to jeszcze sporo wody w WIŚLE upłynie, zanim kiedyś nastanie prawdziwy RZĄD POLSKI. A ten MISIO KAMIŃSKI, jak go nazywają równie przesiąkniętą AGENTURĄ, MEDIA, nie nasze jest takim przedstawicielem w tej firmie, jak TOUDI W GUMISIACH, niby to śmieszne, niby żałosne, ALE SWOJE ZADANIE SPEŁNIA, DLA OGÓŁU.  

Portret użytkownika dąb

Przecież ty wspierasz obecne

Przecież ty wspierasz obecne rządy . Tak hołubisz Rosję  , a przecież Komorowski jest ruskim agentem . To ruscy wpływają na to , że Polską rządzą zdrajcy i złodzieje . Sam Putin mówił o podpisywanej umowie gazowej w 1994r , że takiej korupcji nie widział . Przecież wtedy umowę podpisywali z PSLu . A teraz w 2011  dlaczego Pawlak i Tusk tak bronili okresu trwania umowy do 2027 r a komisja europejska wymogła na nich skrócenie umowy do 2019r. Dlaczego gazoport , który miał być oddany w 2012r  nie oddano do 2015r i nie  widac końca budowy (wybrano firmę powiązaną z gazpromem)  przez co ruscy mogą nakładać najwyższe na Polskę ceny na gaz w  europie? Pomijam zamordowanie dwóch prezydentów , całego dowództwa sił zbrojnych i elity intelektualnej wzorującej się na II RP oraz  żółwiki Tuska z Putinem nad ciałami zamordowanych. Dlaczego serwery wyborcze były ruskie , dlaczego robiono wszystko by programy liczące głosy były słabo zabezpieczone , dlaczego wszyscy sędziowie PKW byli czlonkami wcześniej PSLu lub ZSLu . Dlaczego z informacji oficjalnych (nie podawanych społeczeństwu)  wiadomo że 5,2 miliona głosów było nieważnych ,  listy sfałszowane a mimo to przyjęto wyniki wyborów gdzie jakimś cudem tak na prawdę  PSL wygrało. Czy ty nie widzisz , że to ruscy robią i że  Rosja jest dla nas zagrożeniem ? Niemcy i żydzi też robią swoje , ale to ruscy głównie nie dopuszczają do władzy prawdziwych Polaków . Z niemcami i żydami Polacy mogą sobie dać radę jak było w okresie międzywojennym gdy cały świat mówił o polskim antysemityźmie , czyli o wściekłej propagandzie żydów przeciwko Polsce bo stracili wpływ na politykę jaki mieli gdy Polska była pod zaborami . A mimo to Polska rosła w siłę . Ale najgorsze są macki Moskwy .  Ruski generał gdy przygotowywała Rosja agenturę pod rozbiory Polski mówił do cara , że jedną ręką polaczkom daje się sakiewkę a drugą ręką chcialoby się prać po mordach - bo nawet ruski generał nie mógł zgodzić się z tak jawną zdradą Polaków własnej ojczyzny. Tylko ślepy nie widzi podziału w sejmie polskim na tych co wspierają układ pookrągłostołowy zorganizowany przez agenturę sowiecką (Koszczak)  i tych co chcą z tym zerwać . Pamiętaj , że Ukraińcy jacy są to są , ale oni nie mają wpływu na nas a są barierą przeciwko tym , kórzy chcą zniszczyć naród polski.  Im Ukraina będzie stawiać silniejszy opór najeźdźcom tym my możemy się czuć bezpieczniej . Jeżeli Ukraina padnie to zobacz co będzie na przykładzie Czeczenii . Ruscy właśnie wysyłają Czeczeńców do walki na Ukrainie , bo brali oni udział w walkach. To po pokonaniu Ukrainy to jak myślisz , kogo ruscy wyślą na Polskę - wprawionych w bojach Ukraińców . Zacznij zimno kalkulować - jak wesprzesz teraz Ukrainę to więcej wrogów Polski zginie po obu stronach , a to jest na korzyść Polaków . 

Portret użytkownika achiles

Ten NIERZĄD to najwięksi

Ten NIERZĄD to najwięksi zdrajcy, nie tylko naszego NARODU, ale i też PUTINA, a Prezydent F.R. zdrady, nie zapomina i tylko pojawia się pytanie, czy tylko zdrajców sprawiedliwość, ma dopaść z BANDEROWSKIEGO NADANIA, czy cały NASZ NARÓD???

Strony

Skomentuj