Doradca Morawieckiego do spraw pandemii chce godziny policyjnej i zakazu przemieszczania się dla niezaszczepionych

Kategorie: 

Źródło: Internet

Eksperci, którzy doradzają premierowi Morawieckiemu, to ludzie, którzy lubią błyszczeć mediach, podsycać chaos i straszyć. Powodują, że narracja rządu staje się kompletnie niewiarygodna i niebezpiecznie zmierza w kierunku totalitaryzmu.

Prof. Miłosz Parczewski, to członek Rady Medycznej doradzającej premierowi w sprawie walki z pandemią COVID-19.  W rozmowie na antenie Radia Zet, stwierdził, że wszystkich niezaszczepionych powinna obowiązywać godzina policyjna oraz zakaz przemieszczania się pomiędzy województwami.

Stwierdził, że:

„Nie można dać takim ludziom szansy na zakażanie innych.”

prof. Miłosz Parczewski

Wypowiedzi tego typu pokazują dobitnie, że szczepionki po prostu nie działają w sposób deklarowany przez producentów. Trudno bowiem pojąć, że lekarze z tytułami profesorskimi nie potrafią zrozumieć, iż gdyby te covidowe preparaty działały, to niezaszczepiony nie mógłby zakazić zaszczepionego. W końcu specyfiki te mają gwarantować odporność.

Wydaje się, że rząd powinien chyba zabronić wypowiedzi swoim doradcom, bo oni najzwyczajniej w świecie wkopują premiera i ministrów, jak i obnażają całą polską filozofię walki z pandemią.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Demiurg

Wyszedłeś panie Kozera z

Wyszedłeś panie Kozera z założenia, że oni mogą (jak najbardziej na zlecenie rządu) testować granicę?

I naucz się w końcu podstawowego mechanizmu inżynierii społecznej: ogłaszamy jakieś zamordyzmy; potem deklarujemy, że jednak tego nie wprowadzimy (rozbijamy falę wrogości); potem (po opadnieciu fali emocji) wprowadzamy.  To zawsze działa.

Popatrz na zdania Flisiaka czy Niedzielskiego w kwestii obowiązku szczepień: obaj są "absolutnie przeciw ...do czasu dopóki ludzie sami na nie idą".  Ja pamiętam wypowiedzi Flisiaka zanim został rządowym popychadłem: wtedy jego wypowiedzi były mądre i sensowne. Od kilku miesięcy (bo wszedł do Rady i ma z tego kasę)  całkowicie zmienił stan umysłu. Jakby mu mózg odparował wraz ze zdobytym wykształceniem. Tak właśnie działa pensja na urzędnika (cz tam policjanta).

 

Portret użytkownika MlotoWiertara

odwracanie uwagi od Gazy ,

odwracanie uwagi od Gazy , wywolac skandal i oburzenie a jednoczesnie test czy POlaczki to lykna , skoro nie protestuja na ulicach ze swoimi idolami socha i brownem w antywojennych kwestiach jak to robia Palestynczycy i inni w roznych krajach Europy.

no ale co obchodzi chazarke soche czy browna Palestyna...

Portret użytkownika Mojeimię44

Weszliśmy w okres panowania

Weszliśmy w okres panowania lucyferian i antychrysta. Jeśli Polacy tego nie zrozumieją to będzie jeszcze gorzej. Ten reżim sanitarny to władza lucyfera i antychrystów nad światem. Ich odwiecznym głównym symbolem jest żmija. Zawsze była to żmija i oni się z tym nie kryją. 

otwórzcie oczy zanim nie będzie za późno. Reżim SAniTArNy.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Mojeimię44

Jeśli nie rozpoznajesz znaków

Jeśli nie rozpoznajesz znaków końca to twoja sprawa. Jeśli nie widzisz tego co oczywiste przykro mi ale ja nic na to nie poradzę. Mogę ci tylko powiedzieć, że oni mają więcej znaków by siebie nawzajem poznać niż twoja głowa sobie może wyobrazić. Przez to, że oni są zorganizowani a my poróznieni to oni wygrywają i to oni stanowią rządy a nie my. Staram się przekazać wam to co widzę i za to jeszcze spada na mnie deszcz krytyki dlatego idzie ucisk. Popatrz na ten screen lucyferian. Masz na nim jedno oko i żmiję na kobiecym ręku. To jest jeden z ich podstawowych symboli

A teraz przeanalizuj tą piosenkę. W jednym miejscu Natalia pokazuje jedno oko a na końcu ma żmiję na ręku.

https://youtu.be/SiOd0lMmyro

Jeśli nie widzisz, że to okres ucisku no to co ja poradzę? Może faktycznie ty jesteś wolny i jest ci dobrze ale 95% ludzi cierpi.

W tej piosence siedzi grupa ludzi przy stole. Natalia pokazuje znaki a oni wszyscy są ślepi. Wśród nich jesteś i ty. A eksterminacja postępuje.

Tu szczery ratownik medyczny który jeździ po zaszczepionych drugą dawką.

https://m.facebook.com/groups/221907579087547/permalink/479588493319453/?anchor_composer=false

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika MlotoWiertara

nie ma jeszcze wielkiego

nie ma jeszcze wielkiego ucisku , dopiero jest zapowiadany. moglbys opisywac minuty bo nie chce mi sie tej chazarki szreder ogladac...

nie zauwazyles ze ma czarne skrzydla pod ubraniem upadlego aniola

polecam tez piosenke Mylene Farmer Deschantee live 2013 lub tlumaczenie w tekstowo. mowi o chaosie oraz o znaku ( mark)

i czekaniu na dusze.. tak zapowiadaja znakami i slowami ich obled do mordowania.

 

Portret użytkownika sondziu

Takie wypowiedzi dobitnie

Takie wypowiedzi dobitnie świadczą że teraz Każdy może być profesorem, nawet jak nie ma mózgu.

Reszta jest milczeniem.

Portret użytkownika BG

prof. Miłosz Parczewski -

prof. Miłosz Parczewski - WYPIERDALAJ !!!! ZASZCZEPIENIE NIE CHRONI PRZED PRZENOSZENIEM WIRUSA. WIDAĆ ZE ZDJĘCIA ŻE PSYCHOPATA, PEWNIE FANATYK NSDAP I ICH WALKI Z ŻYDAMI, NIBY ROZNOSZĄCYMI TYFUS. TAK SIĘ TO ZACZĘŁO . HISTORIA ZATACZA KOŁO .

Strony

Skomentuj