Donald Trump nazwał Fed problemem dla gospodarki. Rothschild kazał mu po prostu zamknąć się k....

Kategorie: 

Źródło: Internet

Aktualny prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump antagonizuje się z kolejnymi amerykańskimi instytucjami. Ostatnio na Twitterze skrytykował Fed, czyli bank centralny zarządzający emisją dolara. W odpowiedzi usłyszał, od ekonomisty Davida Rothschilda, aby się zamknął.

 

Zdaniem Trumpa Fed nie czuje rynku i nie rozumie strategii koniecznych wojen handlowych, potrzeby silnego dolara. Porównał Fed do silnego golfiarza, który nie może wygrać, bo nie ma czucia w rękach.

David Rothschild to ekonomista z Nowego Jorku, którego powiązania ze słynną rodziną bankierów, są nieznane. Może jednak z powodu znanego nazwiska jego tweet został dostrzeżony. W odpowiedzi do Trumpa napisał, żeby ten zamknął się k..a w wersji angielskiej "Just shut the fuck up" i ostrzegł, że prezydenci nie powinni mieszać się do spraw Fed, bo zawsze gdy tak czynili dochodziło do licznych kryzysów i rynki przestawały być stabilne.

 

Następnie pan Rothschild zapytał czy pan Trump jest aż tak kur....ko głupi, że nie może nawet zamknąć się ku...a i nic nie robić? Ton tego tweeta wyraźnie wskazuje na to, że mamy do czynienia z obsesyjnym zwolennikiem Demokratów. Ale nawet jeśli to nie jest członek wszechwładnej rodziny Rothschild, która jest właścicielem bankowości, to nie można wykluczyć, że i tak wyraża on w jakiś sposób opinię zbieżną z władcami Fed, którzy niezadowoleni z poczynań Trumpa mogą podjąć kroki w celu jego usunięcia. 

Tak się składa, że poprzedni prezydenci USA, którzy zaczynali się za bardzo interesować sprawami Fed, mieli przeważnie kłopoty, z zamachami na ich życie włącznie. Jako przykład wskazuje się to co stało się z Johnem F. Kennedym, który przed śmiercią planował podobno uniezależnienie Departamentu Skarbu od Fed.

 

Istnieje teoria spiskowa na temat, a w jej centrum znajduje się pewien dokument. Tak zwane rozporządzenie wykonawcze 11110. Ta teoria zakłada, że przyczyną śmierci Kennedy'ego było właśnie to rozporządzenie, które nakazywało emisję 4 292 893 815 dolarów w postaci United States Notes, czyli banknotów emitowanych przez Departament Skarbu, zamiast Federal Reserve Note!

Kolejnym, który szedł na udry z Fed był Ronald Reagan, któremu nie podobały się narzucane poziomy stóp procentowych tego prywatnego banku centralnego USA. Nie brakuje opinii, że to właśnie przez niesnaski z Fed'em doszło do zamachu na Reagana w 1981 roku. Śledztwo oczywiście nie wykazało spisku tylko zamach został zaklasyfikowany jako czyn szaleńca zakochanego w aktorce Jodie Foster. 

Miejmy nadzieje, że te teorie to po prostu wybujała wyobraźnia ich autorów, a nie pewna niebezpieczna prawidłowość, która mogłaby władców dolara ustawiać w pozycji niewybieranej władzy nadrzędnej w Stanach Zjednoczonych, zdolnej nawet do nielegalnych posunięć.
 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Ach te plotki i pomówienia. I

Ach te plotki i pomówienia. I zaraz potem teorie spiskowe.

Ten sssyk w tle, to oznaka paniki przedstawicieli wybranych-rzezanych. Na tym szczeblu, tego rodzaju otwartość to groźba karalna jest, wojna nawet. Niemniej jednak wyszło poważanie, jakim darzony jest Prezydent Stanów Zjednoczonych przez lichwiarzy. I kto tak naprawdę rządzi ussa.

U nas też Piłsudski przysłużył się przyszłości Narodu Polskiego. Przez zrzeknięcie się Rządu Polskiego prawa do emisji obligacji rządowych, przez co banki uzyskały władzę nad naszym budżetem. Manewr jednego, konkretnego numeru.

Ale przy "wsparciu" jakie ma Trampek zza kulis, to raczej ryk agonii zdychającej w żalu bestii.

Dajmy im kilka dni na anonse.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Bolec, jask coś cię

Bolec, jask coś cię interesuje, to sobie poszukaj. Przecież "niegłupi" jesteś. Wrzuć coś sam, a nie podpinasz się ze swoją krytyką pod komentujących. Nauczony podtykania pod nosek? Tobie co by nie przedstawić, to będziesz miał watpliwości. Taka praca troliny. Pracuj, pracuj na szekle. Komentuj !! Staniesz się niedługo wzorem trola internetowego i szef ci ststuetkę pierdyknie. Żeby przyszłe pokolenia troli miały idola. Będą "złote bolce" do rozdania. Exart2 pierwszy w nominacjach.

Strony

Skomentuj