Donald Trump jest bardziej groźny dla elit niż John Kennedy

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Bardzo znany i jednocześnie niezależny dziennikarz Alex Jones udostępnił bardzo cenne wideo o Donaldzie Trumpie. Jest to podsumowanie jego różnych wypowiedzi. Jeżeli polityk mówi takie rzeczy jakie głosi Trump, to nie ulega najmniejszej wątpliwości, że mamy gigantyczny przełom w USA!

 

Proszę posłuchać tego materiału - to jest ostateczny dowód, że blondwłosy kandydat na prezydenta jest zagrożeniem dla elit, i to nie tylko tych z Ameryki. Gdybyście mieli wątpliwości to umieszczam wideo z wypowiedzią zamordowanego JFK. Porównanie tych dwóch materiałów powinno być dla nas wszystkich odpowiedzią na wątpliwości z jak wielkim człowiekiem mamy do czynienia. Jest prawdą, że nie jest uwikłany w NWO i jest prawdą, że nie pochodzi z przegniłego establiszmentu. Trump jest nie tylko zagrożony przed wyborami.

Z momentem wygranej, o ile wybory nie zostaną sfałszowane, powinni przydzielić mu dodatkowe oddziały służb ochrony. Donald Trump nie tylko nas informuje, że mamy ostatnią szansę na zatrzymanie cywilizacji śmierci, ale jest to walka ostateczna. Jeżeli Amerykanie ją przegrają to zacznie się prawdziwy koniec świata, przepowiedziany Biblijny Ucisk, a ostatecznie III Wojna Światowa. Trzymajmy kciuki za amerykańskiego blondyna, jego rodzinę, a ci z państwa którzy wierzą w Jezusa powinni się za niego pomodlić.

 

Ocena: 

Średnio: 3 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika DIus

Po takich artykułach jestem

Po takich artykułach jestem pewny że autor pracuje dla okupanta... Alex jones jest niezależny ? ten typ pracuje dla syjo-nazistów całe swoje zycie i ty wiesz o tym dobrze...Tak w nawiasie to nie społeczeństwo wybiera prezydenta, tam nie ma "demokracji"...

Portret użytkownika livid

Inżynier nie zapominaj, że

Inżynier nie zapominaj, że oni lubią pogrywać sobie z nami.

Wychwalałeś cały czas tak samo pis a co oni robią ? Łykasz iluzje wyboru jaki ci dają ale nie dostrzegasz, że to dojdzie do tego samego, tylko w pozornie innej trasie...

Jest jeszcze ciekawy aspekt, rzeczownik TRUMP w słowniku oznacza między innymi trąby głos a synonim to róg. Czyli nie jako nawiązanie do proroctw biblijnych ?

Świat nie istnieje bez dobrych ludzi!
https://youtu.be/xQGwg92Wmg0

Portret użytkownika X

oj głupiutki magistrze od

oj głupiutki magistrze od natanka!!!  Piszesz ofiaro, że mówi "taaakie rzeczy" to jest "niebezpieczny". Śmieszny pajacu przypomnij sobie Boleslawa Pontona - tez mowił "rzeczy niebezpieczne dla władzy" po czym okazał się ...agentem i solidnie tą władzę uwłaszczył.

Ty wogóle cokolwiek rozumiesz poza kazaniami natanka?

Portret użytkownika inzynier magister

PiS powinien szybko wydalić z

PiS powinien szybko wydalić z wojska byłych aparatczyków PZPRu i innych ubeków bo im zrobią kolejny zamach ! "Pułkownik rezerwy Adam Mazguła zyskał w antyrządowych środowiskach lewicowych niezwykłą popularność za sprawą wpisu na Twitterze. „Maciarewicz Patriotą Roku - a jakiego państwa?” – pytał oficer [pisownia oryginalna]. W wywiadzie udzielonym serwisowi naTemat nie wykluczył otwartego wystąpienia wojska przeciw rządowi. Na razie jest jednak na to za wcześnie – dodał.– Wielu przeciwników obecnej władzy marzy, by to wojsko stanęło w obronie konstytucji, na straży której stać przysięgał każdy żołnierz. To realny w Polsce scenariusz? – zapytał płk Mazgułę dziennikarz naTemat. Odpowiedź może być uznana za zaskakującą.– To się może kiedyś zdarzyć... Jednak na pewno nie w tej chwili. Musimy pamiętać, że tzw. „dobra zmiana” jest niestety wyborem podjętym demokratycznie. I to całkiem niedawno. W związku z tym, wojsko nie może występować przeciwko demokratycznie wybranym władzom. Na razie pozostaje więc czekać – stwierdził oficer w stanie spoczynku.– Jak jednak już wcześniej apelowałem, nie może być tak, że demokracja wyłania władzę, która ją zniszczy. Obywatele musza być strażnikami demokracji, jeśli podstawowe mechanizmy jej ochrony zawiodą. Jeśli więc w przyszłości zostaną przez władzę przekroczone kolejne granice, w tym głównie te w atakach na konstytucję, może zdarzyć się różnie – dodał wrogi wobec „dobrej zmiany” wojskowy.Adam Mazguła przekonuje, że jego poglądy nie są odosobnione i występują także wśród czynnych żołnierzy. Pułkownik rezerwy nie ma zaufania do Obrony Terytorialnej i widzi w nich siłę możliwą do użycia w celach politycznych.: http://www.pch24.pl/wojsko-w-obronie-konstytucji-i-przeciw-pis--oficer-antyklerykal-straszy-dobra-zmiane,46916,i.html#ixzz4O5RglWBA

Należy szybko ujawnić i opublikować zbiór zastrzeżony !!! Pomimo słabości PiSu trzeba się modlić za Polskę i Polaków byśmy kolejny raz nie wpadli w łapska folksdojczy i innych sprzedawczyków ! Miłosierdzie Boskie Jezusa może uczynić z nas ludzi wolnych !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj