Doktor Fauci twierdzi, że zaszczepieni przenoszą koronawirusa w wariancie Delta tak jak niezaszczepieni

Kategorie: 

Źródło: ZmianynaZiemi

Główny doradca medyczny Białego Domu, Anthony Fauci, wstrząsnął niedawno amerykańską i światową opinią publiczną. W swoim niedawnym występie, poinformował Amerykanów, że zgodnie z nowymi wytycznymi CDC, w pełni zaszczepieni ludzie powinni nosić maski w pomieszczeniach. Ma to być niejako środek ostrożności przeciwko nowej odmianie koronawirusa, która zdaniem Fauciego "jest zupełnie innym wirusem" i zaszczepieni mają miano wirusa takie jak niezaszczepieni.

 

Fauci poinformował o tym jeszcze we wtorek. Tłumaczył on decyzję CDC w oparciu o nowe dane pozyskane w badaniach. W maju, kiedy ogłoszono, że w pełni zaszczepione osoby mogły porzucić maski, bardziej zakaźny wariant delta stanowił zaledwie około 1-2% infekcji w USA. Teraz statystyki wskazują iż jest to prawie 60% wszystkich zachorowań. Fauci, powiedział również, że zgodnie z nowymi wynikami badań, osoby zaszczepione są w stanie przenieść infekcje na inne osoby. Wygląda na to, że wkrótce wszyscy Amerykanie, niezależnie od statusu zaszczepienia, staną się zagrożeniem dla swojego otoczenia i będą musieli nosić maski. Do tej pory, nie było jasne, czy zaszczepiona osoba będzie miała wystarczająco dużo wirusa w swoim organiźmie, aby przekazać go innym. Teraz jest to pewne.

Okazuje się, że delta działa zupełnie inaczej niż wcześniejsze szczepy wirusa. Fauci powiedział wprost, że miano wirusa u zaszczepionych, niemal nie różni się od wyników u ludzi niezaszczepionych. Oznacza to, że mimo iż zaszczepieni posiadają mniej cząsteczek wirusa, jest to wciąż wystarczająco do przeniesienia choroby na innych. Delta, powoli staje się szczepem dominującym i wypiera standardowego SARS-CoV2, a więc wygląda na to, że ludzie, którzy przyjęli szczepienia na poprzedniego wirusa, zostali wyrolowani. Ich status sanitarnych nadludzi, zakończy się równo z zapowiadaną od miesięcy jesienną falą pandemii, która najprawdopodobniej, znowu zamknie nas wszystkich w domach.

Wirusy nie ulegają mutacji, chyba że pozwolisz im na replikację i rozprzestrzenianie się w społeczności, dasz im wystarczająco dużo czasu i okazji do mutacji, a otrzymasz nowy wariant” – powiedział Fauci. „Najłatwiejszym, najlepszym i najskuteczniejszym sposobem, w jaki możemy zapobiec pojawieniu się nowego wariantu i zmiażdżyć już istniejący wariant delta, jest zaszczepienie wszystkich.

Ponieważ nasze władze, bardzo uważnie obserwują działania zachodnich państw, nie wykluczone, że już wkrótce podobne nawoływania, a być może nawet i nakazy do noszenia masek przez zaszczepionych, pojawią się w polskojęzycznych mediach. Fauci nie neguje jednak pozytywnego wpływu szczepień na przebieg pandemii. Wręcz przeciwnie, uważa on że pojawienie się tego zjadliwego wariantu, jest rezultatem zaniedbań międzynarodowej społeczności. 

 

Ostatnie ustalenia odnośnie tego, że zaszczepieni zarażają siebie i innych tak jak niezaszczepieni, powinno chyba zakończyć plany dyskryminacji sanitarnej. Jeśli dr Fauci ma rację może to oznaczać, że paszporty covidowe, którymi wprowadzono segregację, są niebezpiecznym narzędziem do rozsiewania wirusa przez zaszczepionych. 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Możecie mi wierzyć, że

Możecie mi wierzyć, że pisałem do możnych tego świata pisma, że ważniejsze są leki od szczepionek podając im przykładowe dobrze rokujące leki. Pisałem do WHO, Bill Gatesa i innych i nic to nie dało. Starałem się . Huj z tym, że się naraziłem ale to zrobiłem. Niestety nie ja decyduje o losie tego świata a interes jednostek ważniejszy jest od dobra ogółu. Oni mają misję. Wprowadzić światową technokracje a paszport szczepień jest jednym z kroków by to osiągnąć. 

Portret użytkownika Mojeimię44

Też tak myślę. Widzisz ja

Też tak myślę. Widzisz ja uważam, że ludzi wcale nie jest za dużo tylko ludzie wpływowi ubzdurali sobie, że najlepszym sposobem na poprawę świata jest redukcja populacji i zamordyzm. Kto to przeżyje? Tego nie wiem. W moje szanse wątpie. Okazuje się, że i tak jestem nikomu niepotrzebny. Chciałbym zobaczyć silnie gospodarczą Polskę i Polskę z "duchem" jednak chyba tego nie doczekam. Zresztą zobaczymy. Jestem bardzo wierzący ale uważam, że świat materialny a co za tym idzie i gospodarka też jest bardzo ważna. Człowiek w pełni się bogaci gdy bogaci się duchowo i materialnie. Nie mam ochrony i nikt mnie nie broni a pisałem do wielu możnych tego świata. Niech tylko któremuś się ubzdura żeby mnie zabić to to zrobi bez przeszkód. 

Portret użytkownika Wiertaranachazara

Mysle ,ze nie przezyjesz

Mysle ,ze nie przezyjesz chazarek 44  bo takie scierwo powiesza na pierwszym drzewie jak zobacza tylko jak klamiesz , manipulujesz i jakie masz wartosci . Domyslam sie ,ze masz wyglad chazara i jeszcze seplenisz.

 

Portret użytkownika baca

Drako zobacz na własne oczy,

Drako zobacz na własne oczy, bo na słowo nie uwierzysz: szczepany zaczynają produkować jakieś metalowe struktury które zajebiście szybko w ich ciałach rosną: da się to gówno silnym magnesem wydobyc jak się natnie skalpelem skóre i pewnie będzie nielicha sensacja jak się okaże że to są wyprodukowane przez nanoroboty jakieś procesory do sterowania szczepanami...

https://www.bitchute.com/video/aZMS3ybwH2Qy/

technika panie taka, że homoś znowu się zesra publicznie i wpadnie w skowyt do bozia jakiegoś :-)

 

Portret użytkownika drako_tr

Kiedyś w podobny sposób

Kiedyś w podobny sposób wyciągaliśmy śrut koledze z tyłka, to było jakieś 2 tygodnie po tym, jak go w nim umieściliśmy, testując specjalnie przygotowana rurkę ze specjalnym nabojem zdobytym od leśniczego, takie tam szczenięce lata Biggrin

...ale nawet po 2 tygodniach ten śrut był nadal koloru metalicznego, no i u kumpla powstała mała blizna, której facio na filmiku nie ma...w dodatku to coś jest czarne jak węgiel ...

Portret użytkownika Ten Który Wie

Napisz jeszcze do Franciszka

Napisz jeszcze do Franciszka i Matki Teresy z Kalkuty, efekt będzie podobny..

Ja co prawda też pisałem do Billa. W załączniku wkleiłem pare pornoli, Bill odpisał, że zajebiście, że nareszcie ktoś mu cos sensownego przysłał i  spytał, czy znam tego 44 z Polski, co mu jakieś farmazony wkleja na maila, bo mu spamuje skrzynkę a on nawet nie czyta. Ja odpisałem zgodnie z prawdą, że nie znam, ale słyszałem o nim, bo gość komentuje na ZnZ. To Billa zainteresowało, powiedział, że sam czyta i lubi komentarze, zwłaszcza inżyniera magistera, takie o pedałach, co piją szczochy i jedzą kał. Nawet wysłał mi fotkę w tej tematyce. Jak widzisz, ja gadam z możnymi i na mnie reagują, nawet przyjaźnie. Po prostu trzeba umieć się dogadywac z ludźmi.

Portret użytkownika baca

nie możemy ci niestety

nie możemy ci niestety wierzyć...

ale to bardzo ładnie że listy napisałeś, a teraz pokaż nam te listy które napisałeś...

bo podejrzewam że łżesz bo już wcześniej podejrzewałem żeś żyd a ktoś inny że nawet chazarski...

no pokaż te listy nam bo cały udręczony świat.... już ze trzy tysiące lat czeka na pierwszego dobrego żyda Smile

 

Portret użytkownika Mojeimię44

 Możesz sobie żartować ale

 Możesz sobie żartować ale zrobiłem to i jestem z tego dumny. Nie jestem żydem i nigdy nie byłem no chyba, że chrześcijanina uznajesz za żyda. Możesz mnie obrażać jak chcesz- nie rusza mnie to. Bynajmiej miałem odwagę by do nich napisać a ty nie. Co ja ci będę tu kartkował tym co napisałem? A co ty mój spowiednik jesteś? Nie tylko do nich pisałem bo robiłem wszystko by ludzie zrozumieli, że tak nie wolno.  Zlikwidowano mi konta i wydzwaniają do mnie cały czas głuche telefony ale co ty możesz wiedzieć ile zrobiłem by ratować ten kraj? Do piosenkarzy pisałem, do polityków. Naraziłem się wielu osobom. Co myślisz, że tylko ty piszesz na swoim blogu a inni to nic nie robią? Mylisz się. Myślałem, że jesteś mądrzejszy i że nie będziesz naśladował innych ale widzę, że nawet jak mamy podobne poglądy to musisz swoje pokazać. 

 

Strony

Skomentuj