Do końca wieku, Holandia zamieni się w państwo muzułmańskie

Kategorie: 

Źródło: sxc.hu

Dzisiejsza Holandia zmaga się z problemem, który jest charakterystyczny dla całej Europy. Rdzenni mieszkańcy mają mało i coraz mniej dzieci, a rząd zastępuje ich obcymi kulturowo imigrantami z Afryki i Azji. W największych miastach, Holendrzy już stali się mniejszością, a w kolejnych dekadach, Holandię czeka radykalna transformacja.

 

Organizacja Gefira stworzyła model, opierając się o oficjalne dane statystyczne, aby przewidzieć przyszłość Holandii. Wynika z niego, że do końca tego stulecia, populacja Holendrów zmniejszy się aż o 60%, ale ogólna liczba mieszkańców będzie rosła. Rdzenna ludność skurczy się do 8 milionów.

 

Do Holandii masowo sprowadza się obcych kulturowo imigrantów, którzy mają zastąpić Holendrów. Podmiana populacji przebiega pomyślnie – mniejszości rozrastają się w szybkim tempie, a islam jest najszybciej rozwijającą się religią w kraju.

Identyczne zmiany obserwujemy już we Francji, w Niemczech czy w Szwecji – imigranci zamiast integrować się, tworzą własne równoległe społeczeństwa. Polityka imigracyjna państw Europy z pewnością poprawi wskaźnik demograficzny, ale pod koniec wieku będzie to już Eurabia. Jak Holendrzy staną się mniejszością we własnym kraju, tak Europejczycy, w odległej przyszłości, mogą stać się mniejszością na naszym kontynencie.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

Za rządów PO założyciel

Za rządów PO założyciel strony był nękany z artykułu 256 KK... Ja po pewnych kontaktach z ową stroną, ciągany byłem do prokuratury z tego samego paragrafu na przepytki... Niemiłe przepytki...
Może to pokłosie dawnych problemów... Tym bardziej że PiS w rzeczywstości nie różni się niczym od swoich pookrągłostołowych braci z PO, PSL czy SLD!
Tak sobie luźno myślę... Pozdro dla kumatych Wink

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Wichajster

Tyle kraze po internetach i

Tyle kraze po internetach i nie znalem tego portalu ndie.pl , jesli ktos moglby to prosilbym o wrzucenie tu w komentach stron ktore warto odwiedzac i sa obiektywne bo do tej pory czytam tylko zmianynaziemi.pl i wolnemedia.net, reszta to bagno.

Portret użytkownika euklides

"Nikt nie może kupić ani

"Nikt nie może kupić ani sprzedać, kto nie ma znamienia"

To napewno będzie miało coś wspólnego z podatkami. Już teraz nie można swobodnie handlować, bo państwo wymaga od nas rejestrowania każdej sprzedaży i płacenia haraczu od niej.

Portret użytkownika SurvivorMan

Do końca wieku? Aaaa, to

Do końca wieku? Aaaa, to spokojnie... W połowie wieku bowiem ludzkość będzie się mordowała o ostatnią kroplę wody zdatniej do picia i o ostatni zjadliwy kawałek czegokolwiek... Wskazuje na to tempo degradacji ziemskiego ekosystemu, przez śmiertelnie groźnego pasożyta, zwanego roboczo "człowiekiem cywilizowanym".

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika inzynier magister

Uściślimy "Znany polski

Uściślijmy "Znany polski specjalista od nadchodzącego „Nowego UFO-marksizmu„, Krzysztof Karoń, ma w tej kwestii podobne zdanie do innego polskiego badacza i ufologa, doktora inzyniera Jana Pająka, twierdząc o dzisiejszej UFO-elicie Zrównoważonego Rozwoju Agendy 2030, jako o pasożytach, żerujących na reszcie, nazywanej motłochem, czy wręcz niewolnikami, co zresztą jest zbieżne ze wspomnianym planem Agendy 2030. Pasożytnicze elity NWO starają się odbierać nam życiową energię, wysysać z nas soki, budując kolejny raz okultystyczny system cywilizacji śmierci.(„Pasożytnictwo – filozofia niemoralności, zastoju i nieszczęścia„)"

http://argonauta.pl/pierwszy-okultystyczny-blitzkrieg-nwo-z-roku-1939-oraz-drugi-z-1992/

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj