Do czego szykuje się rząd cd. Czyli jak "teoria spiskowa" staje się prawdą na naszych oczach + o Polsce słów kilka

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ostatnio napisałem o dziwnych działaniach rządu, które dało się zaobserwować na przestrzeni tego roku. Nie ma to na celu straszenia was, a wręcz przeciwnie. Jeśli to nadejdzie, ludzie powinni być przygotowani. Niezorganizowanym tłumem łatwiej kierować i karmić swoją propagandą. Część Polaków ma problemy z odróżnianiem propagandy od rzeczywistości . Tego co rząd chce ukryć przed zwykłymi ludźmi, których nie oszukujmy się - ma za nic.

 

Blokada informacyjna istniała od zawsze, w dobie internetu po prostu rozwinęła się i coraz trudniej odróżnić to co naprawdę wartościowe, od tego co jest pisane na zamówienie przez różne grupy interesów. Bardzo chciałbym ,żeby nic złego nie dotknęło naszego kraju, który w tym momencie klęczy na kolanach i Polakom zostało coraz mniej czasu aby go z nich poddźwignąć. Przecież sam były szef służb, który bądź co bądź jest/był jednym z najbardziej wtajemniczonych ludzi w sytuację w Polsce powiedział ,że " Polska istnieje tylko teoretycznie" ,a flagowe inwestycje rządu Tuska to "ch**, dupa i kamieni kupa". 

 

25 letnie rządy ludzi, którzy kryjąc się pod różnymi nazwami i płaszczykami doprowadziły do takiej znieczulicy społecznej, że z Polakami można zrobić wszystko, ugniatać ich jak plastelinę. Można zabijać ich przywódców państwowych i elity, a za pomocą socjotechniki sprawić że każdy kto będzie kwestionował oficjalną wersję zostanie uznany za wariata i oszołoma ( metody z czasów Stalina - robienie ze swoich przeciwników chorych psychicznie ) Doprowadziły do tego ,że w teoretycznie wolnej Polsce rozpanoszyła się plaga samobójstw, wypadków czy śmiertelnych chorób ludzi będących niewygodnych w ten czy inny sposób dla władzy ( nie tylko polskiej ) i papki ,którą nam przekazuje.

 

Jaka jest reakcja społeczeństwa ludzi na to? żadna. Ale to również jest sprawką "25 lat wolności ". Z Polaków zrobiło się dziadów, niewolników we własnym kraju którzy w większości ciężko pracują za psie pieniądze i po prostu nie mają czasu ani energii bliżej interesować się czy grzebać w niektórych sprawach i z tego powodu łatwiej przyjmują telewizyjną, albo portalową ( onet, wp, interia itp. ) papkę , która jest tam podawana w formie gotowej ( przyjrzyjcie się ostatnio ujawnionej rozmowie Kalisza z Kwaśniewskim - wg nich Telewizja publiczna, służby i prokuratura to instytucje które "kupią, sprzedadzą, zdradzą, zniszczą" ). Nie oznacza to, że są gorsi od innych, każdy z nas powinien uświadamiać osoby nam najbliższe, dokładać swoją cegiełkę. 

 

Rzymianie chcąc łatwiej rządzić podbitymi ludami tworzyli często sztuczne spory i wykorztywali już istniejące antagonizmy pomiędzy nimi by pomagać raz jednym, raz drugim i sami nad nimi dominować. Divide et impera - dziel i rządź. Zasada stara jak świat, a dalej wykorzystywana między innymi przez "polski" rząd. Stworzyli nam tematy, przez które wzajemnie Polacy chcą skakać sobie do gardeł, całkowicie pomijając w tych sporach logiczne myślenie. Smoleńsk jest chyba najlepszym tego przykładem. Teraz robią to samo z tematami zastępczymi typu aborcja/in vitro itp. Stworzyli nam sztuczne podziały na lewicę i prawicę, które już dawno straciły na aktualności, promują homoseksualizm, sprowadzają muzułmanów do Polski, promują biało różowe flagi, czekoladowe orły, mówią o " nowoczesnym patriotyzmie "( Komorowski ), albo że " polskość to nienormalność " ( Tusk ). Co bardziej tępi ludzie sprowadzają wszystko do pojęcia homofobii. Nie dostrzegają ,że promowanie homoseksualizmu to część większego planu. Są ludzie, którym nie przeszkadza co kto robi w domach ze sobą, ale jednocześnie nie zgadzają się z paradami facetów stykających się siusiakami, otoczonymi kordonem około 1000 policjantów ( tegoroczna parada równości ). Jednocześnie policja dokonuje prowokacji na corocznym marszu niepodległości, aby mieć pretekst do bicia ludzi z polskimi flagami i robić z nich faszystów. Internet jest pełny od nagrań tajniaków prowokujących zamieszki. Szkoda ,że na homoparadzie również ich nie było, widocznie ludzie mają widzieć w telewizji i gazetach kontrast faszyści i wandale/kolorowi uśmiechnięci ludzie promujący tolerancję ( czyli jeśli masz inny punkt widzenia niż oni to nie jesteś tolerancyjny ).  Polacy mają być dziadami, bez poczucia swojej narodowej dumy, bez charakteru, nie znającymi własnej historii, a przez to nie rozumiejącymi co się dzieje wokół nich, zaszczuci, poniżani na arenie międzynarodowej i skłóceni między sobą w sztucznie wytworzonych antagonizmach.

 

 

 

Ale do rzeczy, kilka dni temu w swoim artykule wspomniałem o operacji " KRAJ " i plotkach o niej , które w internecie rozpowszechniły się już w marcu/ kwietniu bierzącego roku. ( przykładowa wrzutka z marca 2015 https://miziaforum.wordpress.com/2015/03/21/15-maja-2015-wprowadzenie-wojsk-nato-sil-polic... )

 

Sam traktowałem to z przymrużeniem oka, do czasu kiedy dzisiaj wchodząc na interię spotkałem przypadkowo ten oto artykuł - http://fakty.interia.pl/polska/news-bronislaw-komorowski-podpisal-scisle-tajny-dokument,nI...

 

oto dzisiejsze słowa naczelnego "Szoguna" , generała Kozieja.

" Szef BBN uważa też, że należy przygotować i przeprowadzić systemowe ćwiczenie weryfikacyjne pod kryptonimem KRAJ. Jego koncepcja ćwiczenia powinna być zatwierdzona po wydaniu dyrektywy. Podczas ćwiczenia w roli naczelnego dowódcy sił zbrojnych powinien wystąpić dowódca operacyjny gen. broni Marek Tomaszycki, wskazany w czerwcu jako kandydat do mianowania na to stanowisko w razie wojny."

Pozostawię to bez większego komentarza. Coś z czego sam się śmiałem jako mało wiarygodną teorią spiskową, staje się faktem. 

 

Do tego Zbigniew Stonoga, który jak mówiłem gra na czas do wyborów w jednym ze swoich napadów złości dzisiaj przyznał się ostatnio, że " Wy skurwsyny niszczący ludzkie życie uważacie, że ja się was wykolejeńcy boję? Amber Gold skurwiele już za kilka dni, niech tylko bul wybory ogłosi! "

 

Stawiam, że największe "bomby" dopiero zostaną przez niego odpalone.

 

Powiedzmy ,że w mojej opinii pewne siły chcąc wykorzystać jego nienawiść do rządu, która jest raczej autentyczna użyły go do swoich rozgrywek. Streszczając - ktoś przygotowuje w Polscę zemstę za ukraiński Majdan. Jest to tylko moja subiektywna opinia.

 

Ponieważ przygotowywanie świadomości ludzi do wojny trwa już od ponad roku, co stanie się jeśli Platforma przed wyborami ogłosi że z powodu nadchodzącej wojny nie może oddać władzy aby nie dezorganizować państwa w myśl zasady " nie zmienia się konia na którym się jedzie" ? Jest to scenariusz tym groźniejszy ,że byłby usankcjonowany przez zachód i ewentualne wdrożenie ustawy 1066 w życie stalo by się możliwe. Mam nadzieję ,że się nie sprawdzi.

 

Równie dobrze może się okazać ,że to wszystko jest tylko prewencją przed możliwością wojny ale w obecnej sytuacji geopolitycznej na świecie obawiam się , że pokojowych możliwości już nikt nie bierze pod uwagę,a Polska jest tylko pionkiem w nadchodzącej rozgrywce. Nasze obecne władze z pewnością nie pozwolą nam na ogłoszenie neutralności. Myślę ,że powoli nie należy sobie zadawać CZY to nastąpi, ale KIEDY to nastąpi. W najbardziej "optymistycznej" wersji mamy przed sobą jeszcze parę lat narastającego kryzysu, napięć i wyścigu zbrojeń. Ci, którzy śmieją się z Putina i Rosjan którzy nie mogą pokonać bochaterskich hierojów w Donbasie ( tak przedstawiają to nasze media ) z odpowiedzią rusza sam król czekolady Poroszenko - http://www.kresy.pl/wydarzenia,wojskowosc?zobacz/poroszenko-rosja-testuje-nowa-bron-w-donbasie 

 

Ukraina jeśli Putin by tego chciał była by już dawno zdmuchnięta w okresie paru dni i to bez użycia broni nuklearnej. Po prostu Rosja woli testować nową broń, taktyki, trenować żołnierzy i oficerów na pierwszym takim w historii poligonie z żywym przeciwnikiem, co zaprocentuje jej w prawdziwej wojnie, w przeciwieństwie do NATO którego większość papierowych manewrów była z udziałem kilku tysięcy żołnierzy. Tym w istocie jest w tym momencie konflikt w Donbasie - destabilizacja Ukrainy, która jak widzimy sama zaczyna się rozszarpywać ( ostatnie wydarzenia na Zakarpaciu ) + jedyny w swoim rodzaju poligon. Kiedy Rosja będzie gotowa, a sytuacja geopolityczna odpowiednia to Ukraińcom nie pomogą żadne amerykańskie hummery czy broń z zachodu.

 

Historia niestety lubi się powtarzać, a sytuacja na świecie staje się bardzo podobna do tej z przed I jak i II wojny światowej. Artykuł z oddzielnymi linkami i argumentami udowadniający , że na świecie trwają przygotowania do czegoś większego powinien zostać stworzony oddzielnie ponieważ źródeł są setki, jeśli nie tysiące i jednej osobie ciężko będzie coś takiego stworzyć.

 

Pozdrawiam wszystkich, którzy dobrnęli do końca, nie narzucam nikomu swojego toku myślenia i mile widzę wszelką krytykę.

 

El Capitan

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pilip

"Blokada informacyjna

"Blokada informacyjna istniała od zawsze, w dobie internetu po prostu rozwinęła się i coraz trudniej odróżnić to co naprawdę wartościowe"dobrze ze napisałeś to zdanie bo tak na prawde ta strona zaczyna wciskac ludziom wiecej gówna niz tvn... i na prawde ślepy ten kto tego nei widzi.. ta strona nie jest juz informacyjną tylko chodzi o ilosc artykułów..

Portret użytkownika karwoch

A jest taka rzecz, która się

A jest taka rzecz, która się zbliża i właściwie wszystkie państwa na to się przygotowują (chociażby ostatni europejski akt bail-in który ma bardzo nietypowo krótki czas na realizację - właśnie przed tym wydarzeniem).  Zbliża się super shemitah (nie wiem jak to przetłumaczyć niestety) , czyli 7 rok 49 cyklu - jeśli się przyjżycie - co 7 lat przez ostatnie lata właśnie pod koniec Shemitach (13 Wrzesień co 7 roku w kalendarzu Hebrajskim) wywoływany był kryzys gospodarczy (2008 - upadek Lehman, 2001 - WTC i związane z tym załamanie, 1994 upadek giełdy papierów wartościowych itd.) Artykuł jest niestety po Angielsku, w dodatku przesadnie dramatyczny, bo coś mi się wydaje że akurat tym razem coś dobrego z tego może wyjść ;). Plus te złe efekty są wywoływane przez złych ludzi, a to tak naprawdę od społeczeństwa zależy jakie to będzie - a coś ostatnio się zmienia. Pozdrawiam.
 
Ano i sam artykuł: https://deusnexus.wordpress.com/2015/07/16/super-shemitah-reckoning/

Portret użytkownika Swiatoslav

Zwróć uwagę, że, jak i w

Zwróć uwagę, że, jak i w poprzednim twoim artykule, tak i w tym brak wpisów. Zadaniowi pomijają takie artykuły milczeniem. Komuś bardzo zależy, aby Polacy byli w letargu, otumanieni informacyjną sieczką. Ja napiszę wprost, chcą nam zgotować holokaust. W miastach przeprowadzają rewitalizację kamienic do których już nie powrócą przedni mieszkańcy, bo ceny są jak w apartamentowcach, mieszkańcy spychani są do biednych dzielnic, powoli powstają Polskie getta biedoty, biedotę, którą sami stworzyli niszcząc przemysł, fabryki, gospodarstwa itd... Przypuszczam, że tak jak żydzi żyli w gettach za czasów wojny, tak teraz gotują nam ten los, potem mały zapłon przez prowokację i zwyczajnie nas wymordują, ogłaszając światu, że to byli antysemici i terroryści. Ta ogólnoświatowa propaganda przeciw Polakom nie bierze się z niczego, zwrot za nienależne mienie żydowskie, za które zresztą Gomułka im zapłacił, jest tylko zasłoną dymną.

Portret użytkownika Alien1974

Hey Everyone! Czytając ten

Hey Everyone! Czytając ten artykuł mozna odnieść wrazenie, ze Admin prowokuje i pisze to, co zlecila mu "tajemnicza ręka". Załózmy, ze Admin nie jest prowokatorem i pisze to z własnej nieprzymuszonej inicjatywy. Zacznijmy moze od początku, choć nie jestem orłem z historii a tylko kosmitą zagubionym w czasie i przeztrzeni przypadkowo tylko - zgodnie z bajką Waszych rodziców - zrzuconym przez bociany w pole kapusty. Tak na marginesie podobno nawet bociany się pogniewały na Polakow, bo z roku na rok populacja ich spada, a to, ze Muzłumanie strzelają do nich dla sportu, bo w Polsce zrobiono z bocianów akuszerów, a to znowu, bo wybrały podobno Hiszpanie - powód ten sam - miały dość bycia akuszerami. Niby niewinna bajka a jakie zamieszanie. Robaczek w ziemi wie, ze ma poznac robaczka i skowronek wie, ze ma poznać skowronka - tylko ludzkim dzieciom wciska się kit o bocianach, emituje bajki z Misiem Uszatkiem czy Kubusiem Puchatkiem, uczy się dzieci jak zyc pokazując im jakieś kukły nijak podobne do chłopczyka i dziewczynki. A pózniej lament, "mój synek jest gejem" czy "moja córka woli dziewczyny" a co bardziej zabawowi "wybrańcy" Narodu obradują, czy plac zabaw ma być imienia Misia Uszatka czy Kubusia Puchatka. Ale do rzeczy - let's dance. Odkąd Mieszko I ozenił się z Dobrawą się zaczęło - najgorsza zaraza weszła do Polski i łupi ten kraj jak leci udajac przy tym modlących sługów Pana. Bolesław Chrobry niby Polski król niby to Gotów zaczął tą nierówną walkę ogłupiajac ten naród reka w rękę z sługami Pana skończywszy na ni to Polskim ni to rosyjskim królu Poniatowskim. Po drodze na przestrzeni czasów to raz byli szlachetni władcy to znowu zdrajcy, Polska była łupiona z kazdej stony, a "umiłowani" słudzy Pana z Watykanu zawsze potrafili się odnaleźć. Przypomne tylko, ze Watykan popierał rozbiory Polski kwitując to słowami " kazda władza pochodzi od Boga i takie tam" - to słowa Apostoła Narodów tego, co handlował namiotami i okręcił prawie wszystkich Apostołów Jezusa. I juz kończe. Zatrzymajmy sie na moment na roku 1936 i spotkaniu ministra Beka z ministrem Stalina Mołotowem. To na tym spotkaniu Mołotow miał powiedzieć, ze pakt Polski z Anglią i Francją jest czysto teoretyczny. I później nastapił rok 1939 i sławetne słowa tegoz samego ministra "nie oddamy ani guzika", a gdy schodził z mównicy po płomiennym przemówieniu miał rzec: "Boze, co ja zrobiłem zgubiłem Polskę". Myslicie, ze tym razem będzie inaczej, bo Polska jest w NATO i Unii, bo człowiek, który mówił przed katastrofą smoleńską będąc wówczas jeszcze marszałkiem słowa "prezydent poleci, poleci i wszystko się zmieni" a później uśmiechał się rzewnie wraz z Tuskiem na płycie lotniska, podczas ceremoni pogrzebowej ofiar smoleńskich, a teraz mowi "jest okay, NATO nam pomoze" i on jest wiarygodny? NATO to jedna wielka fikcja i pytanie "kto NATO pomoze"? Chcecie być wolni to czytać to i to biegusiem - "APOKALIPSA CZAS SPEŁNIENIA". Nie bądzcie ogłupieni, bądzcie mądrzy. Pozdrawiam. Do następnego poczytania

Portret użytkownika Sly

Niestety media takie jak tv,

Niestety media takie jak tv, internet czy gazety nie są główną przyczyną braku świadomości społecznej polaków, źródło problemu tkwi w edukacji naszych dzieci, które zbyt późno albo nigdy nie odkryją prawdy o tym jak powinien wyglądać i działać normalny niekoniecznie bardzo bogaty kraj, i stają się biernymi odbiorcami papki medialnej. W normalnych warunkach dużą część tej pracy powinny wykonać same szkoły, ale warunkiem żeby mogły się tym skutecznie zająć jest niezależność programowa oparta na zdrowych zasadach, niestety jest to nie możliwe ponieważ Ministerstwo Edukacji Narodowej zablokuje każdą próbę wychowania aktywnych i świadomych obywateli, niepozwoli na ujawnienie prawdziwych kart historii Polski aż do dnia dzisiejszego, nie dopuści do prawdziwej dyskusji na temat jak powinna wyglądać polityka i jaka jest rola państwa względem obywatela. To właśnie MEN o czym nikt nie mówi, pomaga utrzymać zgniłym elitom naród w garści. Zatem cały obowiązek spada na rodziców, dziadków i inne osoby które chcą i mogą nakierować młodych ludzi na drogę prawdy i czystej ludzkiej uczciwości... niestety trzeba by ograniczyć spożywanie alkocholu podczas słuchania muzyki biesiadnej w oparach narodowego posiłku z grila, znacznie zredukawać czas potrzebny do onalezienia odpowiedniej dla naszej pozycji społecznej części garderoby w kolejnej galerii handlowej, a nawet ustalić limit oglądania seriali najlepiej na 1 max 2 dziennie. Zdaje się że to wszystko jest jest nie możliwe, dlatego dalej będą się z nas nabijać płacąc żądową kartą za koryto do którego sami ich zaprowadziliśmy.

Strony

Skomentuj