Dla George’a Sorosa pandemia COVID-19 to „rewolucyjna szansa” na zmiany kulturowe

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jeśli dla kogoś obecna pandemia jest wygodna, to najpewniej dla miliarderów-spekulantów, którzy wykorzystują globalne kryzysy do zarabiania gigantycznych pieniędzy.

Słynny bohater wszelkich teorii spiskowych  - George Soros ogłosił, że w jego odczuciu pandemia COVID-19 jest wielką szansą na globalne zmiany. Dokładniej wyraził się następująco:

Opisałbym to jako rewolucyjny moment, w którym wachlarz możliwości jest znacznie większy niż w normalnych czasach. To, co jest niewyobrażalne w normalnych czasach, staje się nie tylko możliwe, ale faktycznie się wydarza. Ludzie są zdezorientowani i przerażeni.

Czy zatem Soros przyznał, że chce zarabiać na ludzkim strachu, że chce go podsycać, by ludzie zaakceptowali dzikie reformy, pisane na kolanie ustawy ograniczające do minimum swobody obywatelskie?

 

Soros najwyraźniej potwierdza, że elity realizują tzw. „doktrynę szoku”, która ma na celu wywołanie tak wielkiego poczucia kryzysu w społeczeństwie, by zaakceptowało ono wszystko, co tylko umyśli się grupie trzymającej władzę.

 

 

Ocena: 

Średnio: 3.7 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Jak zwykle Soros chce

Jak zwykle Soros chce wepchnąć kij w mrowisko i zrealizować swoje chore zamiary. Ten człowiek nie ma jakichkolwiek skrupułów, gdyż liczą się dla niego pieniądze oraz chaos, jaki wywołują wspierane przez niego organizacje.

Portret użytkownika MAREK RUDNICKI

Ludzie musza zabic tego

Ludzie musza zabic tego paranoika i nie tylko jego.Mowie zupelnie powaznie.Bez wyeliminowania fizycznego tych kanalii, oni zdepopuluja ludnosc Ziemi o 50 procent na przestrzeni nastepnych 10 ciu lat.

Portret użytkownika selek

Soros! A od Talmudu już

Soros! A od Talmudu już odszedłeś? Już masz swoje lata, więc ty juz zmian raczej nie doczekasz. Wiadomo przecież, że "pseudo-pandemia" to spidek bogatych przeciwko biednym. W tle rząd światowy i NWO z całym wachlarzem antyludzkich przepisów.

Skomentuj