DLA DOROSŁYCH 18+!! Ciała rosyjskich żołnierzy poległych pod Charkowem ułożono w kształcie litery Z

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Na Ukrainie, pod Charkowem, zabici żołnierze, których uważa się za Rosjan, są ułożoni w kształt litery Z. Nie wiadomo, kto to zrobił i dlaczego. Litera Z symbolizuje inwazję Rosji na Ukrainę.

 

Armii ukraińskiej udało się odbić wsie pod Charkowem, drugim co do wielkości miastem w kraju. Dziennikarze Associated Press (AP), którzy odwiedzili ten obszar, powiedzieli, że szokujące jest to, że ciała niektórych zabitych żołnierzy zostały ułożone w kształcie litery Z. Litera Z jest symbolem rosyjskiej agresji na pojazdach wojskowych i mundurach żołnierzy. Według dziennikarzy byli to żołnierze rosyjscy, na co wskazuje ich mundur i biała wstążka na rękach.

 

Później ukraińscy ratownicy usunęli ciała z linii frontu. Podejmowane są starania, aby je zidentyfikować i zgłosić ich śmierć bliskim. Według dziennikarzy obok zabitych żołnierzy znajdowały się symbole armii rosyjskiej oraz sprzęt pierwszej pomocy.

 

Na Ukrainie, pod Charkowem, zabici żołnierze, których uważa się za Rosjan, są ułożone w kształt litery Z. Nie wiadomo, kto to zrobił i dlaczego. Litera Z symbolizuje inwazję Rosji na Ukrainę.

 

Nie wiadomo dokładnie, w jaki sposób zginęli ci żołnierze i kto złożył ich ciała w kształcie litery Z.

 

Dziennikarze AP widzieli także zmarłego żołnierza w mundurze armii ukraińskiej. Ukraińcy przeszukali go i znaleźli dowód tożsamości potwierdzający przynależność do armii rosyjskiej. Według ukraińskich wojskowych ten człowiek mógł być sabotażystą.

 

Według amerykańskiego wywiadu wojska rosyjskie wycofały się 40 kilometrów od Charkowa.

 

Ocena: 

Średnio: 2.6 (11 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Set

Ale co mnje zastanawia, to

Ale co mnje zastanawia, to dlaczego nie storpedują granic Polski i innych państw, aby wciągnąć je do wojny? Wg tej logiki, byłoby na Rusków w mediach, a sami by wciągnęli NATO do wojny i przeciągnęli na swoją stronę.

Portret użytkownika Q

Bo nie jest ich zamiarem

Bo nie jest ich zamiarem rozpętanie III wojny światowej w przeciwieństwie do nichilistów oczekujących wojennej pożogi , powszechnego zniszczenia i armagedonu (które to słowo pochodzenia jest żydowskiego). Dlaczego zatem dziwisz się , że oni nie są nichilistami ?

Strony

Skomentuj