Demonstracja w Londynie - muzułmanie wzywają do utworzenia globalnego kalifatu

Kategorie: 

Źródło: Internet

Czy Wielka Brytania wciąż jest taka wielka, potężna? Podczas gdy w Londynie organizowana jest demonstracja, na której nawołuje się do utworzenia globalnego kalifatu i zniszczenia Zachodu, rząd kompletnie ignoruje tego typu zajścia i udaje, że nic się nie stało. Jak długo będzie jeszcze dochodzić do takich sytuacji i kiedy władze Wielkiej Brytanii powstrzymają islamizację tego państwa?

 

Demonstracja przed syryjską ambasadą w Londynie odbyła się 13 grudnia. Gdy muzułmanie zaczęli gromadzić się przed budynkiem, pracownicy zaczęli opuszczać tę placówkę. Na miejscu zjawiło się około tysiąc osób, które podobno zdołały zorganizować się w ciągu kilku godzin - nie dni, czy tygodni. Tysiąc osób w tak krótkim czasie.

 

Uczestnicy tej akcji domagali się ustanowienia prawa szariatu na terenie Wielkiej Brytanii. Wzywano również państwa zachodnie do wycofania sił zbrojnych z Syrii i zachęcano do ustanowienia globalnego kalifatu. Przemówieniom towarzyszyły okrzyki tłumu: "Allah Akbar". Poniższy cytat daje dużo do myślenia.

"Potrzebujemy kalifatu, który oczyści te ulice; który uderzy w armie i poprze walkę. Odbije wasze pociski z powrotem na waszą ziemię, to jest plan. Światowa dominacja w zasięgu ręki. Możemy się rozprzestrzenić i pokonać tych głupków."

Jedno z badań opinii publicznej wskazuje, że aż 40% muzułmanów w Wielkiej Brytanii chce zaprowadzenia prawa szariatu. Gdyby większość z nich wzięło udział w wielkim marszu, domagając się prawa islamskiego, rząd nie mógłby tego zignorować, lecz wtedy prawdopodobnie byłoby już za późno na ratunek.

 

Ocena: 

Średnio: 4.2 (6 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Antyparch

Chłopie zmień pseudo !!!

Chłopie zmień pseudo !!!

Nie przystoi, żeby prawdziwy Polak-Słowianin był taki głupi !!!

I to takich idiotow jak ty powinno się banować. Bo co ty masz tak naprawdę do powiedzenia, oprócz "świętego oburzenia"?

Jakiś prymityw.

12063

Portret użytkownika FOL

Coś tam rok temu Braciszek

Coś tam rok temu Braciszek Franciszek gadał, że 2015 rok to możliwe, że ostatnie święta i nalezy sie nimi szczegolnie cieszyć ROFL

Portret użytkownika MS

TAK WLASNIE POWINNO BYC!

TAK WLASNIE POWINNO BYC! Oficjalnie absolutna cisza. Spokojne filmowanie bioracych udzial, zbieranie dowodow a po zgromadzeniu za ryj i natychmiastowa wycieczka do kraju pochodzenia z biletem w jedna strone dla uczestnika zgromadzenia i calej jego rodziny zamieszkujacej obecnie w Londynie. Czy z obywatelstwem czy bez. Fora ze dwora!

Strony

Skomentuj