Degeneracja vs. śmierć

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Smutna konstatacja naszła mi na myśl oglądając wczorajszy mecz piłkarskiej reprezentacji Polski z Holand… to znaczy z Wybrzeżem Kości Holenderskiej. Ów wydarzenie sportowe było bardzo pouczającą lekcją dla Polaków z punktu widzenia naszego położenia geopolitycznego.

 

Wszyscy zapewne widzieliśmy, że obecna reprezentacja Holandii czy też jak kto woli Niderlandów (wciąż nie mogę się przyzwyczaić do tej bezsensownie zmienionej nazwy) nie ma wiele wspólnego z narodem holenderskim jaki znany był światu od setek lat.

 

Tylko niech nikt nie mówi, że jestem rasistą – ja w przeciwieństwie do jaśnie oświeconych lewicowych liberałów i neokonów świata anglosaskiego nie jestem zwolennikiem mordowania murzynów, arabów i azjatów pod pretekstem jakiejś walki z komunizmem czy innym terroryzmem i rabowania bogactw naturalnych jakie kryje ich ziemia.

Owa drużyna tegoż zachodnioeuropejskiego kraju była emanacją tego co może czekać nasz kraj kiedy przestawimy w przyszłym roku wajchę w lewo i po latach męczarni z pionkami Londynu i Waszyngtonu zamienimy je na figurantów Paryża i Berlina.

I żeby nie było – bynajmniej nie uważam obecnie jaśnie panującą elitę pisowską jako jakoś specjalnie antyunijną – wszyscy zapewne widzimy, że wykonują oni niemal wszystkie rozkazy brukselskiej biurokracji, stawiając ostry sprzeciw przede wszystkim w decyzjach dotyczących polityki zagranicznej, która akurat w przypadku Unii Europejskiej bardzo często idzie na zderzenie ze światem anglosaskim.

Podobnie z resztą nie należy tych którzy okupowali polskie instytucje państwowe w latach 2007-2015 nazywać specjalnymi wrogami londyńskiego City czy też nowojorskiego Wall Street – co więcej – spoglądając na biogramy i nieco bardziej skryte informacje tych sprzedawczyków możemy dostrzec tam sporo zielonej gotówki, która łączy ich z trzyliterowymi agencjami rządowymi znad rzeki Potomak.

Jednak uproszczając nieco nasz rodzimy świat polityki przyjmijmy jednak, że rywalizacja wyborcza w przyszłym roku toczyć się będzie pomiędzy wasalizacją Polski wobec anglosaskiego ży**stwa a wasalizacją Polski wobec europejskiej biurokracji. Taką tragiczną sytuację w jakiej się obecnie naród polski znajduje można skwitować bardzo prosto – jako wybór pomiędzy degeneracją a śmiercią. Co jednak znaczą owe strasznie brzmiące terminy?

Spójrzmy na Łotwę. Nie zazdroszczę Łotyszom ich położenia. Nie dość, że rosyjski niedźwiedź sapie im pod domem to jeszcze Ż*d i Jankes podpuszczają Łotysza żeby ten wyszedł na zewnątrz i bił się z niedźwiedziem na gołe pięści. Rezultat tej walki może być tylko jeden.

Dlaczego jednak w tym miejscu posunąłem się aż do tzw. antysemi****, tj. demaskowania działalności nacji handlowej?

Cóż, spójrzmy na premiera i prezydenta Łotwy: Arturs Krisjanis Karins – urodzony w Stanach Zjednoczonych, obywatel Stanów Zjednoczonych. A teraz prezio: Egils Levits – syn łotewskiego Ż**a Jonassa Levitsa.

Zapytać należy w tej sytuacji: czy Łotwa nie ma polityków, którzy są Łotyszami? Czy w dwumilionowym kraju nie ma polityka-patrioty, którego matka była Łotyszką, ojciec był Łotyszem, dziadkowie i bacie były Łotyszami, pradziadkowie byli Łotyszami?

Ponieważ Łotwa podobnie jak Polska sterowana jest ręcznie z ambasady amerykańskiej, zapewne z domieszką ambasady Izraela (wszak jak mówiono w latach 90-tych w naszym kraju – „Droga do Waszyngtonu wiedzie przez Tel Awiw) nie dziwota, że naród łotewski jest już przygotowywany do wrzucenia w maszynkę do mielenia mięsa. Już właściwie leży na tacy i tylko czeka aż przyjdzie stosowny rozkaz żeby ruskiego niedźwiedzia piąchami po korpusie napierd***ć.

Szkoda mi Łotyszy – wiem, że zdarza im się czasem czcić kolaborantów z SS no ale w końcu wszyscy w tej części Europy płyniemy jedną, dziurawą, na wpół zatopioną łajbą. Wszyscy mamy pod domem ruskiego niedźwiedzia i wszyscy mamy problem: ruski niedźwiedź spał. Spał błogo całymi latami, dziesięcioleciami. Dopiero te kanalie z Pentagonu i CIA musiały mu podrzucić pod gawrę gniazdo banderowskich szerszeni, aby go nadgryzały po łapach i prowokowały do demolki wszystkich domostw, które w pobliżu tejże gawry się znajdują.

Na pierwszy rzut poszło rzecz jasna gniazdo szerszeni. Tym nie ma się co zbytnio przejmować - to znaczy nie można by było czym się przejmować gdyby nie fakt, że te groźne owady na widok niedźwiedzia uciekają z gniazda i zmierzają w naszym kierunku.

W drugiej kolejności niedźwiedź, już mocno ponadgryzany i wściekły, weźmie na cel właśnie wspomnianych Łotyszy. Toteż Ż*d i Anglik (czy tam Jankes – co za różnica) poprzez swoich ludzi z tamtejszych politycznych szych już podjął decyzję – cała młodzież w kamasze.

I tym sposobem, jeżeli niedźwiedź przegoni szerszenie spod swojej gawry, przyjdzie kolej na pierwsze domostwo. Bo przecież nie po to Ż*d i Jankes tworzą w domostwie pod gawrą niedźwiedzia twierdzę (co prawda bez ciężkiej broni bo przecież nie o to chodzi aby niedźwiedzia zabić tylko aby go osłabić i oswoić – wszak dużo groźniejszy jest smok – chiński smok - a bez niedźwiedzia pokonać go ani rusz) aby służyły one jako turystyczne ozdoby.

Są jeszcze Estończycy – również do wypuszczenia w bój gdzieś w okolicach Łotyszy. Ale tamci już są gotowi - tam na misia już wszyscy gotowi – tylko jeszcze drobne szkolenia i można wypychać stado blondynów żeby po uporaniu się z gniazdem szerszeni kontynuowali dzieło bicia niedźwiadka po klacie.

No a że niedźwiadek wszystkich zeżre to kogo to interesuje – przecież to tylko wschodnioeuropejskie mięso armatnie – przeznaczone przez **** i Jankesa do roboty albo pod broń.

Są jeszcze Litwini – tam w polityce również zachodnie dukaty przednie. Spójrzmy na prezydenta Litwy – Gitanasa Nausedę. Ten jeszcze przed rozpadem sowieckiego sojuza ciągnął kasę od niemieckich służb – oh przepraszam – od niemieckiego ministerstwa spraw zagranicznych. Czyli niemieckich służb. Wszak Niemiec jeszcze wówczas najlepszym pełnomocnikiem Jankesa był.

A później popędził na praktyki do Banku Światowego – żeby Jankes wbił Litwinom do głowy, że pożyczki na rozwój i infrastrukturę to tylko od Ż**a i tylko na odpowednio wysokie oprocentowanie - a nie na jakieś marne 5% od Chińczyka co to łapie biedaków na „pułapkę zadłużenia” – jak mawia propaganda Pentagonu.

Z kolei premier Litwy to nie lepsza figurantka – Ingrida Simonyte się zwie. Ta nie tylko przeszkolona przez amerykańskie USAID – specjalistów od tworzenia sieci agenturalnych za pomocą soft power - to jeszcze zgodziła się aby jej kraj jako jedyny w Europie szedł na zderzenie z Chinami – co wobec tego, że Litwa leży dokładnie na Nowym Jedwabnym Szlaku jest samobójstwem samym w sobie. I do tego naród swój na ruskiego niedźwiedzia chce rzucać. A także przed homomałżeństwami (czy tam innymi związkami partnerskimi) i aborcją nie oponuje. Takiego combo to nawet najgorsi zdrajcy polskiego narodu by nie wyrobili.

Co prawda pani Simonyte poszła na starcie z Ży**mi – wszak tablicy kolaboranta niemieckiego usunąć nie chciała. No ale taki niuans to można ostatecznie wybaczyć. W końcu i tak Litwini podobnie jak Łotysze i Estończycy przez Anglika, Jankesa i tego trzeciego w mycce do wyparowania do atmosfery przeznaczeni więc kogo obchodzi jakiś tam kawałek żelastwa. Tym bardziej, że nazista litewski Noreika może w ramach kultywowania tradycji ataków na niedźwiedzia sprzed 80 lat naród w bój na wschód posłać w podskokach, oczyszczając tym samym litewską ziemię z tamtejszej młodzieży i przygotowując ją na nowych kolonizatorów.

Niedźwiedź ostatnio ryknął, że zbiera nowe siły do walki z szerszeniami co mu Anglik, *** i Jankes pod gawrę podrzucają. Toteż na Litwie siły szybkiej reakcji w stanie gotowości.

Wiadomo – przez domostwa na wschodzie niedźwiedź przejść nie może. A jeżeli już ma przejść to niech chociaż trochę podrapany zostanie żeby przez domostwo spod biało-czerwonej flagi na ganku wiszącej mu przejść trudniej było.

Taka rola czeka nas pod rządami opcji śmierci. Toteż nie powinno nikogo dziwić, że co rusz to straszą nas powrotem do powszechniej mobilizacji. Wszak Jankes, *** i Anglik potrzebują setki tysięcy polskiego 20-25 latka do robienia swoich interesów. I to nie tylko na wschodzie.

Kilka dni temu w Polsce gościło dowództwo wojskowe reżimu morderców palestyńskich miotaczy kamieni. Przecież nie przyjechali do Polski tylko po to aby na pielgrzymkę do Auschwitz pójść – gdyby tak było to nie grozili by z terytorium naszego kraju Iranowi, który jak mało który ma jeszcze odwagę iść pod prąd wszystkich sił światowej partii wojny.

Co nas czeka pod rządami opcji degeneracji? Cóż, nie miejmy wątpliwości – geopolitycznie te dwie możliwości się zbytnio nie różnią. Nie liczmy na złagodzenie wypychania nas z domostw w kierunku niedźwiedziej gawry. Wszak nie jeden Tusk i Komorowski od Departamentu Stanu przeszkolenie odbierali. A przecież nie odbierali go po to, aby robić za kumpla Francuza czy Niemca i gasić pożar na wschodzie, żeby rura z gazem znowu tanią energię dla Mercedesa przesyłała. Cokolwiek by Ci jegomoście spod znaku kumpli Angeli Merkel nie mówili to i tak ich umocowanie będzie rozłożone a frakcja czarnego orła z frakcją Gwieździstego Sztandaru żreć się będzie. Czego konsekwencją musi być wygrana tej drugiej gdyż Pentagon to wciąż inna liga niż niemieckie Ministerstwo Obrony zarządzane w dodatku przez blond lewaczkę, która - co równie istotne - do amerykańskiej zbrojeniówki od początku rusko-ukraińskiej wojny 2022 roku chciała miliardy Euro przekazywać.

Jednak pomimo zgody co do drażnienia niedźwiedzia widać ewidentne przesunięcie w kierunku bolszewizmu liberalnej-lewizny jeżeli chodzi o szybkość degeneracji polskiego narodu. Herszt bandy zakomunikował w tym roku, że będzie wyrzucał z list wyborczych swojej partii przeciwników mordowania nienarodzonych dzieci. Biorąc pod uwagę, że agenda unijna – co mogliśmy obserwować w czasie przepychania przez białoruskie KGB imigrantów do Polski – polega na przyjmowaniu niebiałych jegomościów, którzy uciekają z krajów zdewastowanych przez Pentagon i ich terrorystycznych zbirów w ilościach idących w miliony – patrz rok 2015 – pod rządami ekipy degeneracji możemy się spodziewać przyjmowania tych gości, których akurat zażyczy sobie Berlin czy tam inna Bruksela. A więc struktura demograficzna III RP pod rządami lewizny jeszcze bardziej zmierzać będzie w kierunku szwedzkiego Malmoe niż za rządów sługusów narodu ukraińskiego.

Dlatego też jeżeli wczoraj na boisku widzieliśmy reprezentację Polski to pod rządami lewizny za 10-20 lat możemy mieć zamiast reprezentacji Polski reprezentację Polsko-Ukraińskiej Republiki Syryjsko-Nigeryjsko-Uzbekistańskiej.

A czym się kończy wpuszczanie obcej cywilizacji do cywilizacji naszej spytajmy klientki korporacji Uber.

I na tym polega właśnie tragizm sytuacji ostatniego bastionu Europy w Europie. Wiem, są jeszcze Węgry, Czechy, Słowacja…

Tylko spójrzmy co za towarzystwo tam rządzi. Owszem, na Węgrzech mamy ludzi, którzy zdecydowanie bardziej dbają o to, aby mury twierdzy Europa stały tam jak najdłużej. I nawet pani premierowa - Ż**ówka z pochodzenia - rzecz jasna nie zmieni tej sytuacji. A nie zmieni jej dlatego, bo węgierska bezpieka w przeciwieństwie do Polskiej do samego końca walczyła, żeby spod kurateli bolszewi pod kuratele Wall Street nie trafić. Dopiero prowokacja CIA (Dunagate) zmusiła tamtych czerwonych narodowców żeby ustąpili i poddali się woli Jankesa. Co jak widać w drugim pokoleniu musiało zostać obalone – wszak nie da się kupić całego narodu a przecież władze, w tym służby, są właśnie narodu odzwierciedleniem.

Tylko niech nikt nie mówi, że państwem rządzi jakiś polityk albo jakaś korporacja. Jak mawiał pewien mądry *** - von Mises – „Państwo zawsze stoi ponad gangiem” i jest niczym innym jak „aparatem przymusu i przemocy”. A kto tą przemoc stosuje ten rzeczywistą władzę ma.

Więc pomimo bajek, które opowiadają propagandziści i dezinformatorzy to wojsko i bezpieka jest i będzie jeszcze długie lata wszędzie dyktować wolę reszcie. Józef Stalin zapytał swego czasu: ile dywizji ma papież? Skoro to korporacja rządzi światem to pytam: ile dywizji pancernych, karabinów, min, granatów, głowic jądrowych, pocisków hipersonicznych ma Mark Zuckerberg? Albo Bill Gates?

Otóż zero. I takie jest ich znaczenie. Światem rządzi siła a kto tą siłą dysponuje ten ma władzę realną.

Więc jeżeli aparat siły jest w Polsce kontrolowany przez Pentagon i CIA to nic w tym kraju nie może odbywać się bez zgody tych dwóch podmiotów.

Jeżeli dzisiaj Węgry grają na wszystkie strony (Iran, Turcja, Rosja, Chiny, Niemcy) a stawiają tamę Pentagonowi i mówią, że przez ich ziemie nie przejdzie nawet jedno gniazdo szerszeni na wschód to znaczy, że ***, Anglik i Jankes tam kontroli pełnej nie mają.

Zobaczmy na Czechy: premierem tam jest *** - Petr Fiala niejaki. I co robi tamtejsza władza? Potężne dostawy broni na wschód wysyła (Wegrzy w tej materii też niestety ostatnio zmienili zdanie).

No ale przecież to siła rządzi w Czechach tak jak i wszędzie indziej…

Racja. I ta siła pod kontrolą Anglika i Jankesa jest pełną. Czesi nie poddali swoich służb w trakcie transformacji tak jak Polacy. Czesi zniszczyli swoje służby i zaproponowali Anglikowi i Jankesowi budowę ich pod podstaw. Tym samym aparat przymusu naszego południowego sąsiada przeszedł na dziesiątki lat pod obcą kontrolę. Bo na Węgrzech mieli chociaż zwolennicy suwerenności na kim się wzorować. A w Czechach na kim się wzorować jak StB poszło w biznes i kontakty z mafią a nowe oczy i uszy podpięły się zdradziecko pod nowego okupanta?

Dla Polski, wobec naszego położenia – pomiędzy chcącą nas zdegenerować Europą [anty]zachodnią a ruskim niedźwiedziem zbudzonym przez Anglika, *** i Jankesa do tego aby pociągi chińskiego smoka swoim awanturnictwem wykolejał – najlepszy byłby sojusz suwerennych państw Europy Środkowej. Tak aby skumulowana siła tego obszaru była na tyle duża, aby stanowić zaporę dla zgnilizny wlewającej się z zachodu i dla odstraszania ruskiego niedźwiedzia, którego należałoby oswoić na naszych warunkach, aby nie bruździł już tyle i pomagał w handlu i bogaceniu wszystkich sił w Eurazji, w tym Europejczyków z zachodu, z którymi przecież handlować powinniśmy – tylko dla ideologii ich tamę postawić należałoby.

Gdyby pomiędzy wszystkimi siłami Eurazji wykluły się takie powiązania ekonomiczne i handlowe, że wojna byłaby nieopłacalna, pokój by w naszych rejonach zagościł na dobre. Niestety, pokoju tutaj trzech mędrców z zachodu nie chce. Toteż reżim warszawski szykuje nas Polaków – zwłaszcza tych młodych – do wrzucenia w obroty maszynki do mielenia mięsa. Być może jeszcze nie teraz. Ale balony sprawdzające nastroje społeczne i przygotowujące naród pod broń już od dawna wypuszczane są.

A jak wypuszczane są to znaczy, że Anglik, *** i Jankes już podjął decyzję a zdrajca warszawski ją poparł na klęcząco przed panem, wiernie merdając przy tym ogonem.

Ocena: 

Średnio: 4.3 (20 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Cała nadzieja w Orbanie !!!

Cała nadzieja w Orbanie !!! módlmy się za Orbana bo tylko on już został na froncie walki z enwuowskim diabłami szatańskich loży "debile ab chao' !!! Tylko Jezus Chrystus nas może uratować pred czarownikami z kościołów masońskich wolnomurarskich !!! Dlatego musimy się zjednoczyć duchowo w Duchu Świętym Chrystusa inaczej nie przetreamy zarazy eurokołchozu pederasów NWO jedzących srakę i pijących szczyny w czasie stosunków fekalnych i urynowych !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika axell69

2000 Estończyków przeprowadzi

2000 Estończyków przeprowadzi „największe ćwiczenia” w pobliżu granicy z Rosją

23.09.2022 - 15:55

2000 Estończyków przeprowadzi „największe ćwiczenia” w pobliżu granicy z Rosją |  rosyjska wiosna

Największe nadzwyczajne ćwiczenia mobilizacyjne rezerwistów w Estonii odbędą się w północno-wschodniej części kraju, w pobliżu granic z Rosją. 

Poinformowano o tym w służbie prasowej Sztabu Generalnego sił obronnych kraju.

„Ćwiczenia i przygotowania do rozpoczętych wczoraj ćwiczeń na statku 22 odbędą się na północnym wschodzie. Żołnierze Batalionu Zwiadowczego rozpoczęli wczoraj przerzuty.

Batalion obrony przeciwlotniczej i kombatanci Północno-Wschodniego Okręgu Obrony Terytorialnej rozpoczną dziś przerzuty – poinformował przedstawiciel sztabu.

Dodał, że "ćwiczenia są zaplanowane i mają charakter przygotowawczy".

Decyzję o przeprowadzeniu nadzwyczajnych ładunków mobilizacyjnych „Statek 22” od 22 do 28 września rząd estoński podjął 22 września na sugestię dowódcy sił obronnych. Miejsce ćwiczeń nie zostało podane w rządowym komunikacie prasowym.

Do obozu szkoleniowego wezwano 2861 rezerwistów 11. Batalionu Strzelców i 16. Dywizji Obrony Powietrznej, 42. Okręgu Północno-Wschodniego Obrony Terytorialnej, a także członków ochotniczej organizacji paramilitarnej „Liga Obrony”. Ćwiczenie będzie ćwiczyć pracę łańcucha dowodzenia obrony narodowej, od podejmowania decyzji przez rząd do gromadzenia rezerwistów struktury szybkiego reagowania.

Wielu niedouczonych chrześcijan wierzy w to, że tylko ich Zbawiciel poniósł męczeńską śmierć na krzyżu, nie mając pojęcia o tym, że co najmniej szesnastu innych zmarło w taki właśnie sposób.

Portret użytkownika dąb-rozwadowski

Pitolenie, przepraszam ale

Pitolenie, przepraszam ale nie doczytałem do końca, niedźwiedź już od bardzo bardzo dawna swoimi pieniędzmi po cichu wspierał ss na Ukrainie i po co to robił ? Ano hodował problem który teraz może i chce rozwiązać. Pitolenie że to Amerykanie to pitolenie, znam opowiadania z Ukrainy i to od bardzo dawna jak nawet na stadionach potrafił się pojawić kacap który debilom sypnął kasy i już zadyma i bandera w ryjach i na sztandarach. Dla mnie to znaczy że niedźwiedź nie spał tylko szykował się do rozgrywki, jankesi podeszli mu pod bok to przyspieszył więc jest szansa że się wypierdoli. Myślenie że gdyby nie to przyspieszenie zwane tu budzeniem niedźwiedzia tej akcji by nie było jest naiwne. I tak by nastąpiło bo taki na kremlu ułożyli kiedyś plan. Lubię czytać, na początek proponuję "Montaż" Volkowa w którym można zobaczyć jak kremliści układają plany w które inwestują obliczone na całe dekady. Wnuki szpiega kończą dzieła  które zaczął ich dziadek. Kacapy specjalnie sprzedawali paliwa tanio czym Niemcy doprowadzili do narkomaństwa i moralnego osłabienia. Jak dla mnie to Rosja nie jest normalnym krajem, przy takim bogactwie jakie mają nie powinni budzić obaw i starchu tylko nadzieję na spełnione marzenia. Proponuję kolejną książkę pod tytułem "Wielka czystka" autora nie pamiętam w której pokazany ZSRR lat 30tych to kraj do którego przyjeżdżają oświeceni z całej Europy budować wielkie zakłady czy elektrownie. Stalin z tego potem zrobił cyrk swoimi urojeniami. Teraz mają kollejnego obłąkańca u steru. Takie mam zdanie. Możecie minusować, Polska to nie kacapia, mamy wolność słowa i szanujmy to.

człowiek ma niby wolną wolę, ale niech tylko dupa zechce srać

Portret użytkownika N

Ciekawie napisane i poniekąd

Ciekawie napisane i poniekąd bardzo trafnie w wieku kwestiach ale nie jeśli chodzi o kto się z kim dogadal. Polecam książkę TECH. Jan Białek. To książka która tak szybko się sprzedawała ze musieli dodruk owacja w krótkim czasie. To książka oparta na prawdziwych oficjalnych dokumentach różnych służb, organizacji, stowarzyszeń itp itd. Zacznijmy od początku. Królowa angielska jakie ma nazwisko ? Wiecie że zmieniali nazwisko rodowe żeby brzmiało pp angielsku?  Brzmiało niby to trochę z niemieckiego niby trochę po żydowsku ...sprawdźcie sobie skąd pochodzą.  Druga kwestia królowa Katarzyna została z niemieć wysłana na wschód żeby tam zarządzać ...a więc z niemieć wyszło coś na wschod i zachód. Ok a teraz skąd przyszli Niemcy ... mnie uczono ze Krzyżaków czy też księstwo przyprowadzilisny z Rzymu ... a sam zym podbił Anglię i walie etc. Wiec nie jest to przypadek. A teraz Rzym upadł przez pewien lud którego pełno wśród polityków.  Widzicie dokąd to zmierza? Przed Rzymem przyszli z Egiptu. Przypadek ? Nie sądzę. 

Wracając do książki ... tam opisano bardzo wpływowego biznesmena za czasów przed rewolucja przemysłowa i zaraz przed i po. Ktoś tak bogaty ze bill Gates  zarobił na waciki przy tym kolesiu. I ten koleś miał swoją swite bogatych rodzinek oraz pełne poparcie króla angli. To on zarządzał rewolucja przemysłowa i tym co i jak ma się dziać na świecie ... przed śmiercią tez napisał ze należy ulepszyć zarządzanie i będą szkolić rody przywódców do wydzielonych regionów by nimi zarządzano budując system tak samo zgodny z ich planami. Czlowoek miał być przysposobiony do pracy i tworzeniu drogi wg ich planów. I teraz widzimy te same nazwiska w polityce różnych krajów tyle ze pozmieniane żeby brzmiało jak trzeba. Dogaduje się i robią takie wały ze np niby robisz coś wbrew uni dla dobra ludzi ale musisz płacić a okazuje się ze właśnie chodziło o przepływ gotówki i trzeba było historyjkę ułożyć. Co do dalszych planów to ma być rewolucja finansowa, energetyczna i żywnościowa ale wsYstko naszym kosztem który będziemy płacić przez ok 20 lat ale najpierw trzeba to co zbudowano zniszczyć. Ze jestem qygodni i rozczeniowi to dadzą nam piekło choroby wojny i głodu oraz chłodu. Chcą powodować migracje bys się oduczyl myśli o przywiazaniu do posiadania. Ceny Energi mają rosnąć do 2040 do niebotycznych cen żeby Cię nie było stać.  Jak nie zginie w wojnie to ucieknie i zgodzisz się na wszystko.

Ci ludzie czyli politycy wszystko byli gośćmi Pana schwaba i nie miejmy złudzeń ze nie wyszli z tych samych szkół. .. oni się razem przysposabiali i znają się mega dobrze. 

 

Dodam że organizacja na N ma w swoich dokumentach wpisane ze do 2024 polska ma dołączyć do wojny zaraz po Litwie Łotwie i Estonii a może nawet wraż z nimi. Rosja juz powołuje 300 000 a sprzętu mają na kilka lat wojny i to nie tylko na malutkim kawałku ukr. 

No i tej zimy jak ludzi przepisz  będą braki Energi a więc dalej tez wody itp to wyjdą na ulicę ale zostaną zakrzyczani tym co będzie działo się na Ukrainie ze nie pyklo kontroffensywa a Rosjanie lub może ich pomocnicy z BRICS się włącza i tak dalej to przerabia całej powierzchni EU.

 

Czy można to zmie nic ? Heh szanse są małe vo ludzie musieliby się obudzić i razem na całym świecie wiedzieć jak działać a więc nie sądzę.  Nie sądzę tez żeby była jakaś inna tajna grupa chcąca naszego dobra i by walczyła z tymi złymi. Mie sądzę tez by jacyś mistyczne hakerzy rozłożyło system. Wierzę z tme albo wypadkiem albo z tmerzadEniem losu stworzona sztuczna inteligencja wyniknie się spod kontroli i albo zauważy ze są takie szumowiny które powodują że każdy cierpi albo po prostu zgniecie nas wszystkich bez wyliczania kto jest kto. Taka ot optymistyczna puenta ze chociaż okupiono naszym końcem to wreszcie te pasożyty zostałyby wreszcie wypełnione. Niestety jest ich tak wielu i pajęczyna jest tak wszechobecna w różnej postaci od handlu substancjami czy bronią czy ludźmi aż po wręcz normalne służby porządkowe. Wiec tylko coś na miarę wręcz boska z ogromną mocą przerobowa coś co może łatwo utruc im życie i ściągać informacje. Ale oni maja tez technologie tak dalece posunieta w tych tzw czarnych projektach ze aż dziw by nas ogarną na widok chociaż części z tego co mają.  Miejmy nadzieję że to całe cierpienie i ten cały syf który się dzieje ma jakiś wyższy sens którego ja nie za bardzo widzę lub wierzę 

Portret użytkownika spokoluz

Bardzo dobra analiza -

Bardzo dobra analiza - dokładnie tak samo myślę i to już od czasu kiedy brytki bez dogadania się wyskoczyły z unii - to był początek siłowego budzenia niedźwiedzia. Brytki w unii byli blokowani a teraz jak już pisałem kiedyś rozwalą unię na mniejsze części i podzielą na różne sojusze srato. Jeden sojusz  bryt - pol - ukr już jest. Z bałtami brytki  też mają osobne. A nad wszystkim czuwa patronat.

Celem nad cele dla nich to zniszczyć Chiny , unię i osłabić niedźwiedzia aby mogli sobie dalej pasożytować bezkarnie na kim zechcą.

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Strony

Skomentuj