Dania może się stać pierwszym islamskim krajem w Europie

Kategorie: 

Źródło: www.freedigitalphotos.net
Wielu Europejczyków albo nie wie czym jest islamizacja Europy, albo po prostu nie wierzy, że coś takiego w ogóle może mieć miejsce w naszych czasach. Media a zwłaszcza telewizja nie są zainteresowane tematem a skoro o tym się nie mówi to niektórzy ludzie myślą, że problem zwyczajnie nie istnieje.

 

Problem o którym mówimy jest widoczy przykładowo w Wielkiej Brytanii, we Francji, w Szwecji, Hiszpanii czy w Niemczech. W krajach tych muzułmanie po prostu domagają się aby dane społeczeństwo a nawet władze respektowały prawo islamskie i wprowadzone zostało prawo szariatu.

 

Jednak to właśnie Dania jako pierwsza może stać się pierwszym islamskim krajem na naszym kontynencie. Funkcjonuje tam Duńska Partia Muzułmanów (DAMP) która zapowiedziała, że w ciągu kilku najbliższych lat chce zdobyć swoje miejsca w parlamencie. Według tej partii, zdobycie 1/3 miejsc wystarczyłoby, aby Dania stała się oficjalnie pierwszym krajem muzułmańskim w Europie.

Wyznawcy islamu w Danii to na dzień dzisiejszy raczej mało dostrzegana mniejszość (4%), jednak jak wiadomo, Europa stosuje politykę wielokulturowości, a więc wyznawcy tej religii mogą bez problemu przyjechać z Afryki i z Bliskiego Wschodu. W niektórych krajach przyjezdni mają nawet większe prawa od samych mieszkańców.

 

Niestety plan partii DAMP jest jak najbardziej możliwy do spełnienia a na dzień dzisiejszy zapewne nikt nie dostrzega tego problemu. Możemy się spodziewać, że już za kilkanaście lat, muzułmanie będą znaczną siłą w Europie, być może nawet polityczną, z którą trzeba będzie się liczyć.

 

 

Na podstawie: Parezja.pl

Ocena: 

Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika racja

czyli kolejne wojny krzyżowe

czyli kolejne wojny krzyżowe -
amerykanie tak kreują swiat, że na chamca chcą zniszczyć Europę.... odpowiedź jest krótka. Każde Państwo powinno być świeckie, sprawa religii jest tylko wolą jego obywatela, Państwo nie powinna faworyzować żadnej religii a każdy który wzywa do wojny religijnej powinien dostać bilet w jedną stronę... a jeżeli to nie pomoga to mówiąc krótko :trzeba zamknąć im drogę do raju - i takich mataczy naelży wykąpać w krwi świńskiej, ot co - sprawa dżihadu się skończy... a poza tym koniec finasowania każdej sekty przez Państwo

Portret użytkownika jacek`

Mam pytanie co rozumiesz pod

Mam pytanie co rozumiesz pod nazwą że Państwo powinno być świeckie ?
Ja jestem Katolikiem i nie przeszkadza mi świeckość Państwa ale tylko wtedy kiedy ono z butami nie wchodzi w moją religię. Czemu państwo swieckie popiera aborcję, eutanazję, gejostwo i inne zboczenia a ja jako podatnik za to płacę. Oddzielamy Kościół to odzielamy równiez to co jest sprzeczne z moimi pogladami. Państwo niech się zajmie ekonomia , obronnością , i policją. A nie rzeczami które są jakby to powiedzieć nową religią. Ateizm to również religia.

Portret użytkownika Mroczny Pan

Macie swoją lewacką gejropę,

Macie swoją lewacką gejropę, gender, islamizacja, dupczenie moralne w zad miejscową ludność to ich największe osiągnięcia. Głosowaliście "za" to teraz cierpcie, za 20 lat będą nam ścinać łby !!! DZIĘKUJE !! Mam nadzieje że w końcu zwyciężą nacjonaliści, będzie porządek a lewaki pojadą na madagaskar, tam niech się pieprzą ze swoją "wspaniałą" genderowską rodzinką....

Portret użytkownika didier

to ciekawe. Propaganda i

to ciekawe.
Propaganda i nagonka na islam trwa w najlepsze.
Ja osobiście nie znam tej religii, a może 3 razy w życiu widziałem kobite w tym turbanie(ta samą 3 razy)....noi się przestraszyłem eghem..Ale co się dziwić. Nic dobrego o nich sie nie słyszy.

Wiem zminusujecie mnie...ale to oczywiście będzie efekt owej propagandy.

Upośledzonym trzeba być by wierzyć, że każdy wyznawca islamu to bojownik, wróg i zło wcielone.
PRAWDA JEST POŚRODKU  ISLAM NIE JEST ZŁY !! ŹLI SĄ LUDZIE
 przytoczę wypowiedź muzułaminina z video poniżej:
https://www.youtube.com/watch?v=Bj8AZR-MCy8
,,gdy duchowny gwałci dzieci zonacza to że chrześcijaństwo jest złe czy oznacz że zły jest ten człowiek"
kolejny cytat:
z ineego video
https://www.youtube.com/watch?v=HBQ5_sFHMQA&list=UU_V3kyPW6M7C5M7UmhGMKcA
,,gdy niemiecki muzułamnin dołączy do wojska bundeswery to nie ma problemu, kiedy inny muzulmanin dołączy do swoich w iraqu, al-kaidy,talibanów, mudżahedinów to jest problem, to on jest terrorystą"

dalej dowiadujemy się że Islam/koran jest róznie interpretowany i to własnie od tej interpretacji i od tego czy człowiek jest dobry czy zły zależy czy będzie ,,terrorysta"

Z tego filmiku widać jak niemiec szczuje muzułamnina, to jest kpina i dziwię się że faktycznie nie obcioł mu tej głowy !! bo nie wim czy ja bym wytrzymał. Przytacza same negatywne cytaty, na opak je intepretuje, wysmiewa itd. Zauważcie ile ludzi zgineło w Starym Testamencie !!

OTWÓRZCIE oczy zostajemy otłumanieni i MANIPULOWANI. JEST NAGONKA NA ISLAM na religię nie na LUDZI.
CZY AMERYKANIE POLACY JADĄCY DO IRAQU SĄ ATEISTAMI ??
NIE, WIĘC SĄ TERRORYSTAMI !!!

A i jeśli obejrzycie te video, to nawet nie wspominajcie o obcinaniu i wrogości muzułmaninów bo niemiec jest tak wkur... że szok.

Nasza nadzieja
https://www.youtube.com/watch?v=Tuqbony9RiE
Na walkę z rzeczywistością
http

Portret użytkownika Isabella

Muzulmanie nie maja

Muzulmanie nie maja oprocentowanie ale w zamian tego oplate.
Jak sie nie ma pojecia to sie nie zabiera glosu.
Moga pobierac pozyczki przez internet do pewnej wysokosci juz od 6 lat.
 

Portret użytkownika didier

ech  A czy chcąc uzyskać

ech 
A czy chcąc uzyskać odpowiedź na temat który nie znam, moge zadac pytanie ?! CZYLI ZABRAC GŁOS
Jak pisałem nie zagłębiałem się w ich religię i kulturę, ale propaganda bije po oczach więc mam udawać ślepego ?
W sumie twoje jest uzupełnieniem mojego, kiedyś słyszałem pogląd, że u nich nie ma takiej mafijnej bankowości, tyle...

NIe rozumiem czemu ich się tak atakuje i tyle... 
Aaa i jestem otwarty na naukę CZEMU ONI SĄ TACY ŹLIiii
Może dlatego że w ciagu ostatnich 100 lat nieustannnie prowadzą wojnę na całym świecie a dokładniej prawie 30 zbroinych interwencji w różnych obszarach na świecie ?
Aaa nie sory, to wszystko USA. No ale 11 września ? TEŻ USA ;/

Nasza nadzieja
https://www.youtube.com/watch?v=Tuqbony9RiE
Na walkę z rzeczywistością
http

Portret użytkownika dunczyk

Gdyby ludzie nie naczytali

Gdyby ludzie nie naczytali się, czego się naczytali, to by tak tekstu nie interpretowali. A skoro nawet najbardziej pokojowi i tak mają w dupie kobiety, to ja też mam ich poglądy w głębokim poważaniu. Nie ma dla mnie znaczenia czy człowiek, czy religia; przeraża mnie to, że giną niewinni ludzie.

Strony

Skomentuj