Czy w USA i w Anglii rządzą blondwłosi masoni?

Kategorie: 

Źródło: internet

W roku 2017 na zmianynaziemi.pl pisano o słynnym amerykańskim raperze Eminem, który zaangażował się mocno w inżynierię społeczną. Ogłosił, że "wstyd mu, że jest biały i chce się z tego powodu zabić!". Oczywiście był to wyreżyserowany psychomanipulacyjny akt średniego kalibru piosenkarskiej gwiazdeczki.

Od kilkudziesięciu lat celem ataków zakamuflowanych globalnych elit są dzieci i młodzież, które gdy dorosną mają w opinii "starszych i mądrzejszych" wybierać wszystko co ma choć cień lewicowości, homoseksualizmu i nihilistycznej wizji świata.

W USA trwa obecnie pełzająca wojna domowa. Niezależna telewizja pana Zagórskiego, dnia 23 lipca, poinformowała o wielkiej ukrywanej akcji w samym Waszyngtonie. Trwają dziwne przygotowania do ewakuacji ludzi z rządu. Ktoś tam obawia się nadchodzących gigantycznych społecznych rozruchów. Rasowa histeria osiąga już tam niebezpieczny poziom. Stany Zjednoczone stają się wielką sceną, na której rozegra się wojna o rząd dusz.

Chińska elita jest wściekła po tym, jak blond włosy prezydent Trump zaczął dbać o swój kraj. Nie chce oddać Ameryki globalistom, którzy spisali USA na straty. W ich opinii to Chiny mają przejąć pałeczkę dowodzenia i przekształcić Ziemię w obóz pracy przymusowej. Trump który stanął na drodze rewolucji NWO jest bardzo im nie na rękę.

Prezydent Trump jest od samego początku był budowlańcem, zajmował się od zawsze budownictwem, którego inną nazwą jest wolno murarstwo, i nie chodzi tu o sektę masonów. Dziwnym zrządzeniem losu, 23 lipca 2019, premierem Anglii został blond włosy Boris Johnson, brytyjski historyk i polityk, ale i wielbiciel starożytnego Egiptu, ich tajemnych budowli.

W kampanii przed referendum w sprawie opuszczenia Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię, był jednym z głównych zwolenników Brexitu, jego poglądy akurat w tej sprawie są całkowicie odmienne od lewacko nihilistycznego szaleństwa elit, które dążą do likwidacji państw narodowych. Ciekawe, że w Anglii, jak i w USA mamy dwóch masonów blondynów, dbających o swój kraj, niechcących anihilacji własnego narodu.

Ten przedziwny zbieg okoliczności jest wyjątkowy. To jest gigantyczne przeciwieństwo planów rewolucyjnej szajki globalistów i innych filantropów, chcących państwa totalnie multi kulti i bez granic ! Skoro polskojęzyczne elity naśladują we wszystkim społeczeństwa zachodnie, to ktoś mógłby zadać pytanie czy Polską również będą kiedyś rządzić prawdziwi Polacy - niebieskoocy blondyni ?

Przygotowania do ewakuacji władz Waszyngtonu - Igor Witkowski

https://www.youtube.com/watch?v=i-BjVVjQTWU

Ocena: 

Średnio: 3.8 (8 votes)

Komentarze

Portret użytkownika fink

Elita jest biała i będzie

Elita jest biała i będzie biała widzielisci kiedyś żeby rotschild czy rokefeler się "skrzyżował" z czarnymi, arabami, azjatami? no nie, co nie zmiania faktu że chcą oni zniszczyć białe społeczeństwa bo to biali wymyślili demokracje, swobody obywatelskie i pluralizm a to elitą jest bardzo nie na rękę

Portret użytkownika Illuminat13

skosnocy to dziwna rasa

skosnocy to dziwna rasa specyficzne dna w wiekszosci bez wolnej woli zmanipulowane glupie roboty ludzkie Bez kregoslupa moralnego jak murzyni i wiekszosci ciapole Dlaczego europa jest bogata ameryka[usa kanada] australia bo budowali  ja biali Loza lozy nie rowna sa ateistyczne loze i satanistyczne a takze te ktore wierza w Boga nie ma co wszystkich do tego samego worka pakowac Obecnie jest ciagla walka miedzy lozami co widac chociazby w polsce niemieckie loze polskie zydowskie kazdy chce miec swoje koryto u wladzy i pieniedzy Od 1767 do 1949 roku, Chiny kontynentalne gościły wiele masońskich lóż z różnych bratnich organizacji (z Anglii, Szkocji, Irlandii, Massachusetts i Filipin). W 1949 roku loże filipińskie założyły chińską lożę, która po zwycięstwie komunizmu w Chinach kontynentalncy „wyemigrowała” na Formozę (Tajwan). Wielka Loża Chińska wybrała profil wierny amerykańskiej wersji, uznawany za właściwy przez loże w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie oraz przez inne loże w europejskich krajach, oprócz Anglii, Szkocji i Irlandii.
W 1993 roku było 9 lóż zrzeszających 755 członków.     http://www.polska-azja.pl/wolnomularstwo-w-chinach/      

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika SzczamNaIluminata13

czarnogłowe plemie parchów

czarnogłowe plemie parchów wybranych to dziwna rasa która powinna być trzymana w rezerwatach , a naljepiej po ciemnej stronie Ksieżyca dla dobra ludzkosci i reszty istot żywych na Ziemi. 

Portret użytkownika Illuminat13

Illuminata (od łacińskiego

Illuminata (od łacińskiego cognomen Illuminatus – oświecony)   wiekszosc masonow nie dochodzi do czakry serca wiec sa bufonami ktozy nie maja sumienia maja natomiast duza wladze i duze pieniadze   Prawdziwy oswiecony umysl to Szczyt ludzkiej głowy mieści siódmą czakrę, tzw. czakrę korony. Ten dynamiczny ośrodek łączy fizyczny układ nerwowy z umysłem kosmicznym  Czakra korony jest także ośrodkiem boskiej, czyli uniwersalnej, miłości, jak również ośrodkiem realizacji ducha, czyli oświecenia. To punkt, przez który dostaje się do ciała energia duchowa. Jeśli czakra korony jest wysoko rozwinięta, wokół głowy wytwarza się złota aureola. Taki złocisty nimb mają nad głową święci wszystkich religii. Wiekszosc religi zamyka poprzez rytualy [magie] osrodki swiadomosci np ksieza choc o tym nie wiedza dlaczego chociazby maja taki stroj i wypowiadaja dziwne inwokacje po lacinsku

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika Medium

To nie farmazony. Jest prawda

To nie farmazony. Jest to prawda. Każdy wysoko motywowany człowiek o dużej energetyce pozytywnej na swój sposób świeci, wyróżnia się. Nie należy mylić tych ludzi ze stawianymi na świecznikach, np. JP II, który nijak ani na świętego ani nawet na błogosławionego nie wyglądał.

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Strony

Skomentuj

Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ