Czy tzw. "paszport szczepionkowy" jest powtórką z historii ? ("papieren bitte, ausweis kontrolle spritze".)

Kategorie: 

Źródło: internet

Właśnie dowiedzieliśmy się, że Komisja Europejska wprowadziła obowiązujące w całej Unii zaświadczenie o szczepieniu – tzw. cyfrową zieloną przepustkę (Digital Green Pass) – która ma „umożliwić Europejczykom, którzy dali sobie wstrzyknąć (znamię), bezpieczne przemieszczanie się w granicach Unii Europejskiej i poza nią w celach zarobkowych lub turystycznych. Tworzenie systemu, który zmusza do przyjęcia niebezpiecznego preparatu staje się powoli faktem. Każdy kto da zrobić z siebie królika doświadczalnego ma być wywyższony, ma się stać tymczasowo "istotą lepszą" - nadczłowiekiem ! Stąd wynika, że ci którzy nie zrobią sobie krzywdy "doświadczalnymi preparatami biologicznymi" staną się podludzmi.

Ogromna liczba komentatorów uważa, że jest to powtórzenie historii II Wojny Światowej, gdzie Żydów traktowano jako właśnie podludzi - untermensch. Nowy tzw. "paszport szczepionkowy" niemieckiej unii to nic innego jak nowa wersja "Kenkarty" (z jęz. niem. Kennkarte, to karta rozpoznawcza). Hitlerowska kenkarta to dokument tożsamości wydawany obligatoryjnie przez okupacyjne władze niemieckie, na mocy rozporządzenia Hansa Franka z 26 października 1939 roku, wszystkim nieniemieckim mieszkańcom Generalnego Gubernatorstwa, którzy ukończyli piętnasty rok życia, tym razem będzie to dla tych którzy otrzymali niebezpieczne wstrzyknięcie ! Kenkarty Polaków miały kolor szary, Żydów i Cyganów żółty; Rosjan, Ukraińców, Białorusinów, Gruzinów i górali (uważanych za ludność pochodzenia niemieckiego, Goralenvolk) niebieski. Dokumenty mniejszości oznaczone były dodatkowo literami: J (Żydzi), R (Rosjanie), W (Białorusini), K (Gruzini), G (Górale), Z (Cyganie).

Obecne kenkarty paszportu strzykawkowego są zrobione jako aplikacje na telefon. Przy odbiorze hitlerowskiego paszportu pobierano odciski palców wskazujących obu rąk, umieszczane na karcie rozpoznawczej. W nowych dowodach tożsamości - hitlerowskich paszportach, istniała też rubryka dotycząca zawodu. Dzisiejsze paszporty unijnego superpaństa niemieckiego będą zintegrowane z superkomputerem, tzw. "bestią", gdzie zgromadzą wasze dane i punkty poprawności politycznej, tak jak w Chinach. W przyszłości każdy kto nie będzie miał ich wystarczającą ilość zostanie schwytany w czasie łapanek. W niedalekiej przyszłości, kiedy Niemcy bardziej przycisnąwszystkie narody, zostanie wprowadzony tzw. "ausweis". W czasie II Wojny był to rodzaj legitymacji wydawanej przez zakłady pracownikom oraz członkom ich rodzin. 1941 roku zarządzeniem Heinricha Himmlera wprowadzono instytucję niemieckiej listy narodowościowej - Deutsche Volksliste (potocznie używano skrótu VD).

Ustanowiono cztery grupy obywateli niemieckich: aktywni Niemcy, bierni Niemcy, osoby pochodzenia niemieckiego częściowo spolonizowane ale "ciążące ku niemieckości" oraz "spolszczeni Niemcy". Odmowa podpisania listy była często powodem wysiedlenia, konfiskaty majątku lub aresztowania. Dla poszczególnych grup VD obowiązywały różne kolory ausweisu. Nowe formy paszportu szczepionkowego, czyli "ausweisu" są tylko kwestią czasu, jednak już dziś znany wszystkim Niemiec, o imieniu nomen omen "Szwab", jaki pisze portal ZmianynaZiemi, twierdzi, że „Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy”, jednym zdaniem, wracamy do początku, powtórka z historii jest już faktem ! Teraz już tylko musimy się nauczyć jak jest po niemiecku "Kontrola, poproszę o papier strzykawkowy" - "papieren bitte, ausweis kontrolle spritze".

Ocena: 

Średnio: 4.3 (6 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Maryjan_66

Być może jeszcze na to nie

Być może jeszcze na to nie wpadli - ale imgrantów mozna łatwo wyszczepić - po prostu uzalezniajac ich azyl od samego wyszczepienia. Jedyny problem to z wylapaniem tych co się po Europie juz porozłazili, bo dobrowolnie to juz tacy na injekcje sie nie zgłoszą - ale ci jeszcze zaobozowani w ramach obietnicy wolności.. Tylko będą musieli taki papierek podpisać, że cookolwiek z nimi się stanie to na własną odpowiedzialnośc (to samo zreszta podpisuja obywatele UE), i wtedy jeszcze w ramach giftu można rozdać karte sim z telefonem i aplikacją kovidiową - czyli cyfrowy paszport, wmowić im że to paszport obywatela UE, i będzie wiadomo jak gość sie przemieszcza i gdzie szukać zwłok.

Portret użytkownika Wiertaranachazara

do Maryjan - narazie szczepia

do Maryjan - narazie szczepia Ukraincow przed przekroczeniem polin granicy.

Szczepienie to poczatek - im chodzi o wszelkie formy zastrzykow  forma inwazyjna

Rodzaje zastrzykow : na szczescie , na mlodosc , na zdrowko , na covidiote , na glod

Bedzie co wybierac , dla kazdego cos milego sie znajdzie.

Najwiecej kobiet bedzie chcialo eliksir mlodosci a prawie wszyscy na zaspokojenie glodu.

Potem moga byc jeszcze zastrzyki antykoncepcyjne dla mezczyzn .

Swiat stoi otworem ...

Portret użytkownika baca

magister, dużo groźniejsi od

magister, dużo groźniejsi od tych którzy wstrzyknęli sobie "znamię" są ci którzy wstrzyknęli sobie jahwistyczną patologię do mózgu... ci pierwsi padną w dwa, trzy lata i będzie spokój, a z tymi drugimi - takimi jak ty - musimy się o wiele dłużej męczyć...

tak więc modlmy się aby wśród tych drugich było jak najwięcej tych pierwszych bo to dla wszystkich lepiej, oni szybciej pójdą do Jezusa umiłowanego, a my na piwko...

 

Strony

Skomentuj