Czy Tadeusz Rydzyk usprawiedliwia pedofilię?! „To, że ksiądz zgrzeszył? No zgrzeszył. A kto nie ma pokus?”

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Dyrektor Radia Maryja od lat znany jest ze swoich niekiedy bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi. Jednak teraz przesadził i może się spodziewać nawet sankcji od Watykanu.

Uroczysta msza z okazji 29. urodzin rozgłośni Rydzyka. Kazanie, a w nim odniesienie do „nagonki” na księży w związku z oskarżeniami o pedofilię. Wśród zaproszonych gości m.in. Zbigniew Ziobro, Mariusz Błaszczak oraz Antoni Macierewicz. Zatem stali bywalcy. Rydzyk krytykuje dokumenty , które obnażają prawdę o polskim duchowieństwie.

Aż w końcu padają z jego ust następujące słowa:

Zwróćmy uwagę na to, co mówią, i nie dajmy się. Nie dajmy się. I w Kościele się nie dajmy. To, że ksiądz zgrzeszył? No zgrzeszył. A kto nie ma pokus? Niech się pokaże.

Czołowi politycy PiS klaszczą. Czy może być bardziej wymowny obrazek? Msza była oczywiście transmitowana przez Telewizję Trwam, zatem materiał dowodowy dla Watykanu jest znakomity, ponieważ nagranie z uroczystości trafiło do Internetu. Jeśli papież Franciszek jest konsekwentny w walce z pedofilią wśród księży, to nie może tych słów zignorować.

 

Jeśli Rydzyk otrzyma karę, porównywalną z tą, która stała się udziałem nieżyjącego już kardynała Henryka Gulbinowicza, to może się pożegnać z milionami płynącymi szerokim strumieniem od wiernych. Z całą pewnością taki wyrok wpłynie na jego pozycję oraz interesy. Oberwie także PiS, który po raz kolejny udowodnił swoje podwójne standardy.

 

Słowa dyrektora Radia Maryja są więc kolejnym ciosem w polski Kościół i obóz Zjednoczonej Prawicy, która dodatkowo musi się tłumaczyć z podejrzeń, że 4 europosłów PiS brało udział gejowskich orgiach w Brukseli.

 

Przemówienia Rydzyka należy słuchać od 14 minuty nagrania:

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Time Traveller

Czy  Jego Świętobliwość

Czy  Jego Świętobliwość Wielki Inwestor Toruński Tadeusz Rydzyk preferuje ruchać małych chłopców  czy małe dziewczynki? Kto zna odpowiedź? A możer jedno i drugie: "aby życie miało smaczek raaz dziewczynka raz chłopaczek". 

Jedno jest pewne. Otóż toruński "ojczulek inwestor" jest niekwestionowanym poplecznikiem i pomocnikiem wszelkich pedofili w sutannach. Wynika to z jego bezczelnych wypowiedzi. Bhyć może on sam jest aktywnym pedofilem, który w swej przeszłości zmuszał nieletnich i dzieci do seksualnego spółkiowania i czynów lubieźnych. Być może. Prokuratura powinna to sprawdzić. Dziennikarze również. 

"Uderz w stół - nożyce się odezwą" .  Powiedziano o gwałcicielach dzieci w sutannch pod firmą "Kościół Katolicki". Tadeusz Rydzyk zabrał głos oficjalnie broniąc tych sutannowych pedofili i dziecioruchów. To wiemy z oficjalnych wypowiedzi "ojca inwestora". Ta "postawa" może wynikać z faktu, że Tadeusz Rydzyk ma na swoim koncie pedofilię tj. ruchanie małych dzieci i wszeklie czyny lubieżne z tym związane. 

PozdrawiaM ZDROWO MYŚLĄCYCH z Holandii.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Jakoś nikomu zdrowemu na

Jakoś nikomu zdrowemu na umyśle nie przychodzi do głowy, żeby w ogóle interesować się dziećmi, czy nieletnimi pod kątem seksualnym, a tu proszę Główny Klecha Kraju i jego klakierzy z rządu(nierządu) objawia co mu po łbie chodzi. A pisiorki jeszcze brawo biją.

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Pedofilii nie można

Pedofilii nie można usprawiedliwiać. Z tym zjawiskiem trzeba walczyć nieważne czy sprawcami są księża, nauczyciele, politycy czy celebryci. Rydzyk przegiął nie pierwszy raz, ale tym razem przeszedł samego siebie. Zresztą nie tylko jemu trzeba odciąć źródło finansowania. To samo trzeba zrobić również z "Tygodnikiem Powszechnym" bo znany z gorliwych sympatii do PO i Ruchu Hołownii Boniecki też myli ambonę z mównicą polityczną.

Portret użytkownika Bobek

Pokusa to jest w piątek czy

Pokusa to jest w piątek czy sie nawalić czy zerzreć całą czekoladę, a "sadzanie małych dzieci na kolankach" to poprostu zboczenie, którego nie da sie "tak o" wytłumaczyć. Jedno mu trzeba przyznać: jest świetnym mówcą i managerem ale kierunek w którym podąża KK w Polsce woła o pomste do nieba.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Stonoga ujawnia skalę

Stonoga ujawnia skalę pedofilii w Polsce:

https://www.youtube.com/watch?v=xxWlEdKv3SI

Na 224 namierzonych pedofili 152 to klechy pierdolone !! Czyli prawie 3/4 wszystkich zboków ! Jeszcze jakieś pytania co do świętości mafii katolskiej??

Polecam film zwłaszcza tym zjebom, co minusy tu stawiają. Też pochwalacie takie zabawy?? Czy tępe berety dorwały się do klawiatury? Rydzyka kryje ziobro i inne męty z pisiorskiej watachy gejowskiej. Policja ślepa? Czy durni udaje? Za to na protesty kobiet wysyłają bojówki antyterrorystyczne z pałami teleskopowymi. Ta instytucja sponsorowana z naszych podatków też się zeszmaciła jak widać.

Gnije ta nasza Polska na naszych oczach. Jak zwykle : Ryba psuje się od głowy.

Czy myślicie, że w Monarchii Polskiej też takie rzeczy miałyby miejsce? Czy Król oddałby całe beznapletkowe towarzystwo na pożarcie głodnym świniom, jak w Wietnamie? Sama instytucja Króla zobowiązuje do jakiejś godnej postawy moralnej, bo przecież daje przykład reszcie społeczeństwa. A jaką godność osobistą właśnie pokazuje cały "obóz władzy"?

Totalna zgnilizna moralna i klechów i polityków spod znaku pisiorka. Nawet pasuje. Stare, opasłe knury demoralizują dzieci i młodzież. Doprowadzają do samobójstw nieletnich. A baran polski zakłada szmaciany kaganiec na gębę i sra ogniem z powodu bredni telewizji, ambony i reszty sqrwysynów udających mentorów Narodu.

No brawo ! Brawo za skrajną tępotę obywatelską i poświęcanie dzieci na uciechy pojebów parchatych. W ten sposób dokonuje się autoeutanazja Narodu Polskiego. Też na naszych oczach.

Aleee, co tam. Jakoś to będzie, nie? Samo się jakoś.... Lemingi w ostatniej fazie egzystencji.

Portret użytkownika euklides

Czy myślicie, że w Monarchii

Czy myślicie, że w Monarchii Polskiej też takie rzeczy miałyby miejsce

A czy przypadkiem nie przez monarchię dostaliśmy się w orbitę państwa watykańskiego? Ryba psuje się od głowy i dlatego monarchie zgniły. Zgnilizna jak to zgnilizna, rozlazła się do postaci demokratycznej i trawi obecnie cały naród. A jak już sobie to wszystko zgnije to wtedy na nawozie wyrośnie społeczeństwo kontraktowe. Dopiero wtedy nie będzie jadu między ludźmi, bo każdy będzie mógł wybrać własną ścieżkę rozwoju, a patologia siłą rzeczy będzie miała wreszcie ciężko, bo nikt z nią nie będzie chciał współpracować.

Portret użytkownika Jędrzej Jarosławski

Podzielę się wręcz wywrotową,

Podzielę się wręcz wywrotową, jednak prawdziwą i sprawdzoną w życiu przeze mnie tezą — Polak dostaje rozumu TYLKO przyjąwszy prawosławie, gdyż dawni, przedrewolucyjni Rosjanie dokładnie obserwowali sytyację w Polsce i wyciągali z niej wnioski, którymi się chętnie dzielą (jednym z nich jest udział rzymskiego katolicyzmu w ogłupianiu Polaków). Kościół rzymskokatolicki, herezje protestanckie i postprotestanckie, islam i judaizm rabiniczni zaburzają lub upośledzają logiczne myślenie, gdyż zbudowane są na kłamstwie.

Skomentuj