Czy szef WHO nie przyjął szczepionki przeciw COVID bo protestuje?

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W Internecie ostatnio robi furorę fragment nagrania wywiadu z szefem Światowej Organizacji Zdrowia - WHO -  etiopskim komunistą Tedrosem Adhanomem Ghebreyesusem- w którym przyznaje on, że nie zaszczepił się przeciwko COVID, bo ... protestuje z powodu małej dostępności preparatów genetycznych w Afryce. Wyznanie jednego z głównych konstruktorów tzw. pandemii COVID, szokuje internautów. Czy to jest jednak możliwe, że szef WHO kłamie tak bezczelnie i dobudowuje teorię do własnego braku szczepienia?

 

Jak wiadomo wprowadzenie w 2020 roku tzw. pandemii COVID spowodowało wywrócenie do góry nogami całego naszego życia i po dwóch latach nadal zmagamy się ze skutkami tego co rządy krajów niemal całego świata zrobiły na rozkaz WHO niszcząc swoje gospodarki i wywołuyjąc gigantyczny kryzys gospodarczy, który dopiero się rozkręca. Dlatego wyznanie pana Tedrosa tak bardzo szokuje, bo ludzie powszechnie doświadczyli szantaży szczepionkowych i skutecznie uprzykrzono im życie jeśli odmawiali szprycowania. Wygląda na to, że wystarczyło "zaprotestować" tak jak pan Tedros z WHO i problem przymusu szczepień i dyskryminacji niezaszczepionych teoretycznie nie powinien nikogo dotyczyć.

 

Jednak jak wiadomo, w praktyce nawet nie można było protestować, żeby władza brutalnie nie pacyfikowała przeciwników covidiozy. Zatem protest szefa WHO odmawiającego szczepienia został odebrany w większości jako szczyt cynizmu i bezczelności tego pana. Problem w tym, że nie wiadomo do końca kiedy był nagrywany ten wywiad, bo można znaleźć zdjęcia przedstawiające pana Tedrosa z podwiniętym rękawem. Złośliwi dostrzegli jednak, że to rzekome szczepienie odbyło się za pomocą strzykawki z igłą zasłoniętą plastikowym kapturkiem, jak to zaobserwowano wielokrotnie przy publicznych szczepieniach celebrytów i polityków. 

Jeśłi jednak przyjmiemy, że to tylko złudzenie i pan Tedros rzeczywiście przyjął szczepionkę, a nie placebo, to jego "protest", aby się nie szprycować, skończył się 12 maja 2021 roku, bo to wtedy poinformowano oficjalnie, że do szczepienia jednak doszło. 

 

Ocena: 

Średnio: 4.2 (6 votes)

Komentarze

Portret użytkownika irfy

Nie no, ma to sens. Najpierw

Nie no, ma to sens. Najpierw nie chciał się zaszprycować, bo "protestował" a potem, też w ramach tego samego protestu, facet pozwolił się "zaszczepić" za pomocą plastikowego kapturka. Podobnie jak liczni gubernatorzy austarlijskich prowincji. Osobiście całkowicie ich rozumiem. Ciekawe tylko, jak tam z "dawkami przypominającymi"? Też są/były podawane w takiej formie? Byłoby zabawne, gdyby któryś ze wstrzykiwaczy kiedyś się pomylił i faktycznie im to wstrzyknął. Chętnie zerknąłbym na reakcję Smile

Portret użytkownika Trup

dzięki - zabieram do siebie

dzięki - zabieram do siebie ten film. 

o to chodzi że fukuszima uwaliła toksycznie cały ekosystem ziemi i mamy cichy FALLOUT at0m0vvy! A teraz chcą zniszczyć wszystkich ludzi zanim się w tym połapią że zostali oszukani poprzez utajnienie tego faktu że wszyscy będą mieć od tego ataki serca i raki.

NoweFilmy i BacoLogia i corium.5v.pl

Strony

Skomentuj