Czy roboty mogą w przyszłości zastąpić mężczyzn?

Kategorie: 

Źródło: YouTube/VICE

W ostatnim czasie realistyczne seks-roboty zdobywają coraz większą popularność. Nie tylko żeńskie roboty są obecnie na topie. Męskie egzemplarze stają się coraz bardziej rozchwytywane również wśród kobiet.

Jedną z firm, która tworzy realistyczne „lalki miłości” jest Real Doll. Firma specjalizuje się w tworzeniu męskich modeli robotów. Korzystając z zaawansowanych technologicznie narzędzi, twórcy stworzyli niesamowicie realistyczne modele, które mogą nawet reagować na słowa i komunikaty.

 

Roboty będą nawet zaprogramowane tak, aby każdy z nich posiadała własną historię i osobowość. Oznacza to, że nie będą one służyły jedynie spełnianiu potrzeb erotycznych, lecz również mogą pełnić funkcję „chłopaka”, a nawet „członka rodziny”.

Real Doll reklamuje swój produkt samymi superlatywami, twierdząc, że jedyny problem, jaki można napotkać to potrzeba wymiany baterii w modelu.

 

Faktycznie zastąpienie mężczyzn robotami może okazać się katastrofalne i całkowicie ochłodzić naturalne pożądanie pomiędzy dwoma płciami. Nowoczesne technologie coraz mocniej popychają nas w stronę wycofania społecznego, a „lalki miłości” są tego kolejnym przykładem. Pytanie brzmi więc – czy potrzebujemy kolejnej nowinki, która stanie się przyczyną jeszcze większej izolacji?

 

 

Ocena: 

Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Niemożliwe

Pokaż mi choć jedno

Pokaż mi choć jedno nieśmiertelne urządzenie, powiem nawet że będą się psuły w połowie aktu Język Wyobrażam sobie napaloną i w nerwach wymieniającą komplet baterii. Niestety ten świat tak urządzony jest, że sa kobiety nie mające szans normalnie na seks, nie wiem co musiałoby nastąpić żebym je zaczepił, choć sam mocno nieciekawy jestem jako mężczyzna

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj