Czy proces wspólniczki Epsteina, pogrąży możnych tego świata?

Kategorie: 

Źródło: Internet

29 listopada rozpoczął się proces Ghislaine Maxwell. Była ona najbliższą wspólniczką Jeffreya Epsteina i prawdopodobnie zwoziła mu nieletnie dziewczyny, wykorzystywane potem w pedofilskich orgiach. Czy ją także dosięgnie „seryjny samobójca”?

Wiele sobie obiecywano po procesie Jeffreya Epsteina. Miał on ujawnić całą prawdę na temat tego, jacy wpływowi ludzie brali czynny udział w seksualnym wykorzystywaniu nieletnich. Niestety, ktoś postanowił nie dopuścić tego człowieka do głosu. Chyba nikt nie wierzy w to, że było to po prostu samobójstwo. Zbyt wiele straciliby ci, których w swojej obronie pogrążyłby Epstein.

 

Choć i dziś pojawiają się głosy, że wszystko było sfingowane i człowiek ten żyje ze zmienioną tożsamością, wsypując swoich przyjaciół, to jednak teraz języczkiem uwagi jest proces jego głównej wspólniczki - Ghislaine Maxwell. Postawiono jej zarzuty, za które grozi jej do 80 lat więzienia, czyli de facto dożywocie.

 

Wątpliwe, aby chciała siedzieć za grzechy wszystkich, którzy robili sobie „bunga bunga” na wyspie Epsteina. Jest więc prawdopodobne, że podzieli się w sądzie jakimiś sensacyjnymi faktami, byleby uniknąć kary lub dostać mniejszą. Zagrożone mogą być takie osobistości, jak Bill Gates, Clintonowie czy Donald Trump. W wypadku, gdyby na przykład oskarżono tych ludzi, oni również w akcie obrony mogliby wsypać kolejne postaci.

 

Chyba, że to wszystko jest tak mocno zakonspirowane, że nawet Gates, Clinton i Trump, byliby w stanie pójść siedzieć, kryjąc np. swoich mocodawców. Tak czy inaczej, jeśli Maxwell też umrze w tajemniczych okolicznościach w celi, to chyba już nikt nie będzie miał wątpliwości, że komuś niezwykle mocno zależy na tym, aby prawda o tym, co działo się na wyspie Jeffreya Epsteina i w samolocie Lolita Express, nigdy nie wyszła na jaw.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Pozdrawiam zwolenników

Pozdrawiam zwolenników Donalda Trumpa i domagam się od was przeprosin bo chyba przez ponad rok pisałem o tym degeneracie i marchewkowym klaunie, a tutaj większość minusowała moje posty i się z tym nie zgadzała. Koleś ma tyle oficjalnych zdjęcie z Epsteinem i Maxwell ile żaden inny polityk i "gwiazda" z pierwszych stron gazet.

Epstein oficjalnie przyprowadzał do klubu Donalda Trumpa młode dziewczyny co fanatycy tego degenerata Trumpa tłumaczą tak, że Trump wyrzucił wtedy Epsteina gdy się o tym dowiedział, tłumaczenie jak dla małych dzieci.

Ghislaine Maxwell miała apartament obok apartamentu Donald Trump w bogatej dzielnicy dla degeneratów z pierwszych stron gazet.

I teraz ktoś zeznał, że Trump wielokrotnie latał na wyspę Epsteina.

Gdy się połączy takie wszystkie fakty to naprawdę trzeba być już "Szczepanem" zaszczepionym 3 dawkami aby wierzyć, że ten Biały Kapelusz miał uratować świat, także mam nadzieję, że marchewkowy klaun pójdzie siedzieć, a wy musicie żyć do końca życia z tym, że wspieraliście i głosowaliście na takiego starego grzyba w wyborach, możecie sobię tylko wyobrażać co on robił z małymi dziewczynkami i być może i nawet chłopcami.

https://www.pudelek.pl/ksiaze-andrzej-bill-clinton-i-donald-trump-latali-prywatnym-odrzutowcem-jeffreya-epsteina-6710640515984000a

https://nypost.com/2021/12/02/jeffrey-epstein-visited-clinton-white-house-at-least-17-times-report/

Portret użytkownika oswiecony77

otworzenie energi kundalini

otworzenie energi kundalini na trzy najwyzsze czakry a szczegolnie czakry korony  [illuminacja] Nie poprzez sex z niemowletami  Wyzsza swiadomosc przychodzi z czasem Najpierw jesli wytrzymasz po czakrze serca [zdasz egzamin] pozniej trzecie oko swiat astralny [tzw ufo ;)] Jesli ten egzamin zdasz i nie strzelisz samobuja To sa dobre szanse do korony Najwyzsza swiadomosc istnienia Widzisz swiat takim jaki jest naprawde Tacy ludzie powinni rzadzic tym chorym swiatem Rodzaju 2:16 – 17 mówi: „A przy tym Pan Bóg dał człowiekowi taki rozkaz: Z wszelkiego drzewa tego ogrodu możesz spożywać według upodobania; ale z drzewa poznania dobra i zła nie wolno ci jeść, bo gdy z niego spożyjesz, niechybnie umrzesz  Księga Rodzaju 3: 6 – 7 mówi: „Wtedy niewiasta spostrzegła, że drzewo to ma owoce dobre do jedzenia, że jest ono rozkoszą dla oczu i że owoce tego drzewa nadają się do zdobycia wiedzy. Zerwała zatem z niego owoc, skosztowała i dała swemu mężowi, który był z nią: a on zjadł. A wtedy otworzyły się im obojgu oczy i poznali, że są nadzy; spletli więc gałązki figowe i zrobili sobie przepaski”.  22 Po czym Pan Bóg rzekł: «Oto człowiek stał się taki jak My: zna dobro i zło; niechaj teraz nie wyciągnie przypadkiem ręki, aby zerwać owoc także z drzewa życia, zjeść go i żyć na wieki»6. 23 Dlatego Pan Bóg wydalił go z ogrodu Eden, aby uprawiał tę ziemię, z której został wzięty. 24 Wygnawszy zaś człowieka, Bóg postawił przed ogrodem Eden cherubów i połyskujące ostrze miecza, aby strzec drogi do drzewa życia7 https://www.cropcircles.lucypringle.co.uk/photos/2002/uk2002bo.shtml

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Strony

Skomentuj