Czy premier Kanady naprawdę się „zaszczepił”?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W kwietniu 2021 r. premier Kanady Justin Trudeau został rzekomo zaszczepiony wektorową szczepionką AstraZeneca. Poniżej film, w którym Justin Trudeau i jego żona Sophie otrzymują swoje pierwsze „szczepienie” przeciwko COVID-19.

 

Dwa miesiące później, w lipcu, Justin Trudeau przyjał swoje drugie „szczepienie”, tym razem jest to szczepionka firmy Moderna. To ta sama pielęgniarka. Procedura jest podobna.

Reporterzy byli obecni podczas obu „szczepień” i było to starannie zaplanowane wydarzenie public relations.

Tymczasem dyplomowana pielęgniarka z Kanady wyraziła wątpliwości co do autentyczności szczepienia premiera. Nie tylko „zaszczepienie się” dwoma różnymi preparatami budzi zdziwienie, ale dziwaczny sposób, w jaki wykonano zastrzyki.

Zwykle stosuje się specyficzne i rutynowe procedury dotyczące zaszczepiania, w tym wyznaczania punktów orientacyjnych. Szczepienie Trudeau i jego żony było niezgodne z normalnymi procedurami. „Nikt nie robi tego w ten sposób”, czyli jedną ręką, nie używając drugiej, mówi dyplomowana pielęgniarka. Najwyraźniej rzekoma pielęgniarka, która zaszczepiła Justina Trudeau, nie posiadała wymaganych umiejętności.

Według pielęgniarki popełniono trzy rażące błędy, gdy polityk z żoną „realizowali swój scenariusz”.

1. Brak punktów orientacyjnych.

2. Brak aspiracji strzykawki, aby uniknąć wstrzyknięcia preparatu do naczynia krwionośnego, co może spowodować poważne problemy medyczne.

3. Rzekoma pielęgniarka użyła tylko jednej ręki do zastrzyku i traktowała igłę jakby była strzałką.

Dyplomowana pielęgniarka wyraża wątpliwości co do autentyczności szczepienia otrzymanego przez Justina Trudeau. Chociaż nie ma dowodu, że niczego mu nie wstrzyknięto, faktem jest, że osoba, która dokonała szczepienia, nie posiadała wymaganych umiejętności.

Media, które relacjonowały szczepienia Trudeau, w tym CBC, CTV, nawet nie zainteresowały się dziwacznością „szczepienia”.

Autorstwo: Michel Chossudovsky
Źródło oryginalne (pełna wersja): GlobalResearch.ca
Tłumaczenie i źródło polskie (wersja skrócona): WolneMedia.net

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Misterny plan

Gdyby zrobiła to obiema nie

Gdyby zrobiła to obiema nie byłoby widać igły, więc zrobiła to dobrze, tak jak jej powiedziano, że ma zrobić. Miało być widać tę procedurę i jest ona widoczna. Ale państwo co po niektórzy wiedzę dalej nie ukrywają się ze swoim brakiem zaufania do lekarzy psychiatrów i robią sobie krzywdę.

Portret użytkownika ​euklides

Nie no to szczepienie w

Nie no to szczepienie w aptece wygląda realistycznie, bo farmaceutka do szczepienia założyła przyłbicę żeby jej nie zabryzgało maseczki wirusem. Bez tej przyłbicy, którą polecał mi kiedyś baran, bym nie uwierzył, że coś groźnego czai się w powietrzu.

Skomentuj