Czy po wyborach wróci koronawirusowe terroryzowanie społeczeństwa?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W kolejnych krajach świata wracają drakońskie obostrzenia na skutek rozprzestrzeniania się koronawirusa. Prawdopodobnie tylko druga tura wyborów prezydenckich powstrzymuje naszych rządzących do powrotu do koronawirusowego zamordyzmu testowanego na polskim społeczeństwie od marca bieżącego roku. 

 

Do restrykcji powróciła już Australia oraz Izrael, a skoro tak, to zapewne wkrótce wróci i Polska, która od początku ogłoszonej przez polityków epidemii, kopiuje rozwiązania z tego "bratniego" kraju. Wszystko wskazuje na to, że nowa fala pandemii już dawno zaplanowana i wkrótce czeka nas ponownie koszmar z zamykaniem ludzi w domach i milicją biegającą za obywatelami i wlepiającą mandaty za to że żyją i oddychają.

 

Prawdopodobnie już po wyborach dowiemy się, że rośnie liczba zakażeń SARS-CoV-2, która zależy wyłącznie od tego ile testów się wykonuje. Być może abybto osiągnąć rozpocznie się masowe wymazywanie Polaków celem sprawdzenia infekcji, które było zapowiadane przez schowanego na czas finału kampanii prezydenckiej ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego. 

 

Przypomnijmy, że kilka dni temu premier Mateusz Morawiecki przekonywał publicznie, że koronawirus jest już prawie pokonany i nie ma się czego bać. Przekaz swój kierował konkretnie w kierunku ludzi starszych, będących w tak zwanej grupie ryzyka. Nie ma wątpliwości, że było to obliczone na zwiększenie szans wyborczych kandydata władzy, który jest chętnie wybierany przez emerytów przekupionych tzw. 13 emeryturą. 

 

Pojawia się zatem pytanie - czy koronawirus jest groźny lub nie w zależności od potrzeb politycznych? Można odnieść takie wrażenie, bo wykorzystano go do pacyfkacji górnośląskich kopalń, które rzekomo opanował śmiercionośny wirus wywołujący bezobjawowe zachorowanie, którego żaden z górników nawet nie zauważał. 

 

Gdy trzeba otworzyć zagraniczne dyskonty lub galerie handlowe to okazuje się, że koronawirus groźny nie jest, ale ten sam wirus w kościołach jest zabójczy i w czasie gdy ludzie potrzebowali pokrzepienia serc mogli iść do Biedronki albo Lidla, ale nie do kościoła. 

 

Zapowiedziany na jesień powrót szalonej dystopii zwanej "nową normalnością" może nastąpić szybciej niż nam się wydaje. Biorąc pod uwagę obserwowane obecnie zamaskowanie się Polaków przestraszonych drakońskimi mandatami, można podejrzewać, że pokornie zegną kark i nadal będą się pozwalali smagać batem przez rząd, wierząc, że te prześladowania są w ich interesie. 

 

W niektórych krajach ludzie mają już dość tego koszmaru. Zamiast przyznać, że przesadzono z reakcją na skutek wirusa grypopodobnego, kolejne rządy, niczym na rozkaz, brną dalej w obostrzenia, straszenie ludzi i narzucanie im nowej nienormalności. Wczoraj przeciwko powrotowi obostrzeń zbuntowali się mieszkańcy Serbii. W Belgradzie doszło nawet do starć manifestantów z policją. 

 

Jaki jest cel tego szaleństwa? Czy jest to rzeczywiście troska o zdrowie ludzi czy też wręcz przeciwnie. Narzucone wszystkim maseczki z pewnością wywołają liczne problemy pulmunologiczne. Przestrzegało przed tym nawet Ministerstwo Zdrowia, a stosowania masek osobiście odradzał sam Łukasz Szumowski.

 

Czy celem jest zatem pogorszenie zdrowia społeczeństwa poprzez utratę odporności przez siedzenie w areszcie domowym, oraz oddychanie przez zagrzybiałe i pełne bakterii szmatki? Jeśli tak to można się tylko obawiać tego co przygotują nam wszystkim w poszukiwanej gorączkowo szczepionce. 

 

Innym celem może być zniszczenie więzi społecznych i zwrócenie ludzi przeciwko sobie, tak jakby każdy był dla każdego zagrożeniem. To nie może pozostać bez wpływu na zdrowie psychiczne społeczeństwa.

 

A może komuś właśnie zależy na tym aby ludzie zmienili się w donoszących na siebie nawzajem paranoików? Wszak dzięki temu dla rządzących w poszczególnych krajach otworzy się możliwość implementacji nowych rozwiązań politycznych, które nie miałyby szans na wdrożenie bez takiego bałaganu jak obecnie. Najwyraźniej nowe porządki mają być zaaplikowane wszysykim, na poziomie globalnym. 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

chyba szczepionkowy szumowina

chyba szczepionkowy szumowina NWO po wyborach zacznie się wić że już cała Polska jest zarażona ! niestety enwuowcy w Polsce mają poparcie większości partii politycznych bo większość polityków to wyznawcy NWO oraz tajni członkowie bractwa lucyfera ! Dlatego tak ważne byśmy organizowali wojsko Maryi Dziewicy, marsze różańcowe ale i ogólnopolskie grupy modlitewne proszące Jezusa Chrystusa o miłosierdzie i wzmocnienie nas Polaków w duchowej walce z lucyferianami ! Musimy prosić Ducha Świętego oraz aniołów Boga Wszechmogącego Jehowy o wsparcie w czasie armagedonu inwazji obcych duchów ! W każdym miejscu publicznym powinien stać krzyż Chrystusa i Jego obraz święty !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Ogarnij się

Gadasz jak potłuczony,

Gadasz jak potłuczony, nawołujesz do głosowania za Dudą, a jako argumentów używasz jakiś dyrdymałów o lucyferianach. Chłopie ogarnij się, oni kradną na potęgę, robią z Polaków idiotów, manipulują informacjami i to oni są dobrzy? 

Portret użytkownika S

No cóż, ja podobnie jak wielu

No cóż, ja podobnie jak wielu ludzi od dawna uważam, że żyjemy już praktycznie w komunizmie. Europa jest tworem socjalistycznym juz od wielu lat i pewnie przyszła pora na komunizm, skoro nadarzyła się znakomita okazja w związku ze światową pandemią głupoty. Absolutnie każdy kraj z ustrojem socjalistycznym skończył jako kraj komunistyczny, więc czas na UE. A jednym z fundamentów komunizmu jest ogólna nieufność, donosicielstwo, cenzura i skur..syństwo wobec drugiego człowieka (ludzie zjednoczeni są zagrożeniem dla władzy). A to wszystko jest przecież promowane przez naszych władców od lat.

Bezsilne ujadanie "pożytecznych idiotów" z Ministerstwa Prawdy zawsze upewnia mnie, że mam rację. Podziękujcie za to ode mnie drogie "płatne szczekaczki", swoim oficerom prowadzącym i politrukom Biggrin

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

//Europa jest tworem

//Europa jest tworem socjalistycznym//

Pokaż mi palcem na mapie Eurpy JEDEN kraj socjalistyczny. JEDEN! (nielicząc Białorusi).

//Absolutnie każdy kraj z ustrojem socjalistycznym skończył jako kraj komunistyczny//

A teraz pokaż na mapie świata JEDEN kraj, gdzie jest/był komunizm, który wykształcił się z poprzedzającego go socjalizmu!

Jeśli dzisiejszy ten demokratyczny (tak jak jeszcze nigdy nie był) spedalony, oszalały od multi-kulti, dwutlekowęglowy świat jest socjalizmem, to jakimi krajami były państwa RWPG (Bloku Wschodniego)? Szczególnie Polska Rzeczpospolita Ludowa.

Chyba byliśmy ultra-konserwatywną kapitalistyczną demokracją, co? No bo pedały nie szwendały się po ulicach, szkołach i przedszkolach, żadna niemiecka świnia nie śmiała zająknąć się o Ziemiach Zachodnich, nie było mowy o "polskich obozach zagłady" (w domyśle zydów), już nie wspominając o tym, że Polin to było  pojęcie znane może nielicznym historykom i językoznawcom!!!

Wam, złodziejom glodnym "sukcesu", gdy z powodu waszego złodziejstwa kapitalizm się wali łby i przekształca w FASZYZM (bo takimi krajami staje się Zachód - faszystowskimi), to zaraz obwiniacie wszystkich, tylko nie siebie i wasz złodziejski system, który co rusz wam się nie udaje, a bo ufoludki, a bo komuchy, a bo socjaliści, itp.

P.S. Nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. Chyba że robisz to, bo jesteś talmudycznym płatnym propagandzistą, który talmudycznie przeinacza znaczenia słów i pojęć, żeby głupi motłoch zgłupiał do cna.

Portret użytkownika S

Ty tak na serio? Nawet nie

Ty tak na serio? Nawet nie chce mi się szczególnie szukać:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Socjalizm

ZSRR - Związek SOCJALISTYCZNYCH Republik Radzieckich, ale już za Stalina ZSRR było wzorem komunizmu. A może nie?

Lenin był najpierw Socjalistą, potem przerobił ideę socjalizmu na leninizm.

Mao Zedong był z początku Socjalistą, założył partię SOCJALISTYCZNY Korpus Młodzieżowy.

I jeżeli będzie ci się chciało czytać, to troszkę o komunistycznej UE:

http://www.debata.olsztyn.pl/wiadomoci/polska/5923-widmo-komunizmu-nadal-krazy-nad-swiatem-najnowsze-slajd-kafelek.html

Proponuję poszukać jakie dokładnie są idee i założenia komunizmu (np. całkowite uwolnienie się człowieka, od religii, przekonań, przynależności narodowej, a nawet płci) i porównać je z ideami promowanymi obecnie przez Brukselę i ich pochlebców w krajach Europy.

Aha, jeszcze jedno, bo rozumiem, że jesteś za młody, żeby pamiętać. Wiesz jak inaczej nazywaliśmy kiedyś komuchów? Czerwoni, ale po upadku systemu mówiliśmy na nich lewacy. A wiesz czemu? Bo komuchy sami się tak nazwali. Z PZPR powstały najpierw dwie partie Socjaldemokratyczne (nazwa jakaś znajoma, nie?), a potem z SdRP powstało SLD. Wiesz co ten skrót oznacza? Sojusz LEWICY Demokratycznej. Największym żartem komuchów jest nazywanie każdej swojej partii DEMOKRATYCZNĄ. A teraz odpowiedz, kto rządzi w UE? Nie lewaki przypadkiem? A kto usilnie usiłuje odzyskać władzę w Polsce? I jakie "wartości" oni promują? Więc to raczej ty nie odzywaj się w temacie, o którym nie masz pojęcia.

Bezsilne ujadanie "pożytecznych idiotów" z Ministerstwa Prawdy zawsze upewnia mnie, że mam rację. Podziękujcie za to ode mnie drogie "płatne szczekaczki", swoim oficerom prowadzącym i politrukom Biggrin

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

Moderator.

Moderator.

Myślę, że tamudysta @S otrzymał już od bezmózgów wystarczającą ilość "plusów".
Póść w końcu ten mój komentarz, w którym prostuję te jego pustynne brednie o "komunizmie" wynikającym z "socjalizmu".

Portret użytkownika euklides

Zapowiedziany na jesień

Zapowiedziany na jesień powrót szalonej dystopii

Akurat mi się puściła taka piosenka....

https://www.youtube.com/watch?v=QrV61ATP3Ec

"To czego nie wiesz", głosi legenda, "nie może cię skrzywdzić"
Jeśli chcesz tylko żyć i umrzeć w strachu
Mówią nam byśmy wierzyli tylko w połowę tego co widzimy
i absolutnie w nic co słyszymy

Opieraj się przekręconej prawdzie bez względu na koszt
Wypieraj się praw które wydają się złe w naszych głowach
Delegalizując wszystkie pytania na rzecz odpowiedzi
Których nikt nie lubi gdy ktoś kończy martwy

Dystopia

"To czego nie wiesz", głosi legenda, "nie może cię skrzywdzić"
Jeśli chcesz tylko żyć i umrzeć w strachu
Na ulicach jest panika i szerzący się chaos
Gdzie bezużyteczne myśli o pokoju spotykają się z wściekłością

Zdemoralizowani i pokonani ludzie myślą
Że najszybszą drogą na zakończenie wojny jest przegrana
Dyktatura kończy się od zabicia tyrana
Musisz zniszczyć raka u jego korzeni

Dystopia

Strony

Skomentuj