Czy po wyborach na jesieni 2023 Polską będzie rządził "układ okrągło-klimatyczny ?!

Kategorie: 

Źródło: internet

18 kwietnia 2023 Parlament Europejski zdecydował o przyjęciu przepisów dotyczących "węglowego podatku granicznego" (CBAM). Bardzo kontrowersyjny instrument wyciągania pieniędzy od biedoty będzie wprowadzany stopniowo, w miarę jak będą wycofywane bezpłatne uprawnienia do emisji w ETS. Unijny mechanizm dostosowania cen na granicach ma zrównać cenę płaconą za produkty unijne działające w ramach unijnego systemu handlu emisjami (ETS) z ceną za towary importowane.

 

Jak to sobie tłumaczy Parlament Europejski, nowy mechanizm ma zachęcić państwa spoza Unii, by podwyższyły ambicje klimatyczne i same się zaorały, tak jak zostaną zaorane gospodarki biednych państw, przykładowo Polski: "Dzięki niemu będzie można też zapobiegać podważaniu unijnych i światowych działań klimatycznych, co ma miejsce, gdy produkcję przenosi się z Unii do krajów o mniej restrykcyjnych przepisach klimatycznych" - czytamy w komunikacie opublikowanym przez PE.

Ciekawe jest to, że w TVP można usłyszeć komunikat obecnej formacji politycznej, która ogłosiła, że jeżeli nie zwyciężą w nadchodzących wyborach na jesieni 2023, to inne formacje to wprowadzą, natomiast oni, rządzący obecnie "nie wprowadzą". Powstaje więc pytanie, albo pewne zagadnienie: czego nie wprowadziła obecna formacja polityczna, co nakazała Unia Europejska ? Właściwie to wszystko co nakazali unijni komisarze obecna formacja wprowadziła, a nawet więcej, bo część prawa unijnego zaostrzyła i jest bardziej niekorzystne dla obywateli niż unijne. Już teraz zwykli Polacy płacą horendalne ceny za czynsze mieszkaniowe narzucone przez Agendą 2030, a co będzie po wyborach ?

Zresztą niektórzy już nie stosują terminu "układ okrągłostołowy" do partii politycznych dyskutujących ze sobą przy tzw. "Okrągłym Stole" w roku 1989, mówiąo nim inaczej. Obrady "okrągłostołowe" z roku 1989 to jedno z najważniejszych wydarzeń w najnowszej tajemniczej i do tej pory nie wyjaśnionej historii Polski, od którego rozpoczęły się niekorzystne dla Polaków zmiany ustrojowe. Dziś, w dobie niszczenia państw unijnych za pomocą ideologii "Agendy 2030" zostaną nałożone na Polskę drakońskie podatki, mające doszczętnie zniszczyć zasobność ludności polskojęzycznej i Polaków, co doprowadzi do upadku państwowości, mającej zostać zastąpionej przez urzędników unijnych, instytucje unijne, w rezultacie do rozwiązania polskiej państwowości na rzecz obcych.

Obecne ugrupowania polityczne, oprócz jednego, to bez wątpienia zwolennicy asymilacji polskiej państwowości przez zagraniczne ośrodki władzy, dlatego wybory na jesieni 2023 okażą się decydujące i wyłonią nowy układ "okrągło-klimatyczny" albo pro-polski, który odrzuci nadchodzącą klimatyczną nędzę! Każdy chrześcijanin, a tym bardziej katolik, powinien się modlić do Jezusa za Polskę i Polaków, byśmy w wyborach nie dali zrobić z siebie "dziadów Europy", a dzięki ekstremalnych podatków nie utracili suwerenności, a w końcu i nie zostali duchowo zniewoleni przez ideologów NWO !

Ocena: 

Średnio: 3.8 (20 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

jeżeli po wyborach układ

jeżeli po wyborach układ okrągło klimatyczny dalej będzie rządził Poską to doprowadzą do rozruchów albo do jakiej śrewolucji, co jest celem masonerii klimatytczno satanistycznej NWO ! Dlatego katolicy muszą zwiększyć ilość modlitw do Chrystusa Zbawiciela ! Polacy którzy nie są katolikami powinni zbudowć silną grupę wyborców która zagłosuje na anty układ okrągło klimatyzny !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika axell69

Klimatyczne  dyrektywy

Klimatyczne  dyrektywy pochodzą z EU   i żaden rząd  , jaki kolwiek  będzie , nie ma  w tej kwestii nic do powiedzenia   gdyż  my jesteśmy też w EU  - więc debilu znów  bredzisz o  ratowaniu episkopatu   katolickiego  a nie Polski 

Kłamiesz   i pójdziesz   do piekła  , kto  notorycznie  kłamie nie zasługuje  na łaskę  pańską   i  ląduje  tam gdzie powinien   więc sam  wpadasz w dołek który tu nonstop  kopiesz  panie Homusiu Inschtalatorze . I tak trzymać   ,  lubię twoje  arty  które sam sobie komentujesz   zresztą identycznie jak na IM   gdzie pies z kulawą nogą  nie  zagląda   , ha ha  https://innemedium.pl/search/node/Homo%20sapiens

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika inzynier magister

Tuskaszenko chce zaorać TVP !

Tuskaszenko chce zaorać TVP ! dlaczego Pi/sowcy jescze nie załatwili toskaszenki za mord smoleński ?! przecież zmawiał się z Putinem by zamordować ludzi w samolocie soleńskim !!! szok.... musimy się modlić do Zbawiciela Syna Boga Jehovy o losierdzie Jezusa bo bedzie z nami cienko !

MOCNY plan Tuska - PORZĄDEK w MEDIACH PUBLICZNYCH w 48h! Tusk: Komisja mnie NIE POWSTRZYMA

https://youtu.be/-gZACHac5ac

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika spokoluz

Ten to nawet z podpowiedzią

Ten to nawet z podpowiedzią endyu nie zakumał bo wkleił post wyborczy - pisdzielce - na nich głosujcie.

Wyborów nie będzie a Ty - będziesz spie....ał z polinuu w podskokach jak zdążysz - w sumie już trzeba ci spierd..ać. IP

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika Endymion

Ja ten znak odrazu

Ja ten znak odrazu rozszyfrowałem, a zadziwia mnie ilość jego w zasięgu mojego wzroku, tego jest wiele na murach wpisane w inne grafiki. Niestety tak działa umysł ludzki, że nie analizuje czegoś co widzi, gdy nie ma na to wytłumaczenia. Taki przykład; zakupując auto widzę takich wiele na ulicy, a wcześniej nie widziałem.. raczej niedostrzegałem.

To jest przekaz podprogowy, Medium zauwazyła tam gwiazdę, którą olała i zaczęła analizować literki numerologicznie.. słabe to i źle o niej świadczy, każdy inteligentny szympans, jak ja i Ty, zrozumie o co chodzi w tym napisie Wink

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika axell69

Symbole podprogowe - masz

Symbole podprogowe - masz rację  , Medium  o któej wspomniałeś to wielkie małe dziecko  oderwane od telewizora  - czyli  bachor  bez usprawiedliwienia  , jednak jest   i wypisuje nam czasami głupoty , nie nie   niebronię jej  a  jej podejścia  do zycia ,   chce uczestniczyć pod  każdym postem   bo ma takie ambicje nieusprawiedliwione niczym  , daję jej czas na  dorośnięcie Wink ,  

Symbole  o których piszesz  są   lub będą   albo jednak  mają coś znaczyć , jednak gdy wiekszość  tego nie   postrzega   i nie relacjonuje , są same w sobie nic  nie warte   , bo jaką wartość mają rzeczy   nie wartościowe ??  To tylko  nasza wartośiowa  rozmowa pisana zauważa to coś  i tak naprawdę nikt by nie zauwazył gdyby nie twój post  ??!!    ciekawe .....

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Strony

Skomentuj