Czy mleko indyjskich krów może zawierać złoto?

Kategorie: 

Źródło: https://twitter.com/ANI/status/1191597671485558786

Internet jest bardzo rozbawiony oświadczeniem szefa BJP Bengalu Zachodniego Dilipema Ghoshema, który twierdzi, że mleko krów indyjskich zawiera złoto. Podczas wystąpienia w prowincji Burdwan Ghosh polityk powiedział, że „cechą indyjskiej krowy jest to, że jej mleko zawiera złoto. To dlatego kolor mleka jest żółtawy”.

 

Podczas swojego przemówienia Ghosh uzasadnił również swoją „złotą” opinię o mleku krowim i dodał:

 

„Indyjskie krowy posiadają garby, których nie mają inne krowy. Obca krowa ma prosty grzbiet, jak bizon. Garb ma tętnicę, zwaną „swarnanari” (złota tętnica). Kiedy pada na nią światło słoneczne, powstaje złoto.”

 

„Więc tekstura zmienia kolor na żółty lub złoty. To mleko ma właściwości zapobiegawcze. Człowiek może przeżyć spożywając tylko ten rodzaj mleka. Nie musisz jeść nic innego. To kompletne pożywienie” – powiedział Ghosh.

 

W Internecie trudno było zrozumieć logikę oświadczenia Ghosha i wymyślono zabawne komentarze.

Dilip Ghosh powiedział również podczas swojego przemówienia, że krowa to nie jest tylko kawałek złota i „obrzydliwym przestępstwem jest obrażanie, zabijanie krów i jedzenie wołowiny w świętej ziemi Indii. Takie zachowania będziemy postrzegać jako antyspołeczne”.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Skomentuj