Czy Mel Gibson okrutnie żartuje czy hollywoodzka elita rzeczywiście zabija dzieci i pije ich krew?

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Informacje, które niedawno przekazał znany aktor Mel Gibson wydają się tak szokujące, że welu sądzi, iż jest to tylko dziwaczny żart. Aktor opowiadał w jednym z programów telewizyjnych o epidemii „pasożytów", które kontrolują Hollywood i angażują się w praktyki ze skaldaniem ofiar z dzieci i w pedofilię. Gwiazdor stwierdził nawet, że „każde studio w Hollywood zostało kupione i opłacone krwią niewinnych dzieci", dodając, że „najcenniejszą walutą jest ich krew".

 

W Londynie, podczas promocji filmu Daddy's Home 2, Mel Gibson dał niezły pokaz. Elitę branży rozrywkowej nazwał „wrogiem ludzkości", która „pije krew niewinnych dzieci". Powiedział też, że kluczowi gracze w branży filmowej „dostają adrenaliny w tym procesie", ponieważ „cieszą się tym, co narusza tabu".

„Mają rażący brak szacunku dla zwykłego człowieka. Niszczenie życia ludzi jest dla nich tylko grą - im bardziej mogą zranić, tym lepsze są doznania, a dzieci są pożywieniem dla nich. Ucztują z bólu i strachu, a im młodsi, tym lepiej. Ci ludzie podążają za swoją religią i używają jej do moralnego przywództwa".

„Nie są to nauki religijne, o których wy ludzie słyszeliście. Wykonują święte rytuały, które u zwykłych ludzie wywołują mdłości i całkowicie przeciwstawiają się moralności, która wiąże większość patriotycznych Amerykanów. Najgorsze w tym wszystkim jest tajemnica wielonarodowościowej kliki w Hollywood i każdy chce w tym uczestniczyć”.

Mel Gibson pojawił się w brytyjskiej BBC w Graham Norton Show w piątek, gdzie stary aktor odpowiadał na pytania zszokowanych gości w zielonym pokoju za kulisami po swoim występie w odniesieniu do prawdziwej natury elit Hollywood. Wyjaśnił, jak został wpisany na czarną listę w 2006 roku przez tych, którzy kontrolują Hollywood, za wyrażanie swoich opinii na temat tej branży. Zostało to skonfrontowane z ich agendą. Powiedział, że od tego czasu „działa poza systemem", co dało mu nową perspektywę. Gibson wyjaśnia i tłumaczy:

„Trudno to zrozumieć, wiem i przykro mi, że to ja otworzyłem twoje oczy, ale w Hollywood zalegalizowali pedofilię. Używają dzieciaków, aby zrealizować swoje okropne, chore fantazje. Nie całkiem to rozumiem, ale biorą te dzieci z powodu swojej energii i nasycają się ich krwią. Nie robią tego z miłosierdzia. Najpierw je zastraszają, a potem je poświęcają”.

„Im bardziej niewinne dziecko, tym lepeij dla nich" - powiedział Gibson- „Co to znaczy? Nie robią tego jako formy ekspresji artystycznej: po prostu piją krew dzieci i jedzą ich ciało, ponieważ myślą, że to daje im jakąś „siłę życiową". Im bardziej dziecko cierpi psychicznie i fizycznie, gdy umiera, tym bardziej daje im to „dodatkową siłę życiową". Nie rozumiem, dlaczego to robią, ale to właśnie robią. Większość z nas ma moralny kompas, który prowadzi nas przez życie, prawda? Ci ludzie go nie mają, a jeśli tak, to wskazuje im on przeciwny kierunek”.

Gibson, który spędził ostatnie 30 lat pracując w reżimie Hollywood i poza nim, twierdzi, że hierarchia branży „ma się dobrze w nadużyciach, bólu, torturach, stresie i cierpieniu". Według Gibsona, pragnienie, aby robić takie rzeczy nie ogranicza się do elity Hollywood. To wszyscy „ci, którzy są na szczycie łańcucha pokarmowego, który może sobie pozwolić na taki luksus. A w tej branży wielu może…”.

„Hollywood jest przesycone niewinną dziecinną krwią. Ciągotki do pedofilii i kanibalizmu zawsze istniały, ale przez wiele lat były tajemnicze lub symboliczne. Z tą praktyką jestem zaznajomiony od początku roku 2000. Byłem poważnie zagrożony, gdybym kiedykolwiek o tym rozmawiał. Mam na myśli nie tylko moją karierę, mam na myśli to, że moje życie będzie zagrożone, życie mojej rodziny będzie zagrożone. Mogę o tym mówić dopiero teraz, kiedy ci ludzie, przywódcy przemysłu, już nie żyją. Dzieci są jak waluta premium i mają wyższą wartość niż wszystko, o czym można tylko myśleć, tj. diamenty, narkotyki, złoto, czy to co się tam wydaje cenne. Dosłownie wymieniają te dzieci, jako walutę za usługi, role w filmach, łapówki ... ".

Według Gibsona, ta perwersja to nie tylko najnowszy pisk mody, ale także trend od dawna kultywowany w Hollywood od pokoleń. To jest popularne wśród mężczyzn i kobiet. To nie jest coś nowego i działo się to jeszcze zanim Hollywood został założony. Jeśli zbadacie to zjawisko, znajdziecie ukryte fakty w cieniu, w każdej ciemnej erze w historii. Te ciemne, wielowymiarowe praktyki okultystyczne stosowano w tajnych stowarzyszeniach od setek lat. Hollywood jest używane do programowania społecznego i kontroli świadomości, a ich przesłanie rzutuje na psychikę Amerykanów i ludzi na całym świecie ...

 

Trudno powiedzieć czy te rewelacje to prawda czy też raczej należy je traktować jako makabryczne żarty, ale znając krytyczny stosunek Mela Gibsona do Hollywood chyba nie można niczego wykluczyć. Program telewizyjny w którym padły te kontrowersyjne opinie można obejrzeć poniżej.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 3.7 (12 votes)

Komentarze

Portret użytkownika rama

Papiez Benedykt XVI tez bral

Papiez Benedykt XVI tez bral w takich rytualach, Franciszek zamieszany w porwania dzieci. Mysle, ze aby przejsc wyzej w hierarchii trzeba przejsc przez takie rytualy, to jest dla mnie sprzedanie duszy diablu za kariere, wladze i pieniadze. Mysle, ze to jest prawda. My zyjemy sobie grzecznie, praworzadnie, kradziez dla nas to straszny wystepek, a tymczasem, ci ktorzy te prawa tworza to wyznawcy zla.

Portret użytkownika Tomasz123

Bardzo mnie dziwi brak

Bardzo mnie dziwi brak komentarzy zapiekłych wrogów Wszechmocnego Boga Jahwe i jego syna Jezusa Chrystusa.Nie wiem ,czy informacje w tym artykule są prawdziwe,ale był w tym serwisie artykuł o odmładzaniu starych bardzo bogatych ludzi za pomocą przetaczania krwi małych dzieci.Dlatego dziwi mnie Wasze milczenie.Przecież mordowanie małych dzieci jako ofiarę to coś ohydnego!Ludzie którzy lubują się w czymś takim:Im bardziej dziecko cierpi psychicznie i fizycznie, gdy umiera, tym bardziej daje im to „dodatkową siłę życiową""- to potwory.Praktykowały to ludy Kananejskie,Żydzi ,którzy odrzucili Boga Jahwe,Kartagińczycy i inni.Ponieważ wielu ludzi obecnie świadomie odrzuca Wszechmocnego Boga Jahwe i jego syna,to po jakimś czasie będą postępować tak jak w/w narody.Zastanówcie się!

Portret użytkownika Eva11

A co robią ci wyznawcy tego

A co robią ci wyznawcy tego Boga Jahwe?

Myślisz ,że nadaliscie mu imię i już jest tym lepszym.... 

Czyż nie odprawiają ci od jahwe tych swoich rytuałów z krwią?Czy tam i dzieci nie zaciagaja za sobą ...

Ludzie są chorzy i to właśnie dlatego że wierzą w bogów myślących jak ulomny ludzki umysł.....

Sodomia to się chowa przy tym co wyprawia ucywilizowany człowiek....

Nie , już wsytarczy na dzisiaj tych ludzkich dobroci....

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika MiamiVibe

No zjadanie ciała i picie

No zjadanie ciała i picie krwi Chrystusa w cotygodniowych zbiorach kłaniającym się trupowi na krzyżu jest na pewno chwalebne Smile Nazywacie to pamiątką po Chrystusie, a ja nazywam to po imieniu: ludożerstwem i kanibalizmem. Sam Jahwe w starym testamencie dawał niezłe przykłady swojego ,,miłosierdzia" i ,,dobroduszności". A jezusik to taki agresywny program, który wbity do głowy od maleństwa, skutecznie blokuje duchowo człowieka oraz karze postępować jak bożek przykazał by parchy kościelne mogły się bogacić.

Portret użytkownika Eva11

Bez przesady Miami , Katolicy

Bez przesady Miami , Katolicy wcinaja bułeczki i popijają sokiem, 

To nie to samo co zbrodnie dla delektowania się ludzką krwią !

Jaki program ? Jezus był człowiekiem który zdobył coś co nie wielu potrafi odszukać,

Został tylko ,, użyty, do celów oglupiania,

Ja również byłam ochrzczona i otrzymałam resztę sakramentów i nikt mnie nie zaprogramowal, idę swoją ścieżką....

Biblia jest ,,cwana ,,księga pod kartami fałszu jest zapisana prawda która nalezy zrozumieć...

Jezus to człowiek który nadal ,,mówi,, to jest ta jego nieśmiertelność ....Ale trzeba go potrafić słuchać....

 

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika ewelina

http://www.amightywind

http://www.amightywind-proroctwa.com/polishwebsite/

Napisze krótko, nawróć się bo jeszcze nie jest za pózno, a nie zapłacisz za to co napisałeś i myślisz w swoim sercu. Nie będe tłumaczyć oczywistości tylko widać, że prawdopodobnie jesteś mentalnie i psychicznie i duchowo podobny do tych o których mowa w artykule i próbujesz odwracać kota ogonem, fakty są jednak takie, że to właśnie brak Wiary w Boga Jahwe i brak Łaski i wiary w Jahushua (Jezusa) powoduje, że ludzie stają się zwierzętami bez uczuć. Wszystkim z Duchowymi uszami i duchowymi oczami-polecam, zobacz co Jahwe myśli o 'Kościele Pozorantów' i tych którzy min. marnują jego święte ofiary np pieniężne ktore ludzie z składają w kościele. http://www.amightywind-proroctwa.com/polishwebsite/

Ps jak mozna porównac picie soku winogronowego i jedzenie opłatka na pamiątke męki Pana Naszego JEzusa Chrystusa który dla nas głąbie cierpiał z czyms co robia elity a co rzeczywiscie robily juz starozytne ludy np skladanie ofiar dla MOLOCHA, dlatego wlasnie JAhwe ich takze karał, bo oni nie mieli w sercu Prawdziwego Boga Ojca tylko skladali ofiary z dzieci Bożkom, gdyby każdy człowiek się nawrócił było by inaczej na świecie. GŁĄBIE widać za kim Ty jesteś i kim jesteś głąbie

 

Portret użytkownika Tatanka

Odpowiem, pomimo tego, że ta

Odpowiem, pomimo tego, że ta wypowiedź była z przed 2 lat i prawdopodobnie nigdy jej nie przeczytasz. Chciałabym powiedzieć, że nie masz racji, ale po części ją masz w najważniejszej kwestii, że my chrześcijanie podczas komunii świętej spożywamy prawdziwą krew i ciało Jezusa Chrystusa. Nie chcę cię ewangelizować, przez internet, jeśli Pan Bóg, będzie tego chciał spotkasz taką osobę  przed sobą, która jest w stanie zrobić to znacznie lepiej ode mnie. Chce jeszcze zaznaczyć, że prawdopodobnie lepiej wierzysz niż osoba, która powiedziała, że "jemy opłatek i popijamy je soczkiem winogronowym" co dla osoby wierzącej jest śmieszne. W sumie nie mnie to oceniać kto jest bardziej wierzący. Kolejna sprawą jest to, że owszem popełniamy krwawą ofiarę, może najbardziej przerażającą, że wszystkich, ponieważ poświęcamy samo ciało jedynego i najświętszego Boga. Tylko, że nie my to zapoczątkowaliśmy, lecz sam Jezus Chrystus podczas ostatniej wieczerzy. I moze dla ateisty, czy każdego innowiercy, może to brzmieć, kanibalistyczne, ale w sumie to nie jest kanibalizm sam w sobie, ponieważ jest to ciało Boga w postaci chleba, Pan Jezus podczas ostatniej wieczerzy nie uciął sobie reki, tylko wziął chleb i go rozdzielił, oraz pobłogosławił, że od teraz jest to Jego ciało, to samo zrobił z winem. Nie myl pojęć, bo zaczynam myśleć, że robisz to złośliwie. Każdy zatwardziały ateista,  który głosi według mnie podobne  rzeczy, powinien choć raz w życiu przeczytac pismo święte, by mógł rozumnie toczyć dyskusje na temat istnienia Boga. Nawet jeśli nie wierzysz to zobaczysz, że w sumie pismo święte, brzmi groźnie, ale jest to zeznanie największych prawd etycznych, które niestety są dla nas ludzi nie zrozumiałe, oraz świadectwo największej miłości. I nie nie jesteśmy  kanibalistami. Spotkałeś kiedyś  prawdziwego chrześcijanina?

 

Strony

Skomentuj