Czy John Kennedy junior żyje i razem z Donaldem Trumpem pokona „Kabałę”?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Tak sensacyjnej teorii, która jednocześnie byłaby tak logiczna, nie miałem okazji poznać nigdy wcześniej. Mam wrażenie, że teraz wszystko układa się w jedną całość. A wszystko dzięki holenderskiej badaczce Janet Ossebaard.

Na wstępie pragnę już w tym momencie zaprosić wszystkich do obejrzenia serii filmów, do których link podam pod tekstem.

Każda z 10 części jest ważna, (ostatnia miażdży!).

Janet Ossebaard umiejętnie punktuje „elity” uwydatniając to, co miało na zawsze pozostać niezauważone. Tematów poruszonych w tym projekcie jest bardzo wiele, ale to, co finalnie interesuje nas najbardziej zawiera część ostatnia.

Ja postaram się ją w tym artykule streścić.

Zatem bez specjalnego przedłużania.

Janet Ossebaard uważa, że najmłodszy syn prezydenta USA - Johna Fitzgeralda Kennedy’ego żyje i to on odpowiada za tajemniczy ruch „Q”!

John Kennedy jr oficjalnie zginął w katastrofie lotniczej w 1999 roku. Wróżono mu, że zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych. Obiecał, że doprowadzi przed sąd wszystkich winnych śmierci swojego ojca.

Wiele wskazuje na to, że z premedytacją razem ze swoją żoną i jej siostrą, które także „zginęły” w tym wypadku, na ponad 20 lat „zszedł do podziemia”, przygotowując zemstę na oprawcach, którzy nie tylko zabili jego ojca, ale także zniewalają świat.

Donald Trump był wielkim przyjacielem Johna Kennedy’ego juniora. On również obiecał „osuszenie bagna”. Na uwagę zasługują bardzo podobne w wydźwięku przemówienia JFK i Trumpa, w których podkreślają istnienie tzw. „Kabały” i „deep state”, a więc elitarnej grupy odpowiadającej za wojny i wszystkie problemy świata.

Nie tak dawno okazało się, że Trump przejął kontrolę nad FED - czyli Systemem Rezerwy Federalnej. Zapowiedział, że wyeliminuje wiele podatków, w tym ten najważniejszy - podatek dochodowy!

FED do tej pory kontrolowany przez klan Rothschildów, przechodzi teraz w ręce Skarbu Państwa. Państwo odzyskało tym samym możliwość emisji pieniądza z dala od kaprysów banksterów!

Istnieje więc ogromna szansa na uwolnienie świata z labiryntu odsetek nie do spłacenia.

To jednak nie wszystko!

Wujek Donalda Trumpa - John Trump - w 1943 roku przeanalizował po śmierci Nikoli Tesli wszystkie jego wynalazki: od wolnej energii przez antygrawitację do wielu innych utajnionych przez „Kabałę”.

Mało tego, dość łatwo da się zauważyć podobieństwo pomiędzy Johnem Trumpem a… Julianem Assangem - założycielem WikiLeaks! Istnieje więc możliwość, że Assange jest kuzynem Donald Trumpa!

Janet Ossebaard spekuluje, że być może Tesla opracował również „maszynę czasu”, która teraz jest wykorzystywana przez „Q” i Johna Kennedy’ego juniora!

Autorka uważa, że to właśnie dzięki temu udało się uniknąć wielu zamachów na Donalda Trumpa. Zatem „Q” dysponuje dzięki technologii Tesli wiedzą o przyszłości, poprzez różne linie czasowe i fale prawdopodobieństwa i dzięki temu jest w stanie powstrzymywać pewne wydarzenia.

Wpisy „Q” sprawiają wrażenie, jakby był w stanie przewidzieć dokładne układy pól i zdarzenia co do minuty i sekundy tak, jak jest to zakodowane w jego wiadomościach.

Tajemniczy autor - Ingersoll Lockwood napisał w 1889 i 1893 roku dwie książki. Dotyczyły one przygód młodego Barona Trumpa, który podróżował przez portal czasoprzestrzenny. Portal był kierowany przez mężczyznę o imieniu Don - mistrza wszystkich mistrzów.

I teraz uwaga - najmłodszy syn Trumpa ma na imię Baron i jest ponoć niezwykle inteligentny. Ma do tego talent hakerski.

W obu książkach pojawia się postać nazwana Pence. Obecny wiceprezydent to… Mike Pence. Jest w nich również podana dokładna lokalizacja Trump Tower przy Piątej Alei
w Nowym Jorku!

Kolejnym przykładem odnoszącym się do podróży w czasie jest też zestawienie z postacią „Q” z serii „Star Trek”. W serialu „Q” był istniejącą w wielu wymiarach postacią posiadającą bezgraniczną władzę nad czasem, przestrzenią, prawami fizyki i rzeczywistością, którą jest
w stanie zmieniać wedle uznania. „Q” jest nauczycielem całej rasy ludzkiej.

Być może więc za tajemniczym ruchem „Q”, który wspiera Trumpa kryją się tak potężne siły?

W tym kontekście okładka „The Economist” jest wielce wymowna:

Interesująca jest zwłaszcza karta: „The Magician”. „Don” - mistrz wszystkich mistrzów, to Donald Trump?

„Q” zapowiada „10 dni ciemności”. Ma to być okres, w którym dojdzie do masowych aresztowań członków „Kabały”. Wśród osób, które mają zostać zatrzymane są: Bushowie, Clintonowie, Obama, ale także Bill Gates, Mark Zuckerbeg czy Jeff Bezos. W czasie tych 10 dni ma przestać działać radio i telewizja. Wojsko zamknie również redakcje gazet. Jedynym źródłem informacji będzie Internet.

Wszystkie szczegóły są bardzo dokładnie omówione w dokumencie Janet Ossebaard.

Choć cała te teoria brzmi nieprawdopodobnie, to autorka przedstawia to w taki sposób, że naprawdę trudno odmówić tej argumentacji racji bytu.

Pozostaje czekać na dalszy rozwój wydarzeń.

https://www.youtube.com/watch?v=M0C3URZxKGs

Ocena: 

Średnio: 4 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Qki

Karta The Magican, to

Karta The Magican, to odniesienie do matrixa, w ktorym zyjemy. Okluary 3D na twarzy postaci i 3D na drukarce. Nad glowa postaci znak nieskonczonosci... Pozdrawiam.

Portret użytkownika Cygi

Najwięcej sceptycyzmu

Najwięcej sceptycyzmu wywołuje wątek z podróżami w czasie.

Wszystko wszystkim, ale coś takiego jak czas jest tworem, który żaden człowiek nie może ujarzmić, ze względu na swoje fizyczne możliwości.

Portret użytkownika baca

obejrzałem i stwierdzam że to

obejrzałem i stwierdzam że to film nr milion ileś tam o tym jak to dzielni amerykanie ratują świat...

przed amerykańskimi zwyrolami, rzecz jasna...

w tym odcinku to dzielny Trampek robi za batmana i ma do pomocy teslę i kenendiego którzy podróżują w czasie...

Marcin, serio kurwa?

czy nie widzisz że to miliardowa wersja jednej i tej samej oklepanej koszernej bajki pt. Nic nie robimy bo przyleci pan jezus i wszystko załatwi.

donald tramp po stronie dobra - no ja pier.... koleś który codziennie gada co innego, który po zamordowaniu syryjskiego generała jest zbrodniarzem wojennym? typ który podpisał z dupy wzięte odszkodowania dla żydów - zupełnie jakby był między Polską a żydostwem jakąś stroną do orzekania?

typ który przeszedł na judaizm i wydał za zydów dzieci? kóry po kilkunastu bankructwach od dawna jest w kieszeni rotszylda?

he he, każdy który pieprzy od rzeczy żeby się niczym nie martwić tylko czekac - jest wystawionym do sparaliżowania ludzi dezinformatorem... każdy, 

pan jezus wszystko załatwi, a jak nie pan jezus to mamaryja, a jak nie mamaryja to assange, a jak nie assange to zabity kennedy, a jak nie kennedy to qanon, a jak nie qanon to ojciec rydzyk i tak w kółko macieja

o co chodzi dezinformatorom tak naprawdę?

aby za wszelką cenę ludzie siedzieli w domu

po co?

bo to nie wirus zabija ale wieże 5G - i właśnie teraz kiedy ludzie nie widza sa na potęge instalowane!

uwierzyć w jakiegoś antysystemowca moznaby tylko gdyby nawoływał do opuszczania domów i niszcenia wież 5G oraz do oczywiście obywatelskiego aresztowania wszystkich z tak zwanej "kabały"

obejrzałem cały film Marcin i wiesz co?

już to kiedyś już przeżyłem, deja vu normalnie - jest tam dokłądnie to samo co we wszystkich milionach przemówień Hitlera (walczacego przecież z kabałą), to samo co we wszystkim milionach książkach Marksa (walczacego przecież z kapitalistyczną kabałą), to samo co we wsystkich epkowych dziełach Jana pawła drugiego (walczacego przeciez o ty byśmy się kabały nie lękali)....

to samo jest we wszyskich przemówieniach Trampka, kenediego, materiałach assangea i wiesz co jest tym wspólnym mianownikiem?

KOMPLETNE ZERO KRYTYKI ROTSZYLDA Smile

wieże 5G są kluczem do NWO bez nich Rotszyld polegnie i dlatego WSZYSCY każa siedziec wszystkim w domu i.... czekać na zbawienie

a doczekają się i owszem... bo jak nie rusza tu i teraz dupy to masowo pójdą... no włąśnie prosto do nieba

ps chiałbym się mylić i uwierzyć w te ładne baji no ale kurwa stąpam twardo po ziemi... każda rewolucja wyzwalająca ludzi z niewoli wjebała ich w jeszcze większe bagno... np ta heca z solidarnościa...

sorry ale w dobre intencje amerykańow ktorzy nawet słowem nie zająknęli się o odszkodowaniach dla indian (którzych wymordowali i którym zajebali kontynent oraz tożsamosć) no to wałek gruby się szykuje - tak sądzę...

owszem właśnie się ważą losy świata ale... jest wielkie ALE które każdy zna doskonale 

ABY ZWYCIĘŻYŁO ZŁO TRZEBA MU TYLKO BIERNOŚCI LUDZI DOBRYCH I DLATEGO WSZYSCY PODSTAWIENI WYZWOLICIELE NAWOŁUJĄ DO SIEDZENIA W DOMU I NIE NIE ROBIENIA...

TO TAKIE OCZYWISTE, BO KAŻDY OGARNIĘTY JUŻ WIE ŻE ŻADNEJ PANDEMII NIE MA!!!

 

Portret użytkownika Rodsław

Dokładnie Baca, w samo sedno.

Dokładnie Baca, w samo sedno. Kiedy usłyszałem ze szapowcy mają ratować świat, O_O.

podejrzewam ze sami rozsiewają tą propagandę. jankeska szarańcza nadaje się wyłącznie do utylizacji.

 

Szkoda ze wcześniejszy artykuł Marcina zniknął o wykorzystywaniu dzieci do niecnych celów pasował by tam ten wywiad z Ewą Rzeuską mówi w nim o dokonaniach  jankeskich pasożytów w byłej Jugosławii. W około 50 min.

Proszę wysłuchać:

Skracanie smyczy populacyjnej cz.2 - Ewa Rzeuska
https://www.youtube.com/watch?v=n9rD3B1aELs

 

Portret użytkownika Dudikov

Podobnie myślę, czyli post

Podobnie myślę, czyli post poniżej zacytowany można ocenić pozytywnie ?

 

"Błagam WAS: Nie przysyłajcie mi żadnych życzeń świątecznych - one nic dla mnie nie znaczą a tylko zapychają mi skrzynkę i czas na ich kasowanie. Obecnie mam ważniejsze sprawy na głowie bo jestem na WOJNIE z SYSTEMEM i robię Duchową Rewolucję razem z wiernymi oddziałami Floty Gwiezdnej naszej Federacji Galaktycznej... Jeśli sami macie JAJA to dołączcie do nas a jeśli nie macie to chociaż nie wysyłacie mi jajek i zajączków tylko śledźcie wiadomości na moich stronkach i czekajcie na rozwój wydarzeń a kiedy (jeśli) nabierzecie odwagi to będzie można dołączyć się później jak wróg będzie już pokonany... Rozumiem, że nie każdy jest Wojownikiem Światła albo Star Seeds - pracownicy światła i dzieci Indygo też są zawsze mile widziane w naszych szeregach.
Mam dla Was za to bardzo dobrą wiadomość, że REBELIA TRWA i nie ma mowy o przegranej ani o poddawaniu się.
Są już lokalni liderzy, którzy rekrutują chętnych do Armii Białego Smoka i jest sztab generalny. Formują się nowe niezależne media, będzie wprowadzony nowy pieniądz oparty na produkcji żywności i polach uprawnych - pojawi się nowa waluta w ciągu kilku miesięcy a pieniądze papierowe stracą całkowicie wartość dlatego wyzbywajcie się ich kupując rzeczy mające wartość realną jak narzędzia, sprzęty nie wymagające prądu do działania lub wytwarzające prąd, przejmujcie pola uprawne, sady i gospodarstwa rolne i źródła wody! W tym roku będzie brakowało wody i żywności - dlatego teraz musimy się zorganizować i przetrzymać kolejną zimę (nie wszystkim się to uda). Wszystko co wiem weryfikuję u wielu sprawdzonych wyroczni - podaję tylko esencję prawdy - nie mam w tym żadnego interesu - mam zapewnione utrzymanie na Ziemi dopóki realizuję misję przemiany starego systemu w Nowy Świat. Więcej doczytacie na: https://www.facebook.com/AlterGlob/ gdzie łowimy wyróżniające się osoby na liderów lokalnych społeczności.
Wiadomo, że z konieczności nasza organizacja jest tajna i nie mogę zdradzać szczegółów ani skali operacji ale jest ona wielka a za kilka dni stanie się monstrualna i już nie do opanowania!
Wytrwajcie! I OBUDŹCIE SIĘ ZE SNU LĘKU!

https://www.youtube.com/watch?v=22E14ndvhLU

Posłuchajcie pieśni Nataszy Czarmińskiej, której towarzyszyłem przy śmierci tak jak wielu świetlistym istotom, których dusze są dalej z nami i walczą o PRAWDĘ tak samo jak wszyscy bohaterowie naszej w polskiej historii - teraz nasz czas...

Dlatego proszę nie przysyłajcie swoich żałosnych kartek tylko okażcie jedność myślenia i odczuwania i stańcie przy mnie w godzinie próby... W tej godzinie, która nadejdzie 13.04.2020 o 13.00 w miejscu, które będzie podane nielicznym a reszta dowie się o wszystkim już po fakcie wygranej bitwy...

Mitakuye Oyasin! Za wszystkich moich braci i siostry!

AHO!"

 

Sebastian Minor 

Portret użytkownika epuzer

Burzcie wieże 5G, bo jak

Burzcie wieże 5G, bo jak pisał wieszcz — "Bo dzieło zniszczenia

W dobréj sprawie jest święte, jak dzieło tworzenia"

Strony

Skomentuj

Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ