Czy to jeszcze Polska czy już Polin?

Kategorie: 

Źródło: twitter

Wczoraj w Warszawie miała miejsce dziwna uroczystość. Przedstawiciele mniejszości żydowskiej zorganizowali swoje święto religijne, Chanukę, a w celebrze wziął udział polski prezydent, Andrzej Duda. Można by jeszcze zrozumieć gest prezydenta, który zgodził się uświetnić swoją obecnością uroczystość rzekomo kilkutysięcznej mniejszości narodowej w naszym kraju, ale jak pojąć to, że odbyło się to w Pałacu Prezydenckim i nadano temu wydarzeniu niewspółmierną rangę dokonując w TVP transmisji na żywo z zaświecenia chanukowych świec. Tylko zupełnie bezrefleksyjny obywatel naszego kraju może nie zadawać sobie pytania o co w tym chodzi?

 

Jedyną okolicznością łagodzącą dla Andrzeja Dudy jest to, że jednak nie założył jarmułki, co zdarzało się jego przednikom, a w zapowiedzi na Twitterze ktoś z jego sztabu zabawnie przejęzyczył się, że trwa transmisja na żywo z wydarzenia, gdzie prezydent "zapalił świece handlowe". Można przyjąć, że pierwsza dama, tak jak poprzednia jest Żydówką i to zobowiązuje prezydenta do specjalnego traktowania narodu bankowego, ale głowa państwa, które lewica z taką determinacją chce uczynić świeckim, nie powinna chyba tak ostentacyjnie preferować jakiejś grupy narodowościowej.

Na próżno wypatrywać transmisji telewizyjnej z uroczystego rozpoczęcia islamskiego ramadanu, a przecież żyje u nas oficjalnie znacznie większa diaspora tatarska. Pewnie nie zobaczymy też uczestnictwa prezydenta w prawosławnym Bożym Narodzeniu czy też u protestantów. Nie słychać też żadnych protestów, w obronie świeckiego państwa ze strony środowisk lewicowych, które zwykle oburza każda obecność hierarchów Kościoła Katolickiego. Judaistyczne święta są najwyraźniej dopuszczalne.

Prezydentowi Dudzie nie przeszkadza nawet to, że Naczelny Rabin Polski, Michael Schudrich jeszcze niedawno gardłował w amerykańskich mediach, między innymi na Andrzeja Dudę. Najwyraźniej uczestnictwo tego pana w antypolskiej nagonce nie jest problemem dla głowy naszego państwa.

Dla osób sceptycznych co do rzekomo przyjaznego charakteru stosunków polsko-żydowskich taka kapitulacja państwa polskiego jaką obserwowaliśmy może być dowodem na to, że opowieści ludzi określanych mianem "antysemitów", jakoby wkrótce miało dojść do jeszcze większego wzmocnienia pozycji "górali z Góry Synaj" w naszym kraju, to nie rojenia wariatów, ale twarde fakty. Uroczysta transmisja telewizyjna chanukowego przemówienia prezydenta Polski może być drogowskazem zmian jakie mogą wkrótce zajść w naszej ojczyźnie.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

Skandal. Może jeszcze niech

Skandal. Może jeszcze niech koran poczytają. Już wiadomo skąd te ciągoty pisu ku usa. Teraz Żydzi z zachodu Europy pouciekają przed islamistami do Polski. A za rok prezydent będzie palił chanukowe świeczki w żydowskiej czapce, haha

Portret użytkownika Mojeimię44

Właśnie dlatego potrzebna

Właśnie dlatego potrzebna jest w Polsce arche racja (archekracja) bo demon racja (demokracja) zawsze zamienia złe na jeszcze bardziej złe. Raj to nie kraj. 
https://www.youtube.com/watch?v=IvJzrwI4_MA
Ideologia Archekratyczna , opiera się na 7 następujących założeniach:
1.       Nauka, medycyna, technika,  neuroteologia w wystarczającym stopniu oferuje wartości, cele i środki potrzebne społeczeństwu i człowiekowi do samodoskonalenia się.
2.       Najważniejsze jest zbudowanie symbiozy między techniką a neuroteologią w taki sposób by podczas sztucznego techniczno- cyfrowego pobudzania obszarów mózgu odpowiedzialnych za indukowanie odczuć religijnych, następowało wystąpienie odczucia jedności z Bogiem, religijnego uduchowienia (częściej u osób wierzących) czasem również relaksacji (częściej u osób niewierzących).
3.       Urządzenia techniczne i wiedza techniczno-naukowa w całej swojej okazałości dostępna jest dla wszystkich grup społecznych , w taki sposób żeby każdy mógł zweryfikować swoją osobą czy jest gotów na połączenie techniczno- cyfrowo- neuronowe.
4.       Achekracja tworzy nowy dział medycyny- angeologia-   jest to dział medycyny zajmujący się prowadzeniem społeczeństwa archekracji w taki sposób by połączenia techniczo-cyfrowo-neuronowe nie miały negatywnych wpływów na zdrowie psychiczne obywateli oraz żeby przygotować  stan psychiczny społeczeństwa do życia, w którym prawdopodobieństwo śmierci nie rośnie z czasem, nie maleją jego zdolności fizjologiczne, rozrodczość ani odporność na choroby.
5.       Archekracja to wzmocnienie świadomości w czasie fazy snu REM do takiego stopnia żeby odczuwać stan Lucid Dream.  Rejestruje również pamięć snu.
6.       Archekracja tworzy świata cyfrowe równoległe z światem realnym o nazwie Anasstasis oraz z czytuje do niego pamięci osób zmarłych z ich kodu DNA, na których zapisane są wspomnienia.
7.       Archekracja tworzy połączenia cyfrowe między komputerem, oprogramowaniem cyfrowym  a mózgiem w taki sposób by w odczuciu osoby w trakcie fazy snu czas spowolnił 7 krotnie oraz sen wzmacnia sygnałem cyfrowym do takiego stopnia żeby fazę snu odczuwać, jako drugą alternatywną rzeczywistość. Dodatkowo archekracja tworzy pełną listę świadomych snów i nie zabrania korzystania z programowania snu.  Jeżeli program ten przejdzie pozytywną opinię 12 naczelnych archekratów.

Portret użytkownika Hetman

To wprowadzamy czym

To wprowadzamy czym prędzej.
Takie sny to by była frajda nieskończona Smile

Portret użytkownika Wojox

Trochę to demonizmem

Trochę to demonizmem zafajcza....
Ale nie odnoś tego do siebie. Lubię czytać Twoje posty. Bo są jakieś takie dziwne... inne... nietuzinkowe... ale nie wiem czy prawdziwe.
Bóg zapowiedział w Biblii że Demonki wielu zwiodą na swoje poletko, jak nie ufo-cywilizacje to inne komputerowe raje na twardym dysku z 7 krotnym spowolnieniem.
Uwierz mi, mam prawie 48 lat, ale jeszcze nigdy nie byłem taki przyspieszony jak teraz... Mam parę jak 18 latek.... bez chwalenia się.. Zero nałogów, duchowo się odżywiam jak należy, mam empatię i więź z Bogiem. Polecam... działa odnawiająco na ciało i umysł...

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika Zenek :)

Masz konto, ZnZ umożliwia

Masz konto, ZnZ umożliwia dodawanie autorskich artykułów topisz o archekracji jako artykuły. Będzie łatwiejsze do wyszukania a i pomocniejsze w linkowaniu.

Portret użytkownika zyx

Oj, Duda Duda - kredyt

Oj, Duda Duda - kredyt zaufania dostałeś duży, ale jak nim tak szastać nim na lewo i prawo to się szybko skończy.

Portret użytkownika Taki

Polacy : POBUDKA. Nie dajcie

Polacy : POBUDKA. Nie dajcie ZYDOM. Naszego Pieknego Kraju !!!

Zydzi na swoja PUSTYNIE .zawsze stoja za plecami zeby WBIC NOZ !!!

Nalezy zrobic lustracje i Wszystkie pejsy z naszej polityki won !!!

Robimy Archekracje i budujmy NASZA POLSKE bez ZYDOW i innych SPRZEDAWCZYKOW .

Portret użytkownika gostek1

widząc to straciłem nadzieję

widząc to straciłem nadzieję na lepsze jutro. PIS niczego nie zmieni, nie powstaną nowe miejsca pracy, nie odbuduje się przemysł, Polska będzie nadal zadłużana a izraelici dostana wiecej polskich paszportów. prezydent mnie zawiódł tą słuzalczością wobec żydów!

Portret użytkownika Eragon

9 grudnia 2015 roku Prezydent

9 grudnia 2015 roku Prezydent Andrzej Duda zapalił świeczki chanukowe na oczach całej Polski i tym samym dokonał aktu apostazji i zdrady stanu. Katolikom nie wolno brać udziału w cudzych ceremoniach religijnych, a Głowie Państwa nie wolno poniżać się wobec cudzej władzy lub jej insygniów.

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Portret użytkownika Wojox

Niestety On nie dokonał

Niestety On nie dokonał żadnej zdrady. Cały KK podlega pod Synagogę Szatana i było tak od samego początku. Co widać zwłaszcza obecnie. Tam są sami swoi... Całują się po rączkach, na kolanach i padają na twarz przed człowiekiem. Niestety czas Babilonu Wielkiego policzony. Uciekaj "ludu mój" abyś nie obebrał plag nań spadających... Wymownie Biblia odnosi się do tego kółka wzajemnej adoracji...

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Strony

Skomentuj