Czy elity szykują na 24 września coś wielkiego?

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Być może to tylko plotki i spekulacje, być może to tylko zbiegi okoliczności, a być może to przecieki od planistów NWO którzy szykują kolejny punkt realizacji planu Wielkiego Resetu. Jak będzie i czy coś faktycznie się wydarzy – dowiemy się już za pięć dni. Przyjrzyjmy się niepokojącym sygnałom…

Od kilku miesięcy prasa straszy eskalacją kryzysu jesienią tego roku. „Zacznie się jesienią i zepchnie Ukrainę na dalszy plan” – napisał portal Rp.pl 3 lipca 2022 r. cytując słowa Nouriela Roubiniego, który przewidział zapaść ekonomiczną w 2010 r. „Nie jest tu mowa o zwykłej zapaści, ale o prawdziwym armagedonie. Mieszance tego, co świat przeżył w 1973 r. z powodu gwałtownego wzrostu cen energii i kryzysu finansowego sprzed 12 lat” – dodał autor artykułu Jędrzej Bielecki powołując się na Project Sindicate.

Później pojawiła się informacja, że członek niemieckiego rządu publicznie ostrzegł przed dniem 24 września 2022 r., czyli dzień po rozpoczęciu kalendarzowej jesieni.

Skoro polityk rządowy zna datę kryzysu, oznacza to, że będzie on sztuczny a nie naturalny. Kryzys naturalne pojawiają się niespodziewanie i zaskakują wszystkich. Podczas kryzysów planowanych planiści udzielają swoim ludziom ostrzeżeń, aby ich uratować.

Kolejne dziwne wydarzenia. Wielu muzyków odwołało koncerty. Preteksty odwołań są różne, lecz łączy je jedno – wszystkie miały odbyć się w podobnym czasie. Możliwe, że niczego nie wiedz nie wiedzą, lecz otrzymali ostrzeżenie, by odwołać koncerty. Pamiętajmy, że przed pandemią Doda odwołała koncerty, a później chwaliła się, że ostrzegła ją piosenkarka Madonna.

24 września 2022 roku już za kilka dni. Oby nic złego nie stało i obyśmy przeżyli rozczarowanie „fałszywym alarmem” wywołanym spekulacjami.

Opracowanie: Maurycy Hawranek
Na podstawie: Fakto.plRp.pl
Źródło: WolneMedia.net

Ocena: 

Średnio: 2.8 (17 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

na pewno coś zrobią bo

na pewno coś zrobią bo antypapioeż BERGOG pojechał do astany satany, stolicy lucyferian NWO właśnie kilka dni temu i coś tam uchwalili po kryjomu że będą niszczyć nas i depopulować !!! w tym samym czasie był kongres ufo w barcelonie to też dziwne ! straszne czasy, ale musimy wygrać poprzez moc duchową i dzięki Duchowi Świętemu Jezusa Chrystusa !

Papież Franciszek dołączył do grona sygnatariuszy dokumentu NWO, w którym podkreślono różnorodność i pluralizm w dziedzinie koloru skóry, rasy czy płci. W dokumencie jednak znalazł się również fragment wskazujący na to, że różnorodność religijna została dozwolona przez Boga, dlatego jakikolwiek przymus w tej kwestii jest niedopuszczalny. Deklaracja zawiera również fragment o solidarności z działaniami ONZ i organizacji międzynarodowych, depopulacyjnych i lucyferiańskich.

Deklaracja podpisana przez różnych liderów religijnych – w tym papieża Franciszka – uwzględnia aspekty ekumeniczne. Wskazano w nim bowiem, że „pluralizm i różnice w religii… są ​​wyrazem mądrości woli Boga w stworzeniu”. Dokument został sygnowany na zakończenie VII Kongresu Przywódców Religii Światowych i Tradycyjnych, który odbył się w Kazachstanie.

 „Zauważamy, że pluralizm, jeśli chodzi o różnice w kolorze skóry, płci, rasie, języku i kulturze, jest wyrazem mądrości Boga w stworzeniu. Różnorodność religijna jest dozwolona przez Boga i dlatego jakikolwiek przymus do określonej religii i doktryny religijnej jest niedopuszczalny” – wskazano w dokumencie. Co ciekawe – jak podaje LifeSitenNews.com – akapit 10, w którym zawarto ten fragment, pierwotnie brzmiał inaczej. Korekty dokonano już na koniec spotkania. 

W Deklaracji zwrócono również uwagę na to, że uczestnicy Kongresu „stale solidaryzują się z wysiłkami Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz wszystkich innych międzynarodowych, rządowych i regionalnych instytucji i organizacji, aby promować dialog między cywilizacjami i religiami, państwami i narodami”.

Jak podaje portal LifeSiteNews.com, deklaracja niemal słowo w słowo powtarza zapisy z dokumentu z Abu Zabi, ponieważ w dokumencie z 2019 r. stwierdzono: „Pluralizm i różnorodność religii, koloru skóry, płci, rasy i języka są chciane przez Boga w Jego mądrości, dzięki której stworzył ludzi”.

Warto zauważyć, że bp Athanasius Schneider – biskup pomocniczy Astany w Kazachstanie – przed podpisaniem nowego dokumentu przez światowych przywódców religijnych powiedział, że cały Kongres ryzykuje podważenie nauczania o prymacie wiary katolickiej.

Przemawiając po spotkaniu papieża Franciszka z duchowieństwem Kazachstanu, biskup Schneider powiedział, że „Kongres jako taki ma na celu promowanie wzajemnego szacunku i zrozumienia w dzisiejszym świecie”. Zauważył jednak, że „ma też niebezpieczeństwo, ponieważ może sprawiać wrażenie „supermarketu religii”, a to nie jest poprawne, ponieważ istnieje tylko jedna prawdziwa religia, którą jest Kościół katolicki, założony przez samego Boga”.

Biskup dodał, że silne poparcie Franciszka dla Kongresu może sugerować, że katolicyzm jest na równi z innymi religiami. „To nie jest poprawne, ponieważ istnieje tylko jedna prawdziwa religia, którą jest Kościół Katolicki, założony przez samego Boga, nakazany wszystkim ludziom, wszystkim religiom, aby wierzyli i przyjmowali jego syna Jezusa Chrystusa, jedynego Zbawiciela” – powiedział bp Schneider.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Drwal

Po kryjomu od dawna nas

Po kryjomu to od dawna nas depopulują. Ba, dzieje się to za naszym pozwoleniem i z naszą pomocą. Straszne czasy to dopiero będą jak dalej będziemy głosować na populistów i złodziei.

Duch Święty ani Jezus Chrystus nie zapobiegli żadnej z 2 wojen światowych czy Wielkiemu Głodowi na Ukrainie 100 lat temu. Chcesz przeżyć to licz na siebie.

Jak zwykle szukasz sensacji w histeryczno-polityczno-religijnym tonie.

Portret użytkownika Endymion

Zmarł Edwrad Mosberg, polski

Zmarł Edwrad Mosberg, polski żyd.. a co to za twór?.. przeżył obozy zagłady.. szczcięsćiaż? Obwinia Naród niemiecki, ale żydów z NY nie widzi, którzy finansowali Hitlra i zatopili statek z węgierskii żydami.. tak się zakłamuje historię...

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika axell69

“Od zarania dziejów Kościół

“Od zarania dziejów Kościół dążył do supremacji władzy religijnej nad świecką. Cel był prosty:
podporządkować władzę świecką Kościołowi by objąć niepodzielnie rządy dusz i wyłudzać kasę. Kościół zawsze będzie zwalczał silną władzę, bo od słabych, zmuszonych do szukania poparcia z ambony da się wyłudzić więcej. Polska była areną, poligonem tej walki. Niestety, w naszym przypadku wygrał ten Kościół. Za osłabienie państwa i podporządkowanie go temu Kościołowi zapłaciliśmy cenę straszliwą, najwyższą w Europie."

 

Więc nie rozumiem za czym ty tęsknisz  i nie rozumiem  tego co ty chcesz uratować  , okłamując  wszystkich niezdecydowanych  czytelników ,  kłamstwem tysiąclecia  - zbawienie  odezła  i grzechu pierworodnego = nosz kuvva  jakiego grzechu i jakiego  zła ??!!  złem jest to co nas przed nim  zbawić chce  i pozbawić   wszystkiego do  spółki z NWO , innej prawdy nie ma .

Wielu niedouczonych chrześcijan wierzy w to, że tylko ich Zbawiciel poniósł męczeńską śmierć na krzyżu, nie mając pojęcia o tym, że co najmniej szesnastu innych zmarło w taki właśnie sposób.

Strony

Skomentuj