Czy „elity” porywają dzieci dla narkotyku wydobywanego z ich szyszynki?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Afera „PizzaGate” w ostatnim czasie została przyćmiona innymi wydarzeniami, ale okazuje się, że ciągle wychodzą na jaw przerażające spekulacje na temat tego, co robią ludzie z pierwszych stron gazet, gdy nikt tego nie widzi.

Ci, którzy znają pewne fakty związane z tą gigantyczną aferą pedofilsko-satanistyczną twierdzą, że wpływowe osoby zamieszane w  proceder porywania i wykorzystywania dzieci, mogą to robić między innymi z powodu potrzeby pozyskania narkotyku o nazwie adrenochrom.

Adrenochrom jest organiczną substancją chemiczną wytwarzaną przez utlenianie nadnerczy. Uważa się, że adrenalina powstaje w wyniku podekscytowania. Mówimy wtedy o tzw. „przypływie”.

Adrenochrom już w starożytności miał być znany jako „fontanna młodości”.  Ma usuwać energię życiową ofiary, od której jest pobierany. Osoba, która go zażywa, niejako otrzymuje energię człowieka, który był „dawcą”.

Uważa się, że adrenochrom jest pobierany od porwanych dzieci w wieku poniżej 9 lat (wtedy bowiem lek ma być silniejszy). Dzieci muszą czuć jak największy lęk, aby wydobyć silną adrenalinę / epinefrynę z ich szyszynki. Robi się to poprzez wprowadzenie igły do ​​oka w celu wydzielenia adrenaliny / epinefryny z pnia mózgu.

Jeśli nie zostanie podana stała podaż adrenochromu, wystąpią bardzo poważne objawy odstawienia. Są one ponoć znacznie gorsze niż objawy odstawienia alkoholu czy innych narkotyków.

Afera „PizzaGate” dotyczy podejrzeń prowadzenia przez najbardziej wpływowych ludzi na świecie olbrzymiej sieci pedofilsko-satanistycznej, skupiającej się na handlu ludźmi (przede wszystkim dziećmi) oraz używaniu ich jako ofiar obrzędowych. W 2018 roku odnotowano 424 000 przypadków zaginionych dzieci w samych USA.

Przedstawiciele tej sieci uczestniczą m.in. w tak zwanym „gotowaniu dusz” i organizują imprezy poświęcone poświęceniu ludzi. Jedzą ciała, piją krew i czczą mrocznych bogów. 

To wszystko brzmi naprawdę strasznie, ale o takich ceremoniach od dawna krąży wiele informacji. Dość wspomnieć o mailach, których treść skupiała się na zapraszaniu Johna Podesty – szefa kampanii prezydenckiej Hillary Clinton – przez „artystkę” Marinę Abramović, właśnie na obrzęd „gotowania dusz”. Dowodem może być też nagranie Alexa Jonesa z „Bohemian Grove”, gdzie „elity” ubrane w peleryny oddają hołd posągowi… sowy.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4KksH27zMEw

Ocena: 

Średnio: 3.6 (5 votes)

Komentarze

Portret użytkownika dsfgd

Odpowiadam. Nie. Porywaja je

Odpowiadam. Nie. Porywaja je zeby je zwyczajnie dupczyc. A ten artykul pisal glab, ktory sie naogladal las vegas parano. Nastepnym razem zanim wyjebiesz taka bzdure zadaj sobie na tyle trudu zeby wygooglowac to o czym piszesz. Ale spokojnie. Przybywam z pomoca. Ten narkotyk mozna uzyskac w inny prostszy sposob.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Adrenochrom

Portret użytkownika konservaTor

ŁQJP,powolywac sie na   wiki

ŁQJP,powolywac sie na   wiki,a w "cult" nie chodzi tylko o dupaczke,czy  filmy z "tabaczką" etc .tylke w temacie.

Portret użytkownika Jumper

Pół miliona dzieci to za dużo

Pół miliona dzieci to za dużo. Nie wiem ile jest tej elity, ale i tak to jest za dużo. W stanach porywanie dzieci jest na porządku dziennym, i one nigdy nie wracają, bo są zabijane. W całych USA w historii może z 10 dzieci powróciło do rodzin. A dajmy na to od 2016 do 2020 to dwa miliony dzieci. 10x gorzej niż masakra

 

Portret użytkownika euklides

Kubrick pokazał to wprost w

Kubrick pokazał to wprost w filmie "Eyes Wide Shut" i co? Ano publika ma oczy szeroko zamknięte....

Portret użytkownika koronamózg

Tym komentarzem dałeś dowód

Tym komentarzem dałeś dowód na swój prymitywizm. "Kundalini" się nie otwiera, ewentualnie otwiera się tzw 3 oko. Żeby poruszyć Kundalini potrzeba lat pracy nad sobą, wyrzeczeń oraz pomniejszenia własnego ego. UFO za ciebie tej pracy nie wykona. Za to są pewni wybrani przedstawiciele handlowi, którzy mają w ofercie takie cuda. Masz wolną wolę to korzystaj...

Portret użytkownika rochel57

Załączam linka w temacie.

Załączam linka w temacie. Jest 10 odcinków. Wiedza jest porażająca. Nadchodzą nowe czasy. Upadek żydowskiej finansjery, satanizmu, papiestwa /to akurat, to już dawno upadło/ i przemysłowej pedofilii. Maralność upadła w czasach niepamiętnych. Jeśli ktoś ma nerwy słabe, nadciśnienie, czy cokolwiek zagrażajace własnemu zyciu - odradzam oglądać. Fakty są powalające i trudno potem z tym balastem żyć. 

https://www.youtube.com/watch?v=wfuzqi41KWU

Portret użytkownika rochel57

Dodam jeszcze, że przecieki

Dodam jeszcze, że przecieki ze Stanów sugerują - w ramach "trzech dni ciemnośći" - wyłączenie internetu i telefonii. Operacja zpowiadana przez Q-anan ma mieć podobne miejsce między 1 a 16 kwietnia i bedzie prowadzona tylko łaczami satelitarnymi. Nikt nie ucieknie i niekt sie nie schowa. Tony Hanks - zamieszany w proceder pedofilski jest w areszcie domowym pod pretekstem koronawirusa. W takich aresztach sa także premier kanady Trudou i jego żona. Czyli, jesli tak, to juz nie wiele czasu zostało. Aresztowania dotyczą ok 133.000 satanistów-pedofilów-morderców. W tym rody żydowskie, Clintonów, wspomnianego przez redaktora Podestę, noo, wielu, wielu. Pod ostatnim odcinkiem jest załączony link od dostawcy tematu w którym zeznają świadkowie tych bestialskich czynów. Temat zreszta był już poruszany w NiezależnejTV jakiś czas temu, gdzie Ewa Pawela przedstawia cały ten upadek cywilizowanego swiata. 

https://www.youtube.com/watch?v=VjMY9pEyQVA&t=250s 

https://www.youtube.com/watch?v=HHenIulKzIg

Portret użytkownika ZerwipejsMyckojad

Naprawdę wierzysz w te bzdury

Naprawdę wierzysz w te bzdury, że będą aresztować satanistów? Litości... Przecież to brednie.

Strony

Skomentuj