Czy czeka nas banderowski terroryzm?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Chyba każdy kiedyś dziwił się temu jak się to mogło stać, że społeczeństwa na zachodzie Europy zostały tak zmienione poprzez wielkie fale imigracji. Ludzie którzy tam mieszkają też nie potrafią dokładnie powiedzieć kiedy to się stało, że równowaga między przybyszami a miejscowymi została zaburzona. Podobny proces następuje teraz w naszym kraju. Nagle wszędzie dookoła nas pojawili się Ukraińcy.

 

To stało się bardzo niedawno, najwyżej w ciągu roku i postępowało praktycznie niezauważalnie. Kiedyś Ukraińców spotykało się okazjonalnie, nagle po ułatwieniach wizowych i w sprawie pracy okazuje się, że są prawie wszędzie. Spotyka się ich w handlu, w usługach. Pracują właściwie we wszystkich działach gospodarki. Łamaną polszczyznę z charakterystycznym kresowym akcentem można spotkać niemal wszędzie. W supermarketach pojawiły się już specjalne półki z ukraińskim piwem, które wykupują właśnie ci nowi przybysze.

 

Nasi uchodźcy różnią się jednak od tych z zachodu. Przede wszystkim odróżnia ich wygląd. Nie mają innej karnacji skóry i mają słowiańskie rysy twarzy dlatego w polskim społeczeństwie pozostają praktycznie niezauważeni. Gdy za jakiś czas nauczą się lepiej polskiego, rozpoznanie Ukraińca może być bardzo trudne. To z jednej strony dobrze, bo wspomaga integrację w naszym społeczeństwie i nie ma niepotrzebnej rasowej stygmatyzacji.

 

Gorzej jeśli doczekamy się też banderowskich terrorystów z "Armii Majdanu". Wtedy wpuszczenie do Polski milionów Ukraińców grozi też instalacją zakamuflowanej banderowskiej piątej kolumny. Takie zagrożenie niestety istnieje bardzo realnie, bo już pojawiły się groźby, że "zrobią nam powstanie". Miejmy nadzieje że nasze władze, przy całej swej nieodwzajemnionej miłości do Ukrainy, są tego świadome.

Źródło: Internet

Zaskakująca jest też skala zalewu Polski Ukraińcami. To jest ogromna fala migracyjna, o której praktycznie się nie mówi, a która zmieniła już obraz Polski i nadal go zmienia. Wiele wskazuje na to, że ten milion Ukraińców to dopiero początek i czeka nas prawdziwe ukraińskie tsunami. Wszystko wskazuje na to, że po utracie ponad 3 milionów obywateli, którzy postanowili przeprowadzić się do bogatszych krajów, nasi rządzący zaimportowali obywateli z Ukrainy, nie pytając nas nawet o zgodę. Z drugiej strony ludzie ci ciężko pracują, a skoro jest dla nich praca, oznacza to, że bezrobocie jest u nas tylko teoretyczne.

 

Nikt nie wie jak skończy się ta trwająca "ukrainizacja" Polski, ale znając historię niedawnych konfliktów między naszymi narodami, nie należy się spodziewać niczego dobrego. Z pewnością dużą część z tej wielkiej fali Ukraińców uda się jakoś zintegrować z naszym społeczeństwem. Dla wielu z nich Polskość będzie z pewnością atrakcyjną przepustką do wygodniejszego życia. Niestety trzeba też być realistą i widząc poziom resentymentów faszystowskich na Ukrainie i fascynacje nacjonalistami mordującymi Polaków, można mieć niemal pewność, że przy okazji władze zaimportowały nam bliżej nieokreśloną ilość Ukraińców myślących kategoriami tożsamymi z tym, które kierowały działaniami rezunów z Wołynia.

Źródło: Internet

Wielką stratą jest też to, że przez te lekkomyślne decyzje naszych rządzących, właśnie tracimy monolityczny charakter narodu polskiego. Ci, którzy mienili się obrońcami Polskości, dokładają się do tego, że nasz naród jest rozpuszczany przez nieograniczoną imigrację z Ukrainy. Doszło do tego, że właściwie można powiedzieć, że jesteśmy na własne życzenie kolonizowani i to przez sąsiednie, niemal upadłe państwo.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (6 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Pawel

Kazdy Ukrainiec to banderowca

Kazdy Ukrainiec to banderowca, każdy Niemiec to Hitlerowiec, każdy Rosjanin to Ubek i każdy muzułmanin to terrorysta. Mieszkam w Angli znam sporo narodowosci, mam kobietę która jest Ukrainką i mieszka w Polsce konczy drugi kierunek studiów, do tego znam dużo ukrainców. Skąd takie stwierdzenia ? W każdym kraju jest grupka ludzi która głosi jakieś chore poglądy i wyznania. Co jak co, z wszystkich grup jakie są możliwe wolę ukraińców jako fale imigrantów. Dobrzy do pracy, chcą się uczyć i żyć normalnie, nie zmieniając przy tym naszej religi czy nie narzucając na siłe szariatów czy innych praw. Mi zajeło długo poznanie histori i zrozumienie wszystkiego. Za złe karać za dobre nagradzać. Aktykuł z dupy, coraz więcej takiego chłamu. Nie pozdrawiam

 

Portret użytkownika U_P_Adlina

kto ci czlowieku napisał, że

kto ci czlowieku napisał, że każdy ukrainiec to banderowiec??.....Są Ukraińcy nie-banderowcy, szczególnie na wschodzie i na płd. wschodzie upainy, ale oni teraz w dużej części walczą z bojówkami banderowskimi junty kijowskiej!!........Chyba zdajesz sobie sprawę, że obecne władze upadliny to środowisko banderowskie!!.......Uchwalona pzez nich ustawa o gloryfikacji cwela spod celi jeb**nego w ryj bandery i jemu podobnych zwyrodnialców jest na to dowodem!!......Ulice nadawane imieniem tego dym**nego w ryj pederasty mówią same za siebie!!.......Cwelowi banderze buduje sie też pomniki !!........Polacy nie mogą głównie mysleć o porządnych ukraińcach, bo dzisiejsza upaina jest rządzona przez banderowskie władze i to one ją reprezentują!!......Za Janukowycza nie rządzili na upainie banderowcy, ale kretynom zachciało się majdanów za usmańskie dolary, a potem wybrali sobie takie władze, jakie wybrali !!......Bo te banderowskie władze wybrali sobie właśnie upaińcy!!.......Porządni Ukraińcy walcza teraz w Donbasie z banderowskimi bojówkami kijowskiej junty !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Pawel

Przeczytaj jeszcze raz ten

Przeczytaj jeszcze raz ten sam artukuł który masz na górze i powiedz w którą stronę jest to poprowadzone. Właśnie tak chce się stworzyć otoczkę aby była nienawiść. Mówisz o nadawaniu nazw ulicom i zapewne o pomnikach. Kto to tworzy ? Władze. My jako naród mamy także ogromny żal do własnych władz, ja sam mam. Wielu porządnych, ciezko pracujących i normalnych ludzi jak my są na ukrainie. Wielu z nich są polakami, wiele z nich to w połowie polacy, mieli albo i mają dziadów/pradziadów Polaków. A to że uciekają ze swojego kraju to tylko znak że jest straszna bieda. 400 zł na miesiąc a opłaty za jedzenie etc jak u nas. Pytam jako człowiek, jak żyć ? Ja wyjechałem do Angli, też nie jestem mile widziany choć pracuje za 3 Anglików i robię im prace 3 razy taniej, wtedy całują mnie po moich brudnych polskich łapach. Bo tanio i dobrze. Osoby uczciwe i normalne zawsze mają miejsce w naszym kraju, tak jak my w innych krajach. A autor tekstu dał ciała na całej lini...

Portret użytkownika U_P_Adlina

Chłopie!!.....Nie mam nic do

Chłopie!!.....Nie mam nic do ciężko pracujących ludzi, bez względu do jakiej nacji należą!!.......Nie mam nic do zwykłych ukraińców!!.........Ale niestety, na upadlinie (bo dziś, to nie jest ukraina) jest u władzy pro-banderowski rząd i to ukraińcy sobie go wybrali !!.......Mowisz, że władze tworzą nazwy ulic!!........Tak!!.........Ale to się nie dzieje bez poparcia zwykłych ukraińców!!..........Gdyby były odpowiednio duże protesty, władza nie robiłaby takich rzeczy!!.....Zwykli ukraińcy nie protestują, bo wielu popiera te pro-banderowskie działania!!........My jako Polacy musimy się skupić głównie na tym, że dziś upaina oficjalnie jest pro-banderowska i oficjalnie głosi kult ludobójców i to jest nie do zaakceptowania!!........Na indoktrynacji banderowskiej wyrasta kolejne pokolenie upaińców, których psychika zostanie nieodwracalnie skrzywiona!!........Olbrzymia krytyka, wręcz agresywna krytyka  obecnej banderowskiej upadliny jest więc jak najbardziej uzasadniona!!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika livid

Jestem tego samego zdania.

Jestem tego samego zdania. Oni tam sobie mówią a jak nasi politycy, kod, pedaly itp. gadają i robią głupoty takie, że w głowie się nie miesci to nikt nic nie zrobi a tutaj odrazu wszyscy proponują by działać jak skoro nie potrafimy u siebie zrobić porządku a chcemy innych ustawiać ? absurd. Zawsze się śmiałe jak ktoś mówił, że będą brali do wojska żeby walczyć z Rosją ale z banderowcami :D to dopiero miał bym ubaw bo ich jest tak dużo a jeszcze pewnie propaganda by poszła to by na zwykłych ukrainców poszli, mnie osobiście to śmieszny - przepraszam jeśli kogoś urazilem 

Świat nie istnieje bez dobrych ludzi!
https://youtu.be/xQGwg92Wmg0

Portret użytkownika Akamai

Zamówiłem taxi w Uberze -

Zamówiłem taxi w Uberze - przyjechał Ukrainiec. Kupowałem kurczaka na placu targowym - obsłużył mnie Ukrainiec. 

Na wszelki wypadek nie otwieram lodówki Smile

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika U_P_Adlina

Każdy upadliniec, który

Każdy upadliniec, który pojawi się na ulicy polskich miast eksponując jakąkolwiek symbolikę banderowską będzie bez ostrzeżenia sprowadzany na glebę, a potem tłuczony i flekowany!!........Przynajmniej tu, gdzie ja mieszkam!!........Myślę, że w Polsce w każdym mieście jest sporo środowisk kibolskich, które nie pozwolą na panoszenie sie tu banderowskich ku**ew !!......To nie żarty!!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika U_P_Adlina

nie pierdsziel głupot!!......

nie pierdziel głupot!!.......Porównywanie kiboli do banderowców swiadczy o tm, że jestes głupszy, niz myslałem!!..........Czy ty piszesz po to, żeby robić z siebie błazna??..........Słyszałeś o kibolach, którzy dokonali ludobójstwa??........Słyszałeś o kibolach, którzy rozcinali piłami i rozrąbywali siekierami kobiety i dzieci???????????............Zanim coś napiszesz idioto, to się zastanów, bo ośmieszasz się już niewiarygodnie !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj