Czy Covid-19 jest wielkim zamachem terrorystycznym?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niewidzialny wróg to marzenie każdej władzy. Pozwala utrzymywać w strachu społeczeństwo w miarę potrzeb kontynuując walkę z nim. A skoro go nie widać to może ona przybierać różne formy. Niedawno takim niewidzialnym wrogiem byli terroryści, ale od 2020 roku ich miejsce zajął nasz drogi Covidek. 

 

Gdy tylko nadszeła tak zwana pandemia, niemal natychmiast skończyły się wszelkie zamachy terrorystyczne. Od czasu do czasu zdarza się co prawda wyskok jakiegoś śniadego nożownika, ale takie zdarzenia są częścią kultury narodów zaproszonych do Europy przez Angelę Merkel. Nie ma jednak dużych skoordynowanych w kilku miejscach zamachów, które siały grozę w dużych miastach zachodniej Europy. Nie ma szalonych islamistów w ciężarówkach jak w Nicei 5 lat temu. Jest po prostu Covidek i najwyraźniej to wystarczy, reszta zanikła jak grypa sezonowa.

Z perspektywy czasu można odnieść wrażenie, że to wszystko, włącznie z tym co się dzieje obecnie, jest reżyserowane przez jakiegoś niewidzialnego reżysera, który dba o to, żebyśmy na pewno mieli czego się bać. Brak zamachów terrorystycznych może też oznaczać, że zamachowcy samobójcy też boją się wirusa. Jest to oczywisty nonsens, bo mimo, że teraz faktycznie na ulicach jest więcej kontroli policji, w niektórych krajach mamy godziny policyjne, nie było dużych imprez, które można by było wysadzić i w ogóle brakowało ostatnio skupisk ludzkich co nie sprzyja terroryzmowi. Jednak dla chcącego nic trudnego, a powszechne zamaskowanie oczekiwane przez państwo to wręcz wymarzona sytuacja dla europejskich żołnierzy państwa islamskiego, żeby przemykać niezauważonymi. Mimo to nic takiego się nie dzieje. Dlaczego?

 

Czy chodzi o to, że ataki terrorystyczne począwszy od 11 września 2001 roku, miały nauczyć ludzi żyć w strachu przed niewidzialnym wrogiem? To własnie wtedy na lotniskach pojawiły się bramki. Trudno w to dzisiaj uwierzyć, że przedtem dawało się odprowadzać rodzinę aż do korytarza lub autobusu. Dzisiaj wydaje się nam to niewiarygodne, a tak wyglądało normalne życie. Potem odcinano powoli kawałki salami wolności, aż ostatnio w 2020 roku rozpoczęto kroić spore kawałki zamiast plasterków. Raz wprowadzone obostrzenia, jak kontrole na lotniskach, zostają z nami na stałe i te pandemiczne też nigdy nie znikną i ci, którzy nie będą się chcieli szprycować tym co każe rząd, staną się podludźmi.

Czy zatem COVID zastąpił terroryzm? Można tak to ująć, ale trzeba doprecyzować, że zdaniem rządzących teraz każdy jest zamachowcem! Każdy kto się nie szczepi, jest potencjalnym seryjnym mordercą, który rozsiewa śmierć lepiej niż żołnierze państwa islamskiego. Teraz gdy mamy Covidka, nie mamy już grypy i nawet problem z przybywającymi stale z Afryki i Bliskiego Wschodu "inżynierami" jakoś wygasa. 

 

Media próbują podtrzymywać zainteresowanie Covidkiem strasząc mitycznym wariantem Delta, któy jest strasznie zakaźny i wywołuje objawy jak przy przeziębieniu. Nikt jednak nie mówi ile osób na milion umiera z tego powodu, bo liczby są tak małe, że ludzie mogliby zacząć zadawać niewygodne pytania w momencie gdy będzie im znowu dokręcana śruba. Teraz weszliśmy w zupełnie nowy etap rozwałki ludzkości. Po co im terroryści i kilkaset trupów skoro mają taśmowe zgony plebsu i jeszcze zarabiają na tym miliardy dolarów.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (10 votes)

Komentarze

Portret użytkownika irfy

Działanie terrorystyczne?

Działanie terrorystyczne? Raczej nie. Po prostu rządy, wszystkie rządy odkryły uniwersalne remedium na złodziejstwo, nepotyzm, dziury budżetowe i druk pieniędzy, bez narażania się na niewygodne pytania. Duży bank po raz kolejny przepierniczył pieniądze klientów? Można go dofinansować, bo covid. Wielka korporacja stanęła na skraju bankructwa a jest "zbyt duża, by upaść"? To Covid zrobił! Zasługuje na wsparcie! Rząd postanowił kupić sobie głosy wyborców? Dodrukujemy pieniądze, bo covid! To marchewka.

Ale jest też słodki z punktu widzenia rządzących kij. Można bezkarnie zamykać firmy konkurencji. Politycznej i biznesowej. Można bezkarnie zamykać i inwigilować ludzi. Można się nachapać na kontraktach na jakieś bezwartościowe szmaty. Co majętniejsi mogą sobie kupić akcje firm farmaceutycznych i później zmusić wszystkich do zakupu ich produktów. Bardziej brutalni mogą wyeliminować przeciwników. Politycznych i biznesowych. Ot, ktoś umiera, robi mu się test... chwila napięcia... Jest! Jest Covid, wykryto! I nie ma więcej pytań. Że oprócz tego ma 7 przestrzelin i cyjanek w żołądku? Och, drobnostka... Covid!

I tak dalej, przez wszystkie iteracje. I prawie wszystkie "ugrupowania polityczne" to kupiły, bo widzą dla siebie same korzyści. Po co rządzić wolnymi i świadomymi ludźmi, skoro można władać przerażonym niewolnikom? Tak to mniej więcej wygląda. A że przy okazji wygląda też na terroryzm... cóż, cel jakim jest władza uświęca środki.

Portret użytkownika Alien1974

.............................

...................................... Powiedziane jest w Piśmie, że Bestii 1 (Kościół Kat...olicki) siłę daje Bestia 2 (Islam) i apokaliptyczny Smok w imię zasady "jak trwoga, to do...Kościoła". Czyli są umówieni, ale nie do końca. Obecnie Smokiem są Stany Zjednoczone, a w zasadzie jest nim  biznes, z którego Kościół Kat...olicki czerpie potężne zyski za sprawą inwestycji Watykanu w globalny przemysł w latach 50-tych ubiegłego stulecia. Dziś wpływy  Kościóła Kat...olickiego w zachodnim świecie zaczynają słabnąć, więc Watykan zaczął dywersyfikować swój biznes na dalekim wschodzie i w tym celu niedawno podpisano tajną umowę z Chinami ws. współpracy bilateralnej. Oczywiście nie za darmo. Nieoficjalnie mówi się o 2 miliardach dolarów rocznie, które wpływają na tajne konta Watykanu w Szwajcarii. Tak więc wszystkim Katolikom można jedynie życzyć powodzenia w modleniu i w oczekiwaniu na powrót Jezusa na obłokach, który wg. Ew. Jana nie nastąpi. 

Portret użytkownika Slawianin93

Racz mnie wybawić, o Boże;

Racz mnie wybawić, o Boże;

Panie, pospiesz mi na pomoc!

3 Niech się zawstydzą i okryją rumieńcem

ci, którzy godzą na moje życie.

Niech się cofną okryci wstydem

ci, którzy z nieszczęść moich się weselą.

4 Niechaj odstąpią okryci hańbą,

którzy [mi] mówią: «Ha, ha»2.

5 Niech się radują i weselą w Tobie

wszyscy, co Ciebie szukają.

Niech zawsze mówią: «Bóg jest wielki!»

ci, którzy pragną Twojej pomocy.

6 Ja zaś ubogi jestem i nędzny,

Boże, szybko przyjdź mi z pomocą!

Tyś wspomożyciel mój i wybawca:

nie zwlekaj, o Panie!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Rochel57

To może nie siedźmy w domach,

To może nie siedźmy w domach, tylko wyjdźmy i zabijajmy. Ruszmy np. na W-wę, a tam na Wiejskiej depopulacja - z przyczyn oczywistych - jest wręcz wskazana. Powinni w ogóle ogłosić: "Wyżynajmy się nawzajem ! Nie traćmy czasu ! Żydzi na wasze domy czekają ! Bąźcie humanitarni a Szatam was wynagrodzi ! Czcij prezydenta i premiera swego jak siebie samego ! Szczep się wszystkim do kupy, bo i tak zycie masz do dupy !"

Portret użytkownika Zn

Jest tu opisany schemat

Jest tu opisany schemat destrukcyjnego działania białka kolczystego. Najwrażliwszych  wykańcza szybko, od około godziny (jak np. tego ś.p. polskiego lekarza gdzieś chyba ze Śląska co to tak wyśmiewał ,,antyszczepionkowców") do kilku tygodni. Silniejsi, czyli większość, prawdopodobnie z czasem doświadczą mniejszych lub większych komplikacji powszczepiennych, z ew. ,,ostatnią prostą" na kardiogramie włącznie. Stąd chyba taka pewność posługaczy masońskich w kwestii ,,nadejścia czwartej fali". W końcu Czas Ucisku to nie jest już ,,teoria spiskowa". To się właśnie dzieje i nabiera rozpędu!:  

,,Według doktora Charlesa Hoffe'a większość zaszczepionych szczepionkami mRNA umrze na niewydolność serca"    https://wolnemedia.net/szczepionki-mrna-zabija-wiekszosc-osob-zaszczepionych/

Portret użytkownika Rafał Reperowski

Dzisiaj przeczytałem, że

Dzisiaj przeczytałem, że Federacja Przedsiębiorców Polskich domaga się obowiązkowych szczepień.

Ta kwięc wchodzimy na ich stronę w zakładkę o federacji - rada -

WICEPZEWODNICZĄCY - WIKTOR JANICKI

 

Prezes AstraZeneca Pharma Poland

  

Wiktor Janicki ukończył Szkołę Główną Handlową. W branży farmaceutycznej pracuje od 2003 roku.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Polsce i za granicą obejmując kolejne stanowiska o rosnącym zakresie odpowiedzialności w obszarze finansów.

Do Roche Polska dołączył w 2010 roku jako dyrektor finansowy.

 https://federacjaprzedsiebiorcow.pl/?page=zarzad_fpp

 

Polska to państwo ze steropianu ustawiana przez zagraniczne koncerny, zagranicznych polityków

Strony

Skomentuj