Czy Chiny zaniżają liczbę przypadków zarażenia koronawirusem?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Naukowcy z Hong Kongu twierdzą, że oficjalna liczba przypadków zarażenia chińskim koronawirusem 2019-nCov mogą być zaniżone. Badacze opracowali model rozprzestrzeniania się wirusa i otrzymali znacznie wyższe liczby niż te podawane oficjalne. Tym samym zasugerowano, że rzeczywista skala zarażenie jest zupełnie inna, a sytuacja może być dużo bardziej poważne.

 

Przypomnijmy, że oficjalnie liczba nowo zakażonych koronawirusa przekroczyła już 18 tysięcy. Jednak, w artykule opublikowanym w prestiżowym czasopiśmie z branży medycznej, The Lancet, stwierdzono, że według modeli matematycznych, tylko w samym mieście Wuhan, która stało się epicentrum epidemii, do 25 stycznia liczba przypadków powinna wynieść przynajmniej 75 815 osób.

 

Tworząc symulację naukowcy wzięli także pod uwagę dane o migracjach ludności w 300 chińskich miastach, informacje o rezerwacji lotów oraz wpływ reżimu kwarantanny na tych, którzy jeszcze nie zachorowali.

 

Naukowcy uważają, że taka duża rozbieżność wynosząca aż dziesięć razy mniej przypadków pomiędzy symulacją a oficjalnymi danymi, wynikami ze względu na kilka czynników. Po pierwsze, trzeba wziąć pod uwagę czas trwania okresu inkubacji wirusa, a po drugie czas potrzebny do zdiagnozowania, że ktoś został zarażony. 

To, że Chiny mogą ukrywać rzeczywiste rozmiary epidemii wydaje się być bardzo prawdopodobne. Niewątpliwie ten kraj jest zdolny do tego aby nie mówić całej prawdy na temat epidemii, mentalnie są podobni do Sowietów, którzy próbowali ukrywać katastrofę w Czarnobylu. Biorąc pod uwagę skalę środków ostrożności jaką zastosowano w prowincji Hubei można odnieść wrażenie, że władze tego kraju oceniają sytuację jako bardzo niebezpieczną.

 

Nie można wykluczyć, że historia z zakażeniem koronawirusem 2019-nCov drogą transferu międzygatunkowego, do którego miało dojść na skutek spożycia nietoperzy zakupionych na targu w mieście Wuhan, to tak naprawdę przykrywka. Padają podejrzenia, że pacjent zero to ktoś zupełnie inny i być może jest związany z jednym z nielicznych laboratoriów zajmujących się najniebezpieczniejszymi patogenami, które akurat znajduje się w Wuhan!

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika baca

najlepsze w tej walce z

najlepsze w tej walce z wirusem jest to że chiny są odciete i objęte kwarantanną a obcokrajowcy swobodnie po świecie się z chin rozjeżdżają...

sytuacja Chińczyków podobna jest do sytuacji Palestyńczyków zaatakowanych parchowirusem - trzyma sie ich w izolacji a parchowirus rozprzestrzenia się po wszechświecie

 

Portret użytkownika Zenek ;)

EPIDEMIA ŻYDOWSKIEJ BRONI 

EPIDEMIA ŻYDOWSKIEJ BRONI  BIOLOGICZNEJ zwanej "koronowirus"

https://wolnemedia.net/kaza-naukowcom-zmienic-opinie-o-zrodle-koronawirusa/

 

a w raz z nią WIELKI KRYZYS GOSPODARCZY (Chiny to WIELKA MANUFAKTURA) i HOLOGŁÓD

 

miało dać SWIATOWEMU NAZIZMOWI abrahamicznemu

w tym realizującemu jego polecenia BANDZIE CZWORGA HITLEROWSKICH REZIMÓW tj GB , uSSa, raSSiji i iSSraelowi

 

UPRAGNIONĄ "BITWĘ POD MEGIDDO", "ZEJŚCIE ADOLFA MASHIACHA" (katolicki jezus, gog, beliar) i  "1000 LETNIĄ RZESZĘ judeoSODOMICKĄ" (neSSara, NWO, dyktatura rabiniczno-bolszewicka, terror noachicki, etc)

 

niestety dla nich, jak napisał cobra, EPIDEMIA ZDECHŁA 25 STYCZNIA

"Plejadianie pracują niestrudzenie aby powstrzymać epidemię. W piątek 24 stycznia opracowali pierwszy nanoproszek Gwiezdnego Pyłu aby usunąć wirusa i rozprzestrzenili go na powierzchni planety ze swoich statków znajdujących się na niskiej orbicie okołoziemskiej. Wirus zareagował na nanopył i zmutował się w nieco mniej śmiercionośną i nieco bardziej zaraźliwą formę.

Badając reakcję wirusa Plejadianie opracowali bardziej zaawansowaną wersję Gwiezdnego Pyłu i zastosowali ją w poniedziałek i wtorek (27 i 28 stycznia).

W rezultacie wirus nie rozprzestrzenia się już wykładniczo jak do tej pory i wydaje się, że spowalnia:

https://meditation539.com/wp-content/uploads/2020/01/VirusEnd.jpg"

 

dlatego też około 26 stycznia WSZELKIE "ZATROSKANE" BRAKIEM STOSÓW TRUPÓW CHIŃCZYKÓW

 

doktory MENGELE, w tym te JAGIELOŃSKIE, się rzuciły BADAĆ CZEMU owa ANTYCHIŃSKA, ANTYJAPOŃSKA, ANTYKOREAŃSKA....  ŻYDOWSKA BROŃ BIOLOGICZNA NIE MORDUJE CHIŃCZYKÓW (czy ogólniej ŻÓŁTĄ RASĘ) TAK WYDAJNIE

jak to sobie ZYDKI wraz z BANDĄ CZWORGA HITLEROWSKICH REZIMÓW tj GB , uSSa, raSSiji i iSSraela ZAPLANOWALI...

czego medialnym ojawem jest cytowany w artykule KWIK AGENTURY ALBIOŃSKIEJ z Hongkongu.

 

Wczoraj dla odmiany Sekretarz Generalny Komunistycznej Partii Chin  tow Xi PODZIĘKOWAŁ PUBLICZNIE POLAKOM za POWSZTRZYMANIE

 

owej ŻYDOWSKIEJ ETNICZNEJ BRONI BIOLOGICZNEJ nim CAŁKOWICIE UNICESTWIŁA "SKOŚNOOKICH" mieszkańców planety co cytował chociażby onet.

 

a co sobie wypuszczając ją w Wuhang ŚWIATOWE ŚRODOWISKA i RADY NAZISTOWSKIE ZAPLANOWAŁY.... jako PRELUDIUM do WOJNY w Europie... 

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Każdy człowiek żyje, wierząc w to, co wie, oraz w to, czego doznaje. Sumę tych doświadczeń zwie rzeczywistością. Lecz wiedza i poznanie to pojęcia niejednoznaczne, są niczym więcej jak tylko ułudą, iluzją wykreowanego przez siebie świata.

Portret użytkownika keri

AMR, doczytaj sobie, ze

AMR, doczytaj sobie, ze koronawirusa lekarze znają od ponad pół wieku i przy zwykłych sezonowych objawach grypopodobnych 10-30% przypisują koronawirusom.

Miałeś z nimi styczność przez dziesięciolecia (jeśli wierzysz, że są wirusy). 

Wszydy robią medialną akcję, bo chcą sprzedać swoje skażone szczepionki i załatwić kilka swoich geszeftów:

- osłabić pierwszą gospodarkę czyli Chiny,

- zrobić depopulację,

- wprowadzić jeszcze większy zamordyzm i inwigilację np. wmawiając, że jest to spowodowane bezpieczeństwem, także zdrowotnym,

- zarobić jeszcze na tym. 

Acha, depopulacja byla zaplanowana nie z medialnych wirusów (bo to jest niemożliwe), tylko ze skażonych szczepionek. Aby je państwa kupowały i wciskały obywatelom najpierw muszą siać przerażenie i strach za pomocą obślizłych mediów, "specjalistów", urzędasów i tysięcy trolli.

Strony

Skomentuj