Część Seattle została przejęta przez lewicowych terrorystów

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Według Donalda Trumpa Seattle zostało przejęte przez terrorystów. Policja opuściła dużą część 700 tysięcznego miasta i zapanowało tam bezprawie. 

Rewolucja w Stanach Zjednoczonych nadal trwa i dzieją się dziwne rzeczy. Amerykańscy lewicowcy klękają przed murzynami błagając ich o wybaczenie za niewolnictwo. Czarnoskórzy Amerykanie stali się nagle proletariatem zastępczym dzisiejszych Marksistów i dlatego ci biją im pokłony. Wykorzystują ich też do wzniecenia komunistycznej rewolucji. 

Skrajnie lewicowe bojówki zwane Antifa, wraz ze swoimi czarnymi proletariuszami przejęli część Seattle. Policja w dużej mierze opuściła miasto pozostawiając mieszkańców na pastwę rewolucjonistów. Może to i lepiej, że policjanci sobie poszli zamiast klękać przed terrorystami puszczającymi z dymem i plądrującymi kolejne amerykańskie miasta, bo i takie dziwactwa bywały ostatnio w USA. 

 

Rozbestwieni lewicowcy i ich proletariusze zajęli zatem duży fragment Seattle, ogrodzili go w prowizoryczny sposób i ustanowili własne uzbrojone milicje patrolujące ulice. Obszar, który okupują nazwali "Strefą Neutralną Capital Hill". 

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump przyznał na Twitterze, że Seattle zostało przejęte przez terrorystów i wezwał gubernatora stanu Waszyngton i burmistrza Seattle do „odzyskania miasta”.

Donald Trump twierdzi, że władze stanu i miasta to politycy Partii Demokratycznej. Tym samym zasugerował, że wspierają oni rewolucjonistów z Antify. Lewicowe media jak CNN, nie ustają w usprawiedliwianiu postępowania fałszywych "antyfaszystów". Jeśli władze stanu Waszyngton nie zrobią porządku w Seattle, zapewne skończy się to zaangażowaniem Gwardii Narodowej. 

 

Po niedawnej fali zamieszek rasowych, które skończyły się plądrowaniem sklepów i podpalaniem amerykańskich miast, Donald Trump zadeklarował, że Antifa zostanie uznana za organizację terrorystyczną. Aresztowano już pierwszych lewicowych terrorystów, a następni nie mogą czuć się bezpiecznie.

 

 

Ocena: 

Średnio: 3 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Jestem któy jest

Pisałem już wcześniej: " ...

Pisałem już wcześniej: " ... Księga Jeremiasza się WYPEŁNIA ... " tak zostało "..POWIEDZIANE..." jeszcze trochę będzie ucisku, ale nareszcie MESJASZ PRZYBĘDZIE i uwolni nas od BESTII !!! bez względu na to czy ktoś w to wierzy czy nie. Co ma się wypełnić to się włąśnie WYPEŁNIA ! Amen Żadne protesty tu nic nie zmienią, jedynie modlitwa i wiara w Boga nas ocali!

Portret użytkownika MiamiVibe

Nie przybędzie nigdy żaden

Nie przybędzie nigdy żaden mesjasz z mitycznych, koczowniczych wymiarów. Jedynym mesjaszem, który może zmienić świat, jesteś Ty sam. Od Ciebie zależy, jak będzie wyglądał Smile

------------------------------------

Jedynym czego się boją, jesteś Ty.

Portret użytkownika euklides

Trump chce dobrze, ale

Trump chce dobrze, ale niestety jest ofiarą własnych słabości. Klucz do rozbicia lewicy to likwidacja bankowości centralnej. Ale jak człowiek, który kocha pusty papierek USD ma coś takiego przeprowadzić? Zresztą ostatnim, który się tego podjął był Kennedy, ale wiadomo jak skończył. Bakierów wyłączyć mogły kryptowaluty, ale tutaj znowu ludek okazał się zbyt głupi i ospały, dając sodomitom czas na zastawienie pułapek.

Portret użytkownika jkl

Neocons z Trumpem na czele są

Neocons z Trumpem na czele są o wiele grozniejśi niz lewacy ze Seattle!

To nie lewacy ze Seattle popierają terorystyczny reżim Izraela,okupują Syrię,wspierają terorystów w Syrii,zabijają zasłużonego Irańskiego Generała, nakładają ludobójcze sankcje na Iran,Syrie,Liban, Wenezuele, wspierają islamski separatyzm w Chinach,grożą Rosji ,Iranowi i Chinom wojną jeśli te nie poddadzą kontroli USA swoich państw.To nie lewacy panie admin, tylko kumple z administracji Donalda Trumpa żydowskiego pachołka!

 Sekta protestancka tzw. neoconska to największe zagrożenia dla świata i wybuchu wojny nuklearnej na pełną skale! Ci sekciarze uważaj się obok żydów za wybrańców boga. Oni necons uważają,że USA wolno robic wszystko aby zdobyć kontrole nad każdym państwem świata.

Daltego bardzo cieszą mnie zamieszki w USA i osłabienie tego groznego reżimu. 

Portret użytkownika Ftaq

zobaczymy co czarnuchy, sorry

zobaczymy co czarnuchy, sorry jafro-jamerykanie,  będą jedli za miesiąc ? miasto zamieni sie w dżuglę taką z jakiej pochodzą ich przodkowie, miasto będzie 100 lat za murzynami! sorry ale tą lekcję przerobiła już RPA kiedy do wladzy doszedł Afrykański Kongres Ludowy z Menelem na czele! RPA to dzisiaj jedno z najbardziej niebezpiecznych państw na świecie, zniszczone, zapuszczone itp. USA utopi sie w swoim czarnym szambie bardzo szybko jak sie nie wezmą za tą chołotę na ostro! inaczej się nie da

Portret użytkownika drako_tr

Ftaq to nie jest czarnuchów

Ftaq to nie jest czarnuchów robota tylko faszystów z antify, bandy spedalonych tchórzy, mocnych tylko w grupie, mam nadzieję, że Tramp wystrzela te przygłupie Sorosowe psy.

 

Portret użytkownika inzynier magister

To Trump niech zrobi taką

To Trump niech zrobi taką strefę jak w filmie "Ucieczka z Nowego Jorku" ! Niech otoczy miasto i niech sobie tam bytują... Smile Podobnioe niech otoczązachodnią Europę i oddzielą ją od wschodzniej i niech nam dadzą spokój ! Módlmy się aby UE upadła i sięrozpadła ! Módlmy się o miłosierdzie do Jezusa Chrystusa by Polska i Polacy przetrwali globalny atak enwuowski satanistów !

Unia Europejska dziełem masonerii 2/2 dr Stanisław Krajski ważny film !

https://www.youtube.com/watch?v=PcTZ_7j2RKQ

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika 777

Niewątpliwie po śmierci

Podczas zamieszek, które wybuchły w sobotę w Paryżu tłum skandował hasło „śmierć białym”. W trakcie walk rannych zostało czterech policjantów, w tym jeden ciężko.Członkowie organizacji zrzeszających osoby ciemnoskóre i skrajnie lewicowych bojówek zaatakowali w sobotę funkcjonariuszy kamieniami i butelkami. Szturmowe oddziały policji odpowiedziały gazem łzawiącym i granatami hukowymi.Do starć z policją doszło na paryskim Placu Republiki podczas demonstracji odbywającej się pod hasłem „Precz z rasizmem policji!”. Część ciemnoskórych demonstrantów krzyczała w stronę funkcjonariuszy „Śmierć białym ludziom!” oraz „Brudni Żydzi”. Co najmniej czterech policjantów zostało rannych, w tym jeden ciężko.Policjantów obrzucali kamieniami i butelkami również członkowie skrajnie lewicowych organizacji. Pytani o motywy działania, tłumaczyli, że wstydzą się, iż są biali, bo - ich zdaniem - mają z tego powodu więcej przywilejów niż ich ciemnoskórzy koledzy.Działacze francuskiej skrajnej prawicy wywiesili wielki transparent z napisem: „Żądamy sprawiedliwości dla ofiar rasizmu skierowanego przeciwko białym!”. Większość okolicznych sklepów została zamknięta. Część z tych butików, które pozostały otwarte, została zaatakowana i splądrowana przez agresywnych demonstrantow"

"Niewątpliwie po śmierci Floyda i rozpętanej wokół tego histerii, lewicy udało się wykreować pewną modę na „antyrasizm”. Niezwykle „uległy” takim trendom okazuje się też biznes. Duże firmy, takie jak Amazon, Adidas czy Balance, postanowiły przeorientować swój marketing. Była żałoba, hasła antyrasistowskie, obietnice wsparcia finansowego antyrasistowskich organizacji. To szansa na dodatkową reklamę.Niemiecka marka Adidas zamieściła na Instagramie przekreślone słowo „rasizm” z frazą: „Razem idziemy naprzód”. Akcję mocno wykpiono, bo po zdemolowaniu jej sklepu w USA firma zdecydowała się zabarykadować i zamknąć czasowo swoją amerykańską sieć.Dostało się też Adidasowi, który zatrudnia rzekomo zbyt mało czarnoskórych pracowników. Za to samo oberwała firma New Balance. W dodatku w 2016 roku prezes firmy poparł... Donalda Trumpa, a to już przecież „czysty rasizm”.Internetowe firmy Google, Apple, Facebook i Amazon, a także Twitter i YouTube też szybko uległy nowej modzie. Obiecały darowizny i działania przeciwko dyskryminacji rasowej.Dziwny alians.Nowa walka z rasizmem nie jest zwykłym przeciwdziałaniem idei wyższości jednych ras nad drugimi. To raczej współczesny wytrych, którym lewica otwiera kolejne drzwi tzw. społecznego postępu. Tworzy tutaj szeroki front, od Antify, przez polityków, celebrytów, po sektor biznesu i uniwersytety. To kolejny środek „oduraczania” ludzi. Zapalnik w postaci śmierci Floyda rozpalił świat po pandemii koronawirusa. Niby wracamy do normalności, ale widać, że niektórzy chcą, aby ten powrót zawiódł nas do całkowicie innego świata.

Strony

Skomentuj