Co trzeci pacjent, który przeszedł COVID-19, ma zaburzenia psychiczne

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

U 34% pacjentów, którzy wyleczyli się z COVID-19, zdiagnozowano następnie jedno lub drugie zaburzenie neurologiczne lub psychiczne. Do takiego wniosku doszli naukowcy ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

 


Jak donosi SciencePop w odniesieniu do The Lancet Psychiatry, prawie jedna trzecia pacjentów, którzy przeszli koronawirusa średnio w ciągu sześciu miesięcy po wyzdrowieniu, zaczyna zgłaszać objawy różnych chorób związanych ze stanem psychicznym. Wśród nich są zaburzenia lękowe i afektywne, depresja i inne.

 

Naukowcy uzyskali te dane w wyniku szeroko zakrojonego badania z udziałem 236 tysięcy pacjentów, którzy wyzdrowieli z COVID-19. Pacjenci ci zostali porównani z inną grupą, czyli tymi, którzy przechodzili zwykłą grypę. Różnica okazała się poważna. Pacjenci poddawani „koronie” znacznie częściej zgłaszali różne konsekwencje neurologiczne.

 

Jak dotąd badacze nie wiedzą dokładnie, w jaki sposób różne szczepy SARS-CoV-2 wpływają na psychikę i stan neurologiczny człowieka. Jedno jest jednak pewne - prawie co trzecia osoba, która miała w przyszłości koronawirusa, może również cierpieć na pogorszenie stanu psychicznego.
 

Ocena: 

Średnio: 3.7 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika 3plabc

Od 2016 spełnia się

Od 2016 spełnia się Apokalipsa. Ludzie w związku z tym otrzymali dar Ducha Świętego... żeby się za bardzo nie robili "święci" i nie uciekali spod władzy demonów są przez Szatana i demony opętywani, czy mają zaburzanego ducha, żeby byli we władaniu piekła. Cały ten Covid przechodzi się normalnie w 3-4 dni, albo bezobjawowo.... reszta to efekty opętania ducha i to już wypadkową połączonych z sobą demonów, odpowiadającą w przyszłości "Bestii" tej "apokaliptycznej" z Objawienia Św. Jana. Ludzie, którzy przeszli Covid muszą też przezwyciężać w duszy właśnie oddziaływanie wyżej wymienionych demonów, ludzie którzy się szczepią idą na skróty... ale są przez to mniej uświęceni w duszy i są słabsi duchowo. Co więcej podejrzewam, że będą mieli problem z rozwojem samych siebie, kreatywnym myśleniem, oraz pewne formy "autyzmu". Większość pacjentów po Covidzie będzie miała problemy psychiczne, gdyż choroby psychiczne wynikają właśnie z oddziaływania demonów na człowieka. Jeśli człowiek się w duszy przeciwstawia i niechce się diabłom wysługiwać to go prześladują. W dzisiejszym świecie tyle bodźców zakłóca suwerenność naszego ducha, że jest problem, żeby przed nimi się uchronić. Internet, czy elektronika, której używamy też zakłóca nam ducha na rzecz demonów... od jednego nas dystansuje, ale od drugiego uzależnia itd. Medycyna i nauka też wypiera wiarę w Boga na rzecz demonów, zresztą za parę lat wyjdą tego skótki, gdy osoby opętane, leczy się psychiatrycznie, a farmakologia powoduje, że są jeszcze bardziej opętane. Wszech obecna chemia, czy farmakologia też zmienia naszego ducha i daje do nas dostęp np. Lucyferowi. Od Rosz Haszana 5777 (2 Października 2016), a umownie uważam tę datę za początek Apokalipsy trochę ludziom pouciekało i trochę przegapili... teraz są tego skutki... Pandemiczna paranoja, pchnęła oficjalnie pierwszą kostkę domina, wpływając na społeczeństwa, gospodarki, relacje między ludźmi i tego już nie da się zatrzymać... Cały świat jest na równi pochyłej... dla jednych kolejny dowód spełniającej się Apokalipsy, dla drugich będzie to tłumaczenie, wiru wypadków, który nas wciąga i przez całe dekady będzie zmieniał świat!

Portret użytkownika MlotoWiertara

23 września 2017 roku

23 września 2017 roku 
Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu.". Taki właśnie układ gwiazd będzie widoczny na niebie z 23 na 24 września 2017 roku.

Portret użytkownika Zenek ;)

To oddziaływanie maryji i jej

To oddziaływanie maryji i jej demonów się fachowo nazywa RUPTURE kościoła i słynne modlitwy o to miały miejsce na jesieni w 2015 (albo 16) w jerozolimie jak się tam zjechali wszyscy naczelni guślarze i szamani wszelkich żydowskich religii biblijnych (podobno) wzajemnie ze sobą wojujących.

Apokalipsa się za to skończyła wraz ze styczniem 2021... o czym żydowskie guptaski chyba nie wiedzą... bo ostro, jak pewien koyot, pedałują  w przepaść. A katolicy z nimi... ;p

Portret użytkownika Mojeimię44

A więc choroba psychiczna to

A więc choroba psychiczna to też covid. Wiedzialem, że doczekam takiego artykułu. Ja też jestem chory psychicznie bo wierzę w drzewo życia tzn. że przeszlem covid!

https://youtu.be/uXKIxjOVrk4

Co za czasy. Zapewne zdrowi są ci którzy widzą liczbę 666 jako źródło pomyślności i dostatku lub rogi szatana.  Ci napewno są zdrowi. 

Może to jest tak, że ci chorzy psychicznie byli chorzy psychicznie jeszcze przed covid tylko to nie było u nich zdiagnozowane? Ja bynajmniej tak uważam. 

Pewien myśliciel kiedyś powiedział:

Strony

Skomentuj