Chiny zamykają chorych na COVID za żelaznymi kratami!

Kategorie: 

Źródło: Twitter (Malau/wakeupfrog1)

Państwa Europy Zachodniej, od dłuższego czasu zaskakiwały nas surowymi restrykcjami względem niezaszczepionych obywateli. Trudno jednak porównywać zakaz wstępu do określonych miejsc, z zupełnym zamknięciem w domu i zapieczętowaniem drzwi metalowymi kratami. Takie rozwiązanie, zostało niedawno przyjęte, przez Chiny.

 

Chińska Narodowa Komisja Zdrowia 9 sierpnia ogłosiła 143 nowe potwierdzone przypadki COVID w co najmniej 17 prowincjach. Jest to rekord od 20 stycznia lecz należy pamiętać, że mówimy tu o państwu liczącym prawie 1,4 miliarda ludzi. Wygląda jednak na to, że sama groźba kolejnej fali pandemii, jest wystarczającym powodem, zamykać ludzi w domach i odcinać ich od świata.

 

Na Weibo, Twitterze i YouTube pojawiło się wiele filmów pokazujących personel w kombinezonach ochronnych, umieszczający żelazne pręty na drzwiach mieszkań. W filmie przesłanym na YouTube, autor twierdzi, że jeśli okaże się, że ktoś otworzył drzwi więcej niż trzy razy w ciągu jednego dnia, zostanie zamknięty przez władze.

Trudno ocenić czy tak restrykcyjne metody zostaną wprowadzone na naszym kontynencie. W erze prze-covidowej, odpowiedź wydawałaby się jasna i byłoby to kategoryczne NIE. Jednak w ciągu ostatniego roku, ludzie stali się niewrażliwi na upodlenie jakiemu poddawani są przez swoje rządy. Nikogo nie dziwi już, że warunkowo przyjęte preparaty medyczne, stały się nagle podstawą funkcjonowania w świecie.

 

Nie trudno jest mi sobie wyobrazić, że nakręcani przez telewizje Europejczycy, z wielką chęcią zamkną znienawidzonych "antyszczepionkowców" w domach. Moralna zgnilizna XXI wieku, osiąga obecnie szczyt, a zatem powinniśmy spodziewać się wszystkiego.

 

Ocena: 

Średnio: 3.7 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Oppo

Prędzej czy później "wojna"

Prędzej czy później "wojna" musi przyjść. Świat bez przewracania stanu aktualnego jest nierealny. 

O II ww ludzie mówili już 10 lat zanim nastała. Ci co ją czuli; reszta pukała się w czoło.

Teraz jest inaczej; rządy działają w porozumieniu i robią wojne własnym obywatelom. To nowy typ wojny. Wrogiem jest własny narod.

Portret użytkownika Miro44

Siejecie strach, a może

Siejecie strach, a może jakieś rozwiązania?
Żyjemy ciągle w tej samej rzeczywistości. NWO? Oczywiście!
Jak wprowadzali chrześcijaństwo np. wybijani zęby nie przestrzegającym postu (tak przynajmniej stanowiły książ do historii w pewnym okresie )
Nic się nie zmieniło wolnośc, humanizm, humanitaryzm, demoktacja, prawo? Teraz zwierzęta maja wiecej swobody i praw niz ludzie...

Portret użytkownika dd

To jest dziki kraj pompowany

To jest dziki kraj pompowany kapitałem całego świata, a szczególnie zlewaczałych państw uważających, że ekologia to zamykanie oczu i wysyłanie produkcji do chin. Wówczas nie widzimy wykorzystywania do niewolniczej pracy, w tym dzieci, nie widzimy faktycznego zanieczyszczania środowiska bez żadnej kontroli itp.

A dzisiaj takie chiny oszalały do reszty - trochę trudno mi uwierzyć w te nagrania - bo i niby kogo tam zamykają? Czy Chińczycy jednak nie są aż tak posłuszni? Kto i jak będzie dostarczał im podstawowych środków do życia? I sam sposób montowania - to chyba jakiś żart!

Portret użytkownika baca

nie no bez jaj... jak można

nie no bez jaj... jak można młotkiem wbijać gwoździe w ściany na klatce schodowej?

przecież na filmie widać że to powoduje odpadanie tynku z bambusa! i kto za to zapłaci?

podobno wysyłają łaziki na marsy a nie mają kołków rozporowych i wiertarki - ok ja wierzę w to, bo to musi być prawdziwe skoro jest na jutubie...

debilizm tych zastraszających ludzi, popaprańców po prostu poraża - coraz bardziej robią te materiały denne...

ale muszą, bo jak nie doszczepią zdrowej większości - to jesienią szczepany zdechną a niezaszprycowani samą obecnością ten wałek pandemiczny obnażą...

i wtedy się zacznie zgodnie z przysłowiem nie strasz, nie strasz bo się zesrasz... osrywanie się przez bandytów ze strachu...

sanitaryzm to najgłupszy jak na razie zamordyzm mędrków syjonu, gdzie mu tam do faszyzmu, komunizmu lub syjonizmu - to debilne tak że szkoda nawet gadać... gromadźcie po cichu broń do dołków w lesie i czekajcie aż sanitaryzm upadnie bo już się w szwach rozłazi - australijczycy mają na nich totalnie wyjebane i jeżdżą na plaże bo wiedzą że nie ma komu ich ścigać, jest bowiem praktycznie i fizycznie niemożliwe wsadzić połowe ludzi do aresztu albo więzienia i ta prosta prawda coraz bardziej do świadomości przenika a po przekroczeniu wartości krytycznej to sanitarne zakapiory trafią do piachu i więzień a nie zdrowi normalni ludzie....

nawet bez żadnego oporu tak gigantycznie zakłamany system jak sanitaryzm MUSI się zawalić pod swoim własnym ciężarem bo kolaps tego syfu jest nieunikniony skoro nawet doskonale zaprojektowane faszyzmy, komunizmy upadały. Sanitaryzm to jakaś groteska do potęgi entej - to nie ma prawa nawet 2-3 lat przetrwać - prawo Murphiego na to nie pozwoli i wszystkie prawa fizyki

tak ze spoko, robimy zapasy amciu i sobie na zadławienie pasożydów czekamy Smile

 

Strony

Skomentuj