Chaos w Europie cz.1 Fala islamu to zagrożenie dla naszego pokolenia

Kategorie: 

Źródło:

‘‘Niemcy spodziewają się, że tego roku do ich kraju może przybyć milion imigrantów.’’
‘’Liczba osób w wieku dwadzieścia do trzydzieści lat podwoiła się a to jeszcze nie koniec.’’

Dzisiejszy artykuł rozpoczynamy od przytoczenia dwóch cytatów, które dość często pojawiały się w TV ostatnimi miesiącami. Oczywiście mowa tutaj głównie o mediach z poza głównego układu, który to układ w dziwny sposób stara się przemilczeć sprawę uchodźców a w zasadzie nachodzców. Dziś rozpoczynamy serię można napisać felietonów dotyczących bardzo ważnego tematu, jakim są uchodźcy i postępująca islamizacja Europy. Jest to temat tym bardziej ważny, ponieważ ten problem może stanowić iskrę, która dosłownie podpali stary kontynent i wcale nie są to słowa na wyrost a fakt, który możemy po części już dostrzegać chociażby we Francji czy u naszego zachodniego sąsiada.

 

Uchodźcy, matki z dziećmi na rękach czy staruszkowie o kulach ze łzami w oczach… Czy tak rzeczywiście jest? Oczywiście tak także jest, nie mniej jednak to tylko bardzo znikomy procent wszystkich uchodźców przybywających, a w zasadzie szturmujących od jakiegoś czasu granice Europy. Znaczna większość z owej grup to młodzi i silni mężczyźni, którzy wielokrotnie są odziani w markowe ubrania, posiadają smartfony czy nowoczesne zegarki, innymi słowy nie wyglądają na takich, co muszą uciekać przed biedą. To jednak nie wszystko, bo to akurat drobiazg, ważne jest ich zachowanie i to, co robią, bo tak naprawdę tutaj dopiero zaczyna się prawdziwy problem, który może wysadzić wiele Państw od wewnątrz. Przytoczmy niektóre wypowiedzi imigrantów, które pojawiały się w mediach.

‘‘To nie ma znaczenia, co zrobicie, my nadal będziemy przybywać’’

‘‘Nie znamy strachu i bólu, nie powstrzymacie nas i nigdy nie poddamy się chyba, że będziemy martwi’’

Znana wypowiedz imigranta, podbiegającego do kamery i krzyczącego wymowne słowa.

‘‘…Forsa, forsa, forsa…’’

Wyżej przytoczone zdania są tylko kroplą w morzu wielu innych, nie mniej jednak już te trzy pokazują, z kim mamy tutaj do czynienia. Są to ludzie niezwykle zdeterminowani, można napisać, że aby osiągnąć wyznaczony cel zrobią wszystko. Ci ludzie z reguły nie integrują się ze społeczeństwem, lecz asymilują, przez co jeszcze bardziej poziom radykalizmu pośród młodych imigrantów wzrasta. Spójrzmy na Francję, tam imigranci już od wielu pokoleń mieli czas na to, aby stać się Francuzami, a dziś ci sami ludzie chwytają za bomby i nie wiadomo, co jeszcze atakując niewinnych ludzi w imię własnej religii. Coś tu nie gra, to jest jakaś totalna patologia i kuriozalna sytuacja, której nikt nie rozumie, mało tego ostatnio mogliśmy usłyszeć wypowiedz jednego z przywódców europejskich, która to wypowiedz stwierdza jasno, że po prostu trzeba będzie nam się przyzwyczaić do możliwości ataków terrorystycznych… trzeba będzie nam się przyzwyczaić do możliwości ataków terrorystycznych… i to jest rozwiązanie? Słysząc takie słowa, człowiek zastanawia się czy to realne życie czy już matrix?.

 

Kwestia uchodźców to temat ważny a może nawet i przełomowy dla naszego pokolenia a co za tym idzie i dla pokoleń przyszłych, które nastaną po nas, ponieważ jak powiedział premier Węgier, już za kilkanaście lat może się okazać, że w europie Europejczycy to mniejszość. Wymowne słowa, ale jak najbardziej prawdziwe. Czy tego chcemy, taką dla siebie świadomie gotujemy przyszłość? Oczywiście nie, to głównie elita europy dąży do takiej sytuacji i ta część społeczeństwa, która w dużej mierze jest albo, zmanipulowana albo po prostu do końca nie rozumie złożoności tego problemu. Europa wyrosła na wartościach chrześcijańskich, natomiast islam i ludzie wyznający tę religię to całkowicie inna kultura i mentalność, można napisać, że jest to ogień i woda. Niestety stary kontynent upada, to też będzie kiedyś bardzo ciężko mu powstać z kolan.

 

W kolejnych artykułach zastanowimy się nad konsekwencjami owej islamskiej inwazji, zastanowimy się nad prawdziwymi powodami, które ową inwazję zapoczątkowały i nieustannie wspomagają. Wreszcie zastanowimy się, po co to wszystko i dlaczego, bo takie przełomowe sytuacje w dziejach nie dzieją się bez powodu, komuś zależy na upadku europy i się z tym już nie kryje, lecz za wszelką cenę dąży do wyznaczonego celu.

 

 

Ocena: 

Średnio: 4.8 (6 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Mag Chaosu

Precz z Islamem!!! Precz z

Precz z Islamem!!! Precz z najeźdźcami!!! Jutro 333 rocznica odsieczy wiedeńskiej!!! Amor patriae nostra lex! 333 to liczba magiczna. To znak Choronzona - potwornego demona drzemiącego w ludzkim umyśle, broniącego dostępu do magii.

Portret użytkownika MiamiVibe

Szanuję Cię autorze tego

Szanuję Cię autorze tego artykułu, ale co da ciągła analiza tego zjawiska, skoro powiedziano i napisano o tym już wszystko ? Chyba już tylko największe ameby umysłowe wierzą że ,,uchodźcy" to ludzie umęczeni wojną i ucieczką przed przemocą, pomijam tu opłacane przez wyznawców diabła kanalie, które nadal reklamują owe zjawisko jako pozytywne. Tego już nie da się zatrzymać, jest to tak zaawanasowana faza tego opłacanego z zewnątrz najazdu, że upadek zachodu to tylko kwestia kilku lat, gdzie przy okazji dokonuje się depopulacja białej rasy, kolorowej zresztą też. Rozbrojone i zastraszone false flagami społeczeństwo nie obroni się przed ciapatymi, którzy dostają broń od mocarstw nielegalnymi i utajnionymi drogami i są indoktrynowani od urodzenia do zabijania w imię allacha nie cofając się przed niczym i nie bojąc się śmierci. A niech tylko zdesperowani ludzie wyjdą na ulicę przeciw swoim rządom, to wojsko i drony zrobią z nich papę bo służby mundurowe mają bronić tylko elity, a zwykłych ludzi traktować represjami i jako środek dochodowy do nabijania kiesy qrestwu. Uważam że sami ludzie nie powstrzymają już tego chaosu i rzeźni, jedyna nadzieja jest w Bogu Ojcu i odrzuceniu materializmu, które wyniszcza psychicznie i duchowo. Wyznawcy diabła, którrzy są odpowiedzialni za ten syf, karmią się naszym strachem, pychą i chciwością, nie wolno im zapewniać pokarmu w postaci negatywnej energii, a w końcu z głodu zdechną i wyparują razem ze swoim mamonem. Jeśli nie zmienimy swojej mentalności, z Ziemi pozostanie pustynia z wsiąkniętą krwią miliardów istnień. 

Portret użytkownika usar

Powiem tak, uchodźcy to jeden

Powiem tak, uchodźcy to jeden problem. Drugi, równie istotny przynajmniej dla mnie: Zatrudnianie głównie Hindusów w naszych polskich firmach. W mojej w której pracuję juz których hindus otrzymije pracę. I to na naprawdę wysokim stanowisku. A co z Polakami? Czy my jesteśmy jakieś niedouczone głąby?

Nawet jeden taki hindus miał czelnosc napisać do mnie że mu cięzko w życiu bo ma żonę robiącą doktorat w USA a on sam nie wiem gdzie osiąść i prosi żeby mu robotę w Polsce załatwić, tyle przeciez mamy korporacji. Mnie to boli. Zawsze obcy będzie ważniejszy niż rodak.

Osobiście jestem PRZECIWKO!!!

Polsko obudź się. Niestety w naszym kraju robi się coraz bardziej depresyjnie.

Portret użytkownika SONIA

"I podam je w ręce

"I podam je w ręce cudzoziemców na rozchwycenie, i niezbożnych w ziemi na łup, którzy ją splugawią (...) Uczyń łańcuch [zwiąż ich razem, zjednocz, niech obiorą sobie wspólny cel]; bo ziemia pełna jest krwawych sądów, a miasto [Babilon, chrześcijaństwo] pełne jest krzywd. Przetoż najgorszych z pogan przywiodę, aby posiedli domy ich; i uczynię wstręt pysze mocarzów, a splugawieni będą, którzy je [ich święte miejsca, religijne instytucje] poświęcają" (Ezech. 7:13-24).wszystko zostało zapisane w biblii ,wchodzimy w okres ucisku 3 wojna swiatowa argamedon i powrót Jezusa ,to co teraz sie dzeje to poczatek konca ,rzym straci wiarę ,właście już ja traci odejscie od ewangeli ,na naszych oczach wypelniaja sie proroctwa zapisane 2 tysiące lat temu ,niestety czekają nas straszne rzeczy ,ludzie zmienią sie w zwierzeta nienawiść mordy ,ale dlatego jest ten ucisk by z nas wyszło to co w nas siedzi ,musimy sie modlić by nas ta wichura która zaczyna wiać nas nie porwał 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Conan

uważaj koleszko bo jak pismo

uważaj koleszko bo jak pismo mówi antychryst zwiedzie wielu ''chrzescijan'' a ty lykasz wszystko jak młody pelikan. ja nie ufam nikomu a wierze ze wszystko coraz szybciej zmierza ku końcowi i tego się nie da powstrzymać.

Portret użytkownika czterdzieści i cztery

Przed islamem i takimi jak ty

Przed islamem i takimi jak ty, uratuje nas tylko rozsądek. Nie wiesz o tym, że biskupi Kościoła Rzymskokatolickiego przerobili 10 przykazań, zwłaszcza 2, ktore mówiło o zakazie bałwochwalstwa?  Za bałwochwalstwo Bóg karze do trzeciego pokolenia. Kościół Rzymskokatolicki to Wielka Nierządnica z Apokalipsy św. Jana, pełna imion bluźnierczych, czyli tzw. świętych, którym oddaje sie część, zamiast Bogu. Islamiści oraz wielu (Bestia) nienawidzą Wielkiej Nierządnicy, choć z nią mieli przez wieki układy. Dopuściła się też prawdziwego nierządu poza bałwochwalstwem, a mianowicie głośna w 2001 roku afera pedofilska, gdzie ponad 16% księży w samej Archidiecezji Bostońskiej, skrzywdziło wiele dzieci. Kościół Rzymskokatolicki współpracował z nazistami, a w Polsce produkował męczenników jak Kolbe, którymi teraz epatuje. Konkwistadorów błogosławił, gdy szli zabijać Indian w Ameryce. Podobnie było z wyprawami krzyżowaymi. Te do dziś nam islamisci pamiętają. Obudź się. 

Portret użytkownika qwerty

Niech autor sprawdzi co to

Niech autor sprawdzi co to znaczy asymilacja (integracja). 

Ci ludzie z reguły nie integrują się ze społeczeństwem,lecz asymilują

Portret użytkownika Oho,Pruszków przyjechał

Nie mogę, co jest nieprawdą?

Nie mogę, co jest nieprawdą? Europa to syf, pedalstwo, gołe dziewczynki w wieku co najmniej dziecięcym, debile u władzy, (nie jestem ciapaxem, wszystkie religie są mi obce i niepotrzebne,gwoli ścisłości)co rządzi europką? FORSA FORSA FORSA, kto roz###bał Serię? Europa i forsa forsa forsa, Afrykę kto wykorzystuje? europka i forsa forsa forsa, czy oni kłamią? nie oni mają rację, czyim kosztem u nich jest bieda i patologia? kosztem innych bogatych krajów, tu nie ma filozofii ludzie, ja dzielę ludzi tylko w ten sposób, są ŹLI i DOBRZY i tyle, kosztem tylu lat wykorzystywani idą po swoje, co was dziwi? Bez filozofii i ideologii no co? Granica została przekroczona...

Strony

Skomentuj