Chaos polityczny w Polsce - Wybory prezydenckie zostały odwołane przez dwóch szeregowych posłów

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Chaos na dobre zapanował w polskiej polityce. Trwa najdziwniejsza w historii Polski kampania prezydencka, a do 7 maja nie było wiadomo czy wybory będą czy nie. To są wybory Schrödingera - jednocześnie są i ich nie ma. Albo są, ale w superpozycji kwantowej. Do wczoraj wydawało się, że cisza wyborcza ma jednak być.

 

Dzisiaj PKW poinformowała, że cisza wyborcza nie obowiązuje i dlatego nie będziemy musieli pogrążyć się w jeszcze większych otmętach absurdu. To, że wyborów nie ma wiemy po oświadczeniu Jarosławów Kaczyńskiego i Gowina. Dwóch polityków, szeregowych posłów, odwołało konstytucyjne wybory prezydenckie i zdecydowało, że odbędą się kiedy indziej. 

 

Następnie Sąd Najwyższy stwierdzi, że wybory były nieważne z powodu braku głosowania. Zaraz po tym zostaną ogłoszone kolejne wybory, które prawdopodobnie odbędą się 12 lipca, ale może 23 maja. ikt już nic nie wie co postanowią panowie bez funkcji. Dziwaczne jest to, że 10 maja nie odbędzie się żadne głosowanie, ponieważ nikt nie będzie miał prawa go przeprowadzić. PKW straciła to uprawnienie ustawą koronawirusową a nowa ustawa jeszcze nie weszła w życie.

 

Według tego co deklarują Jarosławowie, następnie Sąd Najwyższy stwierdzi, że wybory były nieważne z powodu braku głosowania. Zaraz po tym Marszałek Sejmu Elżbieta Witek wyznaczy kolejną datę wyborów. Ich tryb pozostaje nieznany, być może będą to wybory tradycyjne. Co więcej chaos w polskiej polityce jest tak wielki, że nie można wykluczyć opcji z przedterminowymi wyborami parlamentarnymi i prezydenckimi jednocześnie.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika baca

e tam wybory będą tylko

e tam wybory będą tylko cholera wie którego prezydenta wybrać, bo z jednej strony prezydent Putin a z drugiej Łukaszenka i każdy z nich ma jaja ze stali...

u nas co prawda startują jacyś cudzoziemscy kandydaci bez gimnazjum ale nie mają nawet gumowego napletka...

to może tych naszych zakwalifikować do kategorii lekkopiórkowej, koguciej lub kaczej, czyli wystawić ich do gonitwy na prezydenta jakieś reprezentacyjnej rady osiedla?

mogliby mając doświadczenie w lizaniu dupy kurduplom jakiś całkiem miły samorząd stworzyć w szkolnej stołówce lub na targowisku i spełnić się w lizaniu się po okaleczonych genitaliach

a zresztą... jebać kurdupla Smile

 

 

 

Portret użytkownika pysiak 212

Ale jak oni chcą to zrobić na

Ale jak oni chcą to zrobić na drodze prawnej? zgodnie z konstytucją wybory mają się odbyć i już! jeżeli jest jakis obiektywny (pozaludzki ) czynnik to wprowadza się stan kleski żywiołowej i przesuwa wybory, nie można ustawą zablokować wyborów okrelonych przez konstytucje a następnie stwierdzić ich nieważnośic bo ich nie było, to nie jest kruczek prawny to jawne łamanie prawa, za to powinien być trybunał stanu

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Wygląda na to, że politycy

Wygląda na to, że politycy PiS-u sami już nie wiedzą jak z tej sytuacji mają wybrnąć. Próbując ją rozwiązać, sieją tylko zamęt i mącą ludziom w umysłach. Pogubili się w swoich kłamstwach i cały czas probują się tłumaczyć. W ich słowa wierzą teraz tylko ich fanatyczni wyborcy. PiS podobnie jak wcześniej SLD, AWS czy PO tworzy problemy, ktorych nie jest w stanie rozwiązać.

Teraz PiS zaczął szczuć na przedsiębiorców, którzy podczas strajku w Warszawie zostali okrutnie potraktowali przez policjantow. Dał w ten sposób paliwo swoim wyznawcom do tego, by  mogli obrażać uczestników strajku i wyśmiewać ich postulaty. Oni sami, zaś szukają teraz związku protestujących z... KOD-em i PO, która notabene też nic nie zrobiła dla przedsiębiorców, pozwoliła zaś policjnatom na strzelanie do protestujących górników. PiS robi to, ponieważ chciałoby, aby przedsiębiorców zastąpiły wielkie korporacje i konsorcja i by Polacy byli ich niewolnikami. Ostatnio Morawiecki się chwalił, że w Polsce swoją inwestycję będzie realizować... Microsoft. Czyżby chodziło o to, że mamy być królikami doświadczalnymi dla Gates'a?

 

https://www.rmf24.pl/ekonomia/news-premier-microsoft-wybral-polske-na-miejsce-swojej-inwestycji,nId,4478467

Portret użytkownika Adolf Rotshild

 PiS robi to, ponieważ

 PiS robi to, ponieważ chciałoby, aby przedsiębiorców zastąpiły wielkie korporacje i konsorcja i by Polacy byli ich niewolnikami. Ostatnio Morawiecki się chwalił, że w Polsce swoją inwestycję będzie realizować... Microsoft. Czyżby chodziło o to, że mamy być królikami doświadczalnymi dla Gates'a?

Amerykanie do zarżnięcia Chin będą potrzebować solidnej ewakuacji swojego kapitału z nad Jangcy więc szykują sobie rynki Europy Środkowej i Wschodniej. Nie na próżno Trumpek słodzi Włodzimierzowi z Kremla a Łoszington wymienił Szydło na bankiersko-korporacyjną pacynkę Matheo Moravetzkyego. Szykuje się realizacja planu Brzezińskiego który Zbig ułożył na kilka lat przed śmiercią - Wielki Sojusz Większego Zachodu: USA, Kanada, UE, Ukraina, Turcja i Rosja razem przeciwko całej reszcie świata. Narazie to kiełkuje ale za kilka lat zobaczymy już etap dojrzewania

 

Portret użytkownika Laura

Jest wreszcie jakaś szansa,

Jest wreszcie jakaś szansa, żeby ograniczyć rządy opętanego dyktatora. Niestety problem tkwi w zmanipulowanych ludziach, którym sama nie wiem, co jeszcze rządzący  musieliby zrobić, żeby wreszcie ujrzeli rzeczywistość polityczą, gospodarczą i socjalną.  Do tej manipulacji w dużym stopniu dokłada się kościół, i nic nie przeszkadza jego wyznawcom....nawet pod nos podłożone dowody na obłudę, kłamstwa, wykorzystywanie dzieci i chytrość na kasę. Ludzie nie chcą tego widzieć, bo się boją, bo stracą autorytet, a nie zdają sobie sprawy z tego, że właśnie brak autorytetów jest wyzwalający i rozwijający. Co więc można zrobić mając tak podzielony i w dużym stopniu ogłupiały naród? Ciągle liczę na wzrastającą, pomimo przeszkód,świadomość nas wszystkich. 

Portret użytkownika MiamiVibe

Świadomość wzrasta jak

Świadomość wzrasta jak szalona, ale niestety stanowi to promil ludzi, wśród licznej, szarej, odmóżdżonej masy. Ja nadal trwam przy tym, że aby mogło powstać coś nowego, do piachu musiałoby iść minimum 95% populacji. Taka jest niestety brutalna prawda, którą się wypiera. Chciałbym widzieć inny sposób, ale nie potrafię Sad

Portret użytkownika Tańczący z WILKAMI

ROZWARSTWIENIE !!!

ROZWARSTWIENIE !!!

Tak, tak… już o tym było np. tutaj… odsiać ziarno od plew… czyli ROZWARSTWIENIE !!!

      https://zmianynaziemi.pl/comment/511821#comment-511821      > > >                                       

Podane tutaj  kolejne linki poprowadzą cię tam gdzie znajdziesz sporo PRAWDY... 

                      - Powodzenia ... i pozdrawiam. 

Strony

Skomentuj