Cenzura internetu w UE zapowiada powstanie totalitarnego imperium europejskiego 

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Parlament Europejski zdecyduje dzisiaj o obowiązkowej cenzurze internetu, która jest wprowadzana pod hasłem reformy praw autorskich. Szokujące antywolnościowe prawo zostało już przegłosowane w komisji prawnej PE.Teraz czas na przyklepanie cenzury przez europosłów, którzy zdecydują dzisiaj czy szokujące antywolnościowe prawo trafi jeszcze na negocjacje do komisji czy też zostanie przyjęte w formie zaproponowanej przez komisję prawną PE.

 

 

Przypomnijmy kontekst tego przeprowadzanego właśnie pod hasłem ochrony praw autorskich, zamachu na wolność słowa. Na skutek lobbingu dużych europejskich koncernów medialnych, wyszykowano nową unijną dyrektywę, której skutkiem ma rzekomo być ochrona własności intelektualnej wydawców treści. Jednak sposób w jaki chce się to przeprowadzić będzie prowadzić do eliminacji małych i średnich portali i wzmocnieniu wielkich koncernów medialnych. 

 

Na dodatek planuje się za jednym zamachem delegalizację memów i obowiązek cenzury wypowiedzi komentarzy, bo przecież ktoś może dodać coś co jest objęte prawami autorskimi. Mają tego rzekomo dokonywać tak zwane automaty cenzurujące, które będą musieli zbudować wydawcy.  

Oznacza to, że od malych wydawców treści będzie się oczekiwało stworzenie zaawansowanych rozwiązań opartych o sieci neuronowe, samouczące się i przechowujące ogromne ilości danych w chmurze, aby być w stanie automatycznie wykrywać treści, obrazy, lub filmy podlegające prawu autorskiemu. 

 

Taki automat działa już w serwisie YouTube i wszyscy chyba słyszeli o jego licznych niedoskonałościach. Potrafi blokować nawet hymn polski uważając ten utwór za podlegający ochronie własności intelektualnej. Skutkiem tego Google zatrudnia dziesiątki tysięcy moderatorów, którzy ręcznie dokonują sprawdzenia tego jak działa algprytm i korygują jego idiotyzmy. 

 

Nie trzeba chyba lepszego dowodu na to, że stworzenie automatu cenzurującego jest trudne nawet dla dysponującej nieograniczonymi zasobami korporacji Google. To pokazuje w jakiej sytuacji są obecnie wydawcy. Oczekuje się budowy czegoś co nie udało się jeszcze nikomu. 

Wszystko wskazuje na to, że kontrowersyjna dyrektywa zostanie dzisiaj przegłosowana. A to zobowiąże państwa członkowskie do jej stosowania, tak jak to było w przypadku irracjonalnej dyrektywy GDPR vel RODO. Wszyscy teraz z rezygnacją klikamy dodatkowe pop upy i za rok będzie nam się to wydawało czymś normalnym. Niestety chyba podobnie będzie z kagańcem na Internet. Ludzie przywykną. 

 

Polacy, którzy pamiętają jeszcze PRL z pewnością pamiętają czasy gdy urzędnicy decydowali co wolno opublikować w prasie i telewizji. Wygląda na to, że te czasy wracają i tak jak kiedyś zabronioną prawdę kolportowano w formie wydawnictw podziemnych, duplikowanych na powielaczach, tak teraz pozostaną sieci VPN i znajomość odpowiednich adresów internetowych. 

 

Gdy Unia Europejska wprowadza cenzurę Internetu większą niż w Chinach i Iranie, czas chyba zadać sobie pytanie co będzie dalej? Wyglada na to, że wkrótce UE będzie dysponować armią, która będzie mogła interweniować w zbuntowanych państwach członkowskich. 

Niczym gotowana powoli żaba znaleźliśmy się w sytuacji gdy Parlament Europejski zaczyna otwarcie mówić, że teraz już niepotrzebna jest Unia tylko Imperium. Aby tak się stało państwa narodowe muszą zostać zlikwidowane, bo narody europejskie zostaną rozpuszczone przez nieograniczoną emigrację. 

 

Aby się to udało wolność słowa musi być tylko fasadowa, tak jak obecna polska suwerenność, będzie się o niej tylko mówiło dociskając śrubę. Polityczna poprawność będąca swoistą formą samocenzury, już nie wystarczała, a bez szczelnej cenzury nie da się utrzymać ludzi w niewiedzy. To co dzieje się dzisiaj w Parlamencie Europejskim, to smutny zwiastun naszej przyszłości w państwie totalitarnym, udającym tylko demokratyczne.

 

Aktualizacja z godziny 12:55

Presja ma sens. Wygląda na to, że ACTA 2 nie zostało przegłosowane. Zwolennikom totalitarnych rozwiązań cenzurujących wolnośc wypowiedzi zabrakło 31 głosów. Nie można jednak ogłaszać sukcesu, ponieważ determinacja tych ludzi do wdrożenia cenzury jest tak duża, że po ACTA 2 przyjdzie ACTA3, a potem ACTA 4. Być może zmieni się pretekst, ale unijni biurokraci pokazali już w przypadku Konstytucji UE, że gdy ludzie czegoś nie chcą wystarczy nazwać to Traktatem i przepchnąć przez lokalne parlamenty. Tak samo może być i teraz, dlatego trzeba zachować czujność i bronić się przed utratą wolności słowa.

Źródło: https://twitter.com/D_Sosnierz/status/1014817991328915456

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Nie wiem czy admin oglądał

Nie wiem czy admin oglądał wczorajsze potulne tłumaczenie się pana Morawieckiego w parlamencie eurokołchozników ?! to było coś strasznego, wylewali na niego hektolitry pomyj i oskarżeń że Polska to państwo totalitarne ! przodowali w tym folksdojcze i ogłupieni lewacy eurokołchozu ! oni szykują nam rozruchy i zamordyzm, wszystko ma być przygotowaniem na przybycie antychrysta ! to niestety jest początek do wojny albo do przymusowego czipowania i zgodnie z ich planami do powolnego wprowadzania planu obozów koncentracyjnych agendy 2030 !

straszne rzeczy wyprawiają szatańscy eurokołchoznicy ! Wczoraj pan Morawiecki zachowywał siędziwnie, albo wierzył w to co mówi, co by było straszne, albo gadał dla zmyły ?! Pan doktor Krajski w jednym ze swoich filmów mówi że Morawiecki jest wychowany na zrównoważonym rozwoju szatanistów i on chyba w to wierzy ! Na 100% nie wiemy jaki ma plan PiS i wierchuszka ale wprowadzajązalecenia lucyferian by Polska też została zniszczona gdy nadejszie antychryst ! Nawet nie znieśli prawa jakie zatwierdził ryży folksdojcz i jego zdrajcy że w Polsce dzwony kościelne są już niedozwolone bo tego wymaga unia ! prawnie nie wolno używać dzwonów kościelnych ! wyobrażacie sobie ?! za chwilę nie bedzie można nic powiedzieć na nowych hitlerowców NWO bo zamkną internet pod pozorem nowoczesnych praw ! Musimy stworzyć partię narodowo chrześcijańską której uda sięwejść do sejmu ale te ciągłe kłótnie chojeckich, kowalskich, Bosaków, Braunów, Korwinów i innych prawicowców nie wróżą nic dobrego ! Naszą nadzieją jest Jezus Chrystus miłosierny, bo bez Jego miłosierdzia jesteśmy skazani na nowy hitleryzm NWO !

Duchowa Inwazja to pierwszy etap rewolucji 'LUCY' - Natanek, Krajski

https://www.youtube.com/watch?v=nomnIXP3Ilw

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Ractaros96

Stety albo niestety, kwestia

Stety albo niestety, kwestia memów najlepiej trafia do takich ludzi. Mało którego młodego człowieka będzie obchodził fakt braku możliwości wyrażania swojego zdania na tematy polityczne (bo tego nie robią). Człowieka zwykle nie obchodzą rzeczy, z którymi się nie identyfikuje.

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

,,Europa albo będzie chrześcijańska albo nie będzie jej wcale" - Robert Schuman

Portret użytkownika euklides

Po co manipulujesz trollu,

Po co manipulujesz trollu, skoro przeciw głosowały nawet platfusy. Oni też zapunktowali? Przypomina mi się kawał o tym jaki Stalin jest dobry, bo tylko skrzyczał dziewczynkę, a mógł przecież zabić.

 

Portret użytkownika ttteis77

"nie można ocenzurować czegoś

"nie można ocenzurować czegoś co nie może być ocenzurowane lub, nie istnieje. chcecie walczyć z tym, zastosujcie się do tego. każdy człowiek  może stworzyć włany język,   napisać FSGUJsfgbsf  a tam będzie pisać Jestem człowiekiem. Ale w programie zenzorującym, te FSGUJsfgbsf  to będzie tylko stek  bzdur i nie może tego ocenzurować bo takie coś nie istnieje"

Portret użytkownika inzynier magister

najnowszy news ! soros i jego

najnowszy news ! soros i jego wojsko zasilane 18 miliardami będzie szturmować Jasną Górę !~Musimy obronić święte miejsce przed zbokami ! No to pederaści teraz totalnie przegięli. Chcą profanować naszą Najświętszą Matkę i Królową - dość tego! "8 lipca środowiska lewicowe zamierzają przeprowadzić w Częstochowie tzw. Marsz Równości. Zgodnie z planami, zakończy się on na Błoniach Jasnogórskch. Homoseksualiści zapowiedzieli, że „pozdrowią” Paulinów, co stanowić będzie wulgarną prowokację. Musimy się jej przeciwstawić. Pokażmy, że jako katolicy potrafimy obronić to, co dla nas święte.Homoparada to ohydna prowokacja, gdyż odbędzie się w miejscu dla Polaków świętym, w Dniu Pańskim i w okresie trwania pielgrzymek. Np. w niedzielę odbędzie 27. pielgrzymka Rodziny Radia Maryja. Jak zaznaczają organizatorzy homoseksualnego wydarzenia: „Przeniesiemy tęczową solidarność od Placu Daszyńskiego aż po Jasną Górę, gdzie pozdrowimy Paulinów (…) tuż po Marszu zapraszamy wszystkich na manifestację w parku Staszica pod Jasną Górą!”.http://www.pch24.pl/juz-w-niedziele-reduta-niepokalanej--bronmy-jasnej-gory-przed-wulgarna-homoagresja-,61400,i.html#ixzz5KOO9mb6A

18 miliardów "człowieka" z magicznym zapleczem hord

https://www.youtube.com/watch?v=1XxKhOWXyV0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj