Biskup uważa, że obowiązkowa szczepionka na COVID-19 będzie początkiem Apokalipsy i zwycięstwem Szatana oraz NWO

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Biskup Athanasius Schneider jest przekonany, że jeśli ludzkości zostanie narzucona obowiązkowa szczepionka przeciwko COVID-19, która zostanie wytworzona z  linii komórkowych pochodzących od abortowanych dzieci to „wtedy wkroczymy w czas Apokalipsy”.

Jednego chyba wszyscy jesteśmy już pewni. Pandemia COVID-19 to przede wszystkim wielka wojna psychologiczna. Pomijając już coraz zacieklejsze spory tych, którzy uważają, że to globalny problem zdrowotny i tych, sądzących, że wirus ten niczym niezwykłym się nie wyróżnia, skutki działań rządów całego świata są takie, że cała ludzka populacja staje się więźniem nowego światowego porządku. Potrzebny był tylko, jak to kiedyś zgrabnie ujął David Rockefeller Senior: „odpowiedni kryzys, aby ludzie to zaakceptowali”.

Kościół w tej kwestii również jest bardzo podzielony. Podczas gdy papież i wielu innych wysoko postawionych hierarchów nawołuje do jak najszybszego stworzenia darmowej dla wszystkich szczepionki oraz do zmiany systemu gospodarczego na bardziej altruistyczny, inni uważają, że to zmierza w stronę doktryny lucyferycznej.

Niezwykle mocny głos w tej sprawie zabrał właśnie biskup Schneider, który powiedział:

Może się mylę, ale mam podejrzenie, że częściowo ta sytuacja z Covidem powstała nie tylko po to, aby wprowadzić nową dyktaturę i  kontrolę ludności, ale by w  jakiś sposób zalegalizować aborcję na całym świecie - zabijanie nienarodzonych dzieci - tak, że planeta będzie współpracować w procesie zabijania dzieci poprzez szczepionkę, która powstaje na bazie elementów z poddanych aborcji dzieci. Szczepionka będzie narzucona i obligatoryjna - abyś nie mógł bez niej pracować, podróżować, chodzić do szkoły, zobowiązując całą populację do otrzymania szczepionki. Jedyną szczepionką będzie szczepionka z komórkami z abortowanych dzieci. Być może nie wprowadzą innych szczepionek i będą kłamać, mówiąc, że są one nieskuteczne, że jedyną skuteczną szczepionką będzie ta pozyskana z płodów. Nie twierdzę teraz, że tak się stanie, ale takie jest moje podejrzenie: wydaje mi się realistyczne, że to może nadejść. To jest dla mnie ostatni krok satanizmu: w ten sposób Szatan i ostatecznie masoński Rząd Światowy zobowiążą wszystkich, nawet Kościół, do przyjęcia aborcji. Dlatego też, jeśli to nastąpi, to musimy bardzo mocno się temu przeciwstawić. Musimy nawet zaakceptować to, że będziemy męczennikami.

Zatem biskup Kościoła Katolickiego przyznaje, że działania związane z walką przeciwko COVID-19 prowadzą do Nowego Porządku Świata, w którym garstka tworząca Rząd Światowy zdominuje resztę ludzkości poprzez narzucenie jej nowych paradygmatów sprzecznych z naszym poczuciem wolności, własności i szczęścia.

To bardzo mocny sygnał.

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

Pan Biskup sam pochodzi z

Pan Biskup sam pochodzi z szatańskiej instytucji, więc chyba wszystko w porządku, co nie?
Kościół katolicki to jedna z najsilniejszych i najbardziej wpływowych instytucji na kuli ziemskiej, ale jakoś nie widać żeby walczył z mitem pandemii i zbliżającą się szczepionką...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika drako_tr

W tej chwili nie liczy się

W tej chwili nie liczy się skąd Pan Biskup pochodzi...tylko liczy się to, co mówi...a prawi dobrze, bo właśnie mamy przyjemność podziwiać, jak covidianie sami się oznakowują kagańcami ... to jest wstęp do ich wyszczepienia.

Kiedyś właściciel bydła wypalał znak na swoich zwierzakach, dziś zwierzaki same sie oznakowują Smile

Portret użytkownika Mojeimię44

Drako masz dużo racji ale

Drako masz dużo racji ale pamiętaj o jednym. W czasie drugiej wojny światowej kościół też stał po obu stronach barykady. Stał jedną nogą po stronie III Rzeszy a drugą po stronie aliantów. Żeby panować nad sytuacją kościół musi być i w koalicji i opozycji wtedy prawdziwie rządzi. Co więcej przez tego typu działanie przyciąga do siebie antysytemowe owieczki dzięki czemu jeszcze bardziej przysługuje się babilonowi. Zastanów się. A co jeśli szczepionki nie będą z płodu nienarodzonych dzieci? Wtedy będą już dobre zatem zwiedzenie będzie trwało dalej w najlepsze. Nie ufam tej instytucji. Owszem mam jednego kapłana którego jeszcze szanuję ale w tą instytucje nie wierzę. To, że szanuję tego kapłana to też wcale nie znaczy, że mu wierzę tylko znaczy dosłownie, że go szanuję. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika drako_tr

Zgadzam się z Tobą co do

Zgadzam się z Tobą co do instytucji...niewartej nawet splunięcia, ale podobnie jak Ty, znałem AŻ jednego kapłana, takiego z powołania, dusza człowiek to był i tylko ze względu na jego pamięć i szacunek, jakim go darzyłem za życia i nadal darzę, nie pluję na tę „instytucję”…są tam też normalni ludzie, nie wszyscy są tak spierdoleni, jak jaśnie tam panujący jezuita…

Portret użytkownika babka

Kuźwa Drako nie sami .

Kuźwa Drako nie sami . Niektórzy tak , zakładają szmaty i jeszcze na innych warczą , ale niektórzy są zmuszani. Nie mam siły użerać się na każdym kroku , żeby tej szmaty uniknąć . Gdzie się tylko da nie noszę a jak się nie da to i tak ściągam na brodę ale nie da się kopać z koniem cały czas .

Portret użytkownika drako_tr

Faktycznie Babko zbyt ogólnie

Faktycznie Babko zbyt ogólnie to napisałem, bardzo przepraszam jeśli poczułaś się urażona, ale absolutnie nie miałem na myśli takich ludzi jak Ty, przymuszanych do zakładania szmaty. Chodziło mi właśnie o tych tępych covidiotów, co sraczki dostają na widok normalnych ludzi bez kagańców.

Portret użytkownika Arya

Weź pod uwagę, że jest taka

Weź pod uwagę, że jest taka manipulacja, że masa osób nie jest w stanie oddzielić prawdę od kłamstwa. Te sprzeczne przekazy (jak np. to, że Szumowski najpierw śmiał się z ludzi noszących maski, a potem kazał je nosić), powodują u wielu ludzi silny strach. Gdyby przekaz cały czas był taki sam, to ludzie nie mieliby mętlika  w głowie. Weźmy sobie takiego Atora, który jak sam mówi na początku był koronaparanoikiem, ale się wyleczył. Ale jest masa osób, u których to zadziałało w drugą stronę. Ci, którzy za tym stoją doskonale wiedzą jak manipulować ludźmi. Czyni się to też dlatego, by ludzie naskakiwali nawzajem na siebie, a nie na tych, którzy faktycznie są odpowiedzialni za tą sytuację. Dziś dostałem potwierdzenie tego, o czym piszę. Mieszkam w zielonej strefie. O ile jeszcze w zeszłym tygodniu nikt na mieście nie miał maski, o tyle dziś około połowy ludzi było w maskach. Nie uznaje tych ludzi za idiotów, tylko za wystraszonych. Powinniśmy być po tej samej stronie, a nie dać się po raz kolejny dzielić. I większość może być po naszej stronie, ale wykażmy trochę zrozumienia dla ich strachu. Inaczej znowu damy się rozegrać, a odpowiedzialni za ten stan będą się śmiać z naszej tępoty. A pisząc z naszej, mam na myśli i osoby w maskach i te bez, bo obie strony wykazały się tępotą, dając się podzielić i skacząc sobie do gardeł. Tylko ja się pytam, w imię czego mamy sobie do tych gardeł skakać?

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika drako_tr

Arya - nie pisz, że to "my"

Arya - nie pisz, że to "my" skaczemy sobie do gardeł, boja nie skaczę nikomu do gardła, a za covidotów uważam tylko tych, do których już nic nie dociera…żadne argumenty ani fakty i to właśnie oni zaczynają skakać do gardeł ludziom bez kagańców.

Jeżeli ma nastąpić „naturalna selekcja”, to właśnie covidianie są skazani do odstrzału, bo nie potrafią samodzielnie żyć…im musi ktoś palcem pokazać co robić…a tym kimś jest dla nich TV.

Gdyby nie TV, nie byłoby żadnej epidemii, a covidianie, zamiast gapić się tępo w ekran, rozejrzeliby się wokół siebie i stwierdzili, że tak naprawdę nic się wokół nie dzieje.

 

Portret użytkownika Arya

 za covidotów uważam tylko

 za covidotów uważam tylko tych, do których już nic nie dociera

No właśnie o to chodzi, by nie zrównywać wszystkich. Przecież napisałem, że wiele osób nosi te maski ze strachu, bo zostali zmanipulowani. Część ze strachu nie przed wirusem, ale część przed karami finansowymi, bo nie wiedzą, że kary nie mają podstawy prawnej, a część tak jak napisała babka. 

Żeby już nie było niedomówień, to odniosłem się do tych twoich słów:

covidianie sami się oznakowują kagańcami

a te słowa nie rozróżniają osób wystraszonych od zmanipulowanych, ale takich, z którymi da się jeszcze pogadać.  Z tego samego powodu napisałem, że większość może być po naszej stronie, bo jestem świadom, że do niektórych już nic nie dotrze. 

Teraz wszystko jasne? 

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Strony

Skomentuj