Bill Gates zaproponował plan walki z kolejną pandemią

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Założyciel firmy Microsoft i współprzewodniczący organizacji charytatywnej - Bill Gates - wezwał do przygotowania się do nowych pandemii i potraktowania ich tak poważnie, jak potencjalny konflikt zbrojny. To stwierdzenie zostało zawarte w corocznym komunikacie Fundacji Billa i Melindy Gatesów opublikowanym przez The Seattle Times.

Miliarder wyraził opinię, że świat musi podjąć poważne kroki, aby przygotować się na następną pandemię. Uznał za rozsądne zainwestowanie miliardów w rozwój nauki, testy i stworzenie globalnego systemu ostrzegania o nowych ogniskach chorób. 

 

Zwrócił również uwagę na znaczenie utworzenia specjalnego „zespołu reagowania”. Czymś w rodzaju pandemicznej straży pożarnej. Podobnie jak strażacy, ci wysoko wykwalifikowani specjaliści muszą być gotowi do zareagowania na potencjalnie kryzysową sytuację, gdy tylko stanie się ona znana - wyjaśnił swój plan zwalczania takich zjawisk.

 

Gates zaznaczył, że w przypadku braku zagrożeń związanych z nową pandemią, członkowie takiego zespołu powinni skupić się na zwiększaniu swoich kompetencji. Zasugerował także, aby regularnie organizować dla nich ćwiczenia, takie jak te, przez które przechodzi wojsko.

 

Bill Gates i jego żona Melinda są właścicielami fundacji charytatywnej i co roku publikują komunikaty, które wskazują na osiągnięcia i plany organizacji na przyszłość. Fundacja Billa i Melindy Gatesów koncentruje się na zwalczaniu niebezpiecznych chorób w krajach rozwijających się, a także na różnych programach opieki zdrowotnej i edukacji w Stanach Zjednoczonych. 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika prorocznia

Kto lepiej będzie wiedzieć o

Kto lepiej będzie wiedzieć o pandemiach niż ich twórca!

Prosiłbym też w imieniu swoim i moich bliskich żeby nie pisać o tym panu FILANTROP. Co do charytatywnosci jego fundacji też nie jestem przekonany.

To jakby pisać o Adolfie H.- wspaniały malarz okresu międzywojennego.

Portret użytkownika MlotoWiertara

Chetnie poznalbym Matrixow

Chetnie poznalbym Matrixow plany bo NWO juz znam. Jak Matrixy beda wykonywac punkt po punkcie obrone / atak przed NWO lub czy chca rokowac z NWO a moze nawet sie polaczyc.

Jak tam Matrixy jakie sa wasze plany ?

Portret użytkownika MlotoWiertara

Matrixy potrafia kojarzyc

Matrixy potrafia kojarzyc fakty , wysnuwac teorie lub wnioski i na tym sie ich swiat konczy do nastepnego tematu.

Konkrety , plany , rozwiazania , sposob dzialania a nie sprawozdanie z meczu i wynik. To nikogo nie obchodzi.

Strategia jak pokonac rywala , trening , zgranie w zespole to sa wartosci a nie komentarz jak graja.

 

Portret użytkownika antyryt

Och, Bill, Zbawicielu! Jak to

Och, Bill, Zbawicielu! Jak to możliwe, że świat przetrwał tyle tysięcy lat bez Twojej światłości, przenikliwości i mądrości?! Gdy lud pospolity, ze wzrokiem wbitym w ziemię szuka tylko chleba i igrzysk, Ty swem okiem bystrym sięgasz ponad mrok ludzkiej niewiedzy i jak nawigator prowadzisz okręt ludzkość pomiędzy zdradzieckimi rafami, śmierć niosącemi.

Bill, Tyś wielkie chłopie, a ja pod pomnik chwały Twojej, fundamenty kopie.
Tyś opatrzności dziecie, pod przewodem Twoim zamieć nas nie zmiecie.
Bedziesz przewodził ludowi całemu, do miliarda zredukowanemu.
Non stop podgryzają Cię ciemnogrodzkie wilki, ale Ty w pyski powbijasz im szpilki (thx, trenerze klubu Tęcza)
Pandemię przewidzisz, kał mikrofalą zżelujesz, każdy obywatel Ziemi powie do sąsiada: "Billowi podziękujesz"
Jak Zbawiciel działasz, dla dobra ludzkości nadchodzisz, miliony genetycznie poprawnych Billątek napłodzisz.
Setki dziennikarzy, gdy pozwolisz na rozmowę ze sobą to dostają spazmu, ale pozwól, o Szlachetny, pozwól  mi zadać pytanie, a obiecuję, że ja nawet dostanę orgazmu!
Billu, otaczające CIę lizusy Twoje, jak najlepszy wibrator w dupie, godnie robnią swoje.
Liczni koledzy jak epsztajn, oraz inne chuje, sprawiają, że cokolwiek powiesz - globalnie rezonuje.
Billu, prowadź, przewodź, rozkazuj, a ja pódję za Tobą, i ni whuja później nie powiem "historii mej nie zmazuj"
Tyś Zbawiciel i Antychryst, prorok, no co tylko  religia dała, jak ludzkość za Tobą nie pójdzie, znaczy, że dała ciała.

Kurka, jeżeli jest tu któryś z bezpośrednich czy pośrednich lizodupców Billa to błagam: "pozwólcie mi z nim pogadać, zadać kilka pytań, przecież z ww wersów widzicie, że jedynie tylko chwałę jego mogę rozszerzać" Biggrin

A światowe media powinny się zastanowić nad zdaniem "nie robimy deBilli sławnymi", bo tylko i wyłącznie medialna popularność sprawia, że ich słowa realizują zupełnie inne siły.

...taki Musk dał radę się ogarnąć vs inne "gwiazdy" (przynajmniej chwilowo), ale widać, że im częstsze kontakty z epsztejnem - tym większa skłonność do działań na rzecz spierdolenia życia na Ziemi. 

Myśleć samodzielnie! Obecnie dużo lepszy jest "chłopski rozum" niż bezgraniczne zaufanie sprostytuowanym naukowcom. Nie będzie dziesięciokrotnie bardziej zjadliwego wirusa, bo natura "z natury" nie pozwala na ekstrema. Mogą coś wyprodukować w laboratorium i rozsiać na tydzień czy miesiąc, ale wtedy później sama natura zlikwiduje zagrożenie mechanizmami i instynktami kształtowanymi przez tysiące lat.

Bójcie się ludzi aspirujących do bycia globalnym bogiem czy zbawicielem, ale nie natury.  
 

 

Portret użytkownika baca

skoro zrobił się sezon na

skoro zrobił się sezon na komunikaty i kill bill komunikuje swoje uwagi całemu światu oto mój komunikat dla fundacji bila i melindy:
"bądźcie w końcu poważni, bo w waszym wieku już najwyższy czas przestać udawać że Melinda jest kobietą"

 

Strony

Skomentuj