Bill Gates wygłosił teorię o końcu pandemii koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Pandemia koronawirusa zakończy się najpewniej w 2022 roku. Termin ten został określony przez założyciela Microsoft Bill Gates w wywiadzie dla Fox News. „Ale w ciągu 2021 roku możemy powstrzymać (rozprzestrzenianie się wirusa), jeśli przyjmiemy podejście globalne”.

Według Gatesa podczas pandemii globalny wskaźnik szczepień spadł o 14 procent i zniweczył postęp poczyniony w ciągu ostatnich 20 lat. Wyraził także rozczarowanie, że Stany Zjednoczone nie podejmują wysiłków w celu produkcji i dystrybucji szczepionek w biedniejszych krajach.

„Dzięki Bogu, technologie opracowywania szczepionek już działają, otrzymano fundusze, a firmy przydzieliły swoich najlepszych specjalistów. Dlatego jestem optymistą, to nie będzie trwać wiecznie”- powiedział Bill Gates.

Wcześniej w sierpniu założyciel Microsoftu nazwał większość testów na koronawirusa przeprowadzonych w Stanach Zjednoczonych jako całkowicie bezużyteczną i zarzucił władzom odpowiedzialnym za zdrowie obywateli zbyt długie badania, a ograniczona liczba ludzi ma dostęp do diagnostyki.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

lucyferiański YouTube

lucyferiański YouTube wprowadza pierwszy krok chińskiego systemu punktów osobistych poprawności politycznej !!!

W Europie konieczne potwierdzenie wieku YouTube zapowiada, że aby zachować zgodność ze znowelizowanymi przepisami, takimi jak dyrektywa Unii Europejskiej o audiowizualnych usługach medialnych, w ciągu kilku najbliższych miesięcy wprowadzi nowy etap weryfikacji wieku. - W ramach tego procesu niektórzy użytkownicy w Europie mogą zostać poproszeni o dodatkowy dowód potwierdzający ich wiek, gdy będą chcieli oglądać treści dla dorosłych – informuje serwis. - Jeżeli nasze systemy nie będą mogły ustalić, czy widz ma ukończone 18 lat, poprosimy o przedstawienie dokumentu tożsamości lub karty kredytowej w celu weryfikacji wieku. Proces ten został utworzony zgodnie z zasadami Google dotyczącymi prywatności i bezpieczeństwa – zapewnia YT."

po pewnym czasie będziecie mieć bazędanych co oglądacie i założoną teczkę nowego ub/sb/gestapo !!!

a nowi gestapowcy NWO od hybryd zwierząco ludzkich wprowadzają kolejne akty prawne nowego hitleryzmu NWO !

Na etapie prac w Senacie na „piątką dla zwierząt” PiS zamierza złożyć poprawkę, która ma utworzyć Państwową Inspekcję Ochrony Zwierząt. Miałaby ona m.in. weryfikować sytuację zwierząt – także w miejskich gospodarstwach domowych.O takim rozwiązaniu w Polskim Radiu 24 mówił szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. Zgłaszane poprawki mają złagodzić przekaz dotyczący prawa wchodzenia na prywatne posesje działaczy organizacji prozwierzęcych. - Takie uprawnienia wynikają z ustawy z 1997 r., więc to nie jest nic nowego. Ustawa, którą teraz przygotowaliśmy, zaostrzyła kryteria takich wejść, jeśli oczywiście jest podejrzenie, że gdzieś zwierzęta są traktowane mało humanitarnie - mówił Sobolewski.Głosowanie nad ustawą, która opuści Senat ma być też testem dla posłów Zjednoczonej Prawicy, którzy wyłamali się z partyjnej dyscypliny i w Sejmie nie poparli projektu. W ocenie Sobolewskiego, ustawa przyjęta przez Senat trafi do Sejmu najwcześniej za 2-3 tygodnie.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mojeimię44

Magister my już dawno mamy

Magister ty już dawno masz taką teczkę w której jest rejestrowane czego słuchasz, co czytasz, co oglądasz i co piszesz. Teraz chodzi jedynie o zalegalizowanie tego procederu. Na youtube masz nawet bibliotekę swoich poczynań a podczas rejestracji internetu czy wykupienia usług telekomunikacyjnych albo założenia adresu e-mail swoje dane podałeś. Po adresie IP sztuczna inteligencja cię obserwuje na każdym kroku. Nawet twoje czy moje wypociny na znz są rejestrowane więc nie rozumiem twojego oburzenia? W ten etap inwigilacji wkroczyliśmy już kilka lat temu a ty teraz tym dopiero straszysz. Robisz dużo dobrej pracy ale to co piszesz już jest. Magister nawet nie wiesz ilu jest ludzi którzy też mają ochotę napisać co myślą ale się poprostu boją gdyż wiedzą, żo to może się dla nich źle skończyć. Niektórzy piszą, przesadzają, namierzają ich i wyłapują.

https://www.wprost.pl/kraj/10368673/obrazal-prezydenta-andrzeja-dude-groza-mu-powazne-konsekwencje.html

Jest to jeden z działów cyber przestępczości. Nie ma czegoś takiego jak wolny internet i nawet dark net działa tak jak chce CIA i pentagon. Oj Magister, Magister.

Portret użytkownika konservaTor

Kto powiedział, że Bill Gates

Kto powiedział, że Bill Gates jest nieomylny i jego idea zaszczepienia wszystkich ludzi, jest tym, co należy zrobić? Kto dał mu prawo do decydowania o życiu całego społeczeństwa? Kto będzie ponosił odpowiedzialność za negatywne skutki szczepień? Nie mówiąc o pozbawieniu wolności jednostki do wolnego wyboru i zapowiedzi przymusowych szczepień.

 

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Jęczy kozibob bo yudupe

Jęczy kozibob bo yudupe wyłącza Sztuczną Inteligencję z funkcji moderatora :

https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/internet/youtube-przywraca-ludzkich-moderatorow-przez-nadgorliwosc-sztucznej-inteligencji/3lrk98z

Ciekawe jak wpłynie to na skład panelu redaktorskiego np. Zmiany na Ziemi?? *biggrin**biggrin*

Pejsbuk spada :

"

4. Facebook grozi zamknięciem serwisu w Unii Europejskiej

Facebook uprzedza, że może zostać zmuszony do zaprzestania oferowania swoich usług i prowadzenie swoich serwisów na terenie Unii Europejskiej. Wynika to z wypowiedzi przedstawicielki firmy w ramach procesu toczącego się w Irlandii. Facebook zaskarżył tam decyzję Irlandzkiej Komisji ds. Ochrony Danych, która zakazała firmie Marka Zuckerberga wysyłać na amerykańskie serwery jakichkolwiek danych o użytkownikach z Unii Europejskiej.

Facebook twierdzi, że jeśli ta decyzja zacznie obowiązywać, wtedy tak właściwie nie wiadomo, w jaki sposób miałby on funkcjonować na terenie Unii. Dlatego trzeba liczyć się z tym, że jedyną opcją pozostanie wycofanie się z europejskiego rynku. Spółka jednocześnie przypomina, że ma w UE ponad 400 mln użytkowników, a 25 mln europejskich firm jest jej klientami, którzy reklamują się na Facebooku, bądź Instagramie (należącym do Facebooka). Z badań przeprowadzonych przez nią wynika, że w 2019 europejscy klienci Facebooka, dzięki obecności w jego serwisach wygenerowali ze swoich działalności łącznie 208 mld euro przychodów."

No bo jak tu związać koniec z końcem bez tak ważnego pracownika AI

Jedziemy, jedziemyyy... *biggrin**biggrin*

Portret użytkownika grzesio

Rozumie ze Bill Gates to

Rozumie ze Bill Gates to jakis wielki specjalista wirusolog bo tak chetnie pytaja go o zdanie.AAA NIE to ten od komputerow co chandluje szczpionkami. Podejzewam ze juz zbyt duzo w to zainwestowal zeby tezaz nik nie wziol jego szczepionki,wszyscy beda to tak dlugo walkowac dopiki nie sprzeda wszystkiego a co sie stanie pozniej to juz inna sprawa

Portret użytkownika Kaczor Donald III

Grzesiu, ten pan nie stworzył

Grzesiu, ten pan nie stworzył sam windowsa ale odkupił od innej firmy gotowy system dawno temu, potem zmienił nazwę i zatrudnił zdolnych programistów żeby go rozwijali, poza tym pochodzi z rodziny bogatych milionerów, więc nie dla tego podbił świat że był bardzo zdolnym młodzieniaszkiem ale z innych powodów. Te informacje sa dostępne trzeba tylko poszperać.

Strony

Skomentuj