Bill Gates twierdzi że obostrzenia mogą być konieczne do 2022 roku

Kategorie: 

Źródło: World Economic Forum

Bill Gates po raz kolejny dzieli się swoimi pesymistycznymi przewidywaniami. Tym razem, stwierdził że globalne ograniczenia spowodowane przez chorobę Covid-19, mogą obowiązywać do 2022 r. Dodał on również, że pierwsze sześć miesięcy przyszłego roku, mogą być „najgorsze do tej pory”.

Stany Zjednoczone ustanowiły nowy rekord przypadków koronawirusa , hospitalizacji i zgonów w ciągu siedmiu dni. Wypowiedź Gatesa, była niejako reakcją na te statystyki. Wyjawił on wówczas, że przewidywania na najbliższe miesiące to kolejne 200 000 zgonów. Miliarder twierdzi, że gdyby społeczeństwo przestrzegało zasad i nosiło maseczki na twarz, stosowało środki dezynfekujące i unikało kontaktu z ludźmi, wiele z tych śmierci dało się uniknąć.

Gates powiedział, że jest rozczarowany sposobem, w jaki Ameryka radzi sobie z pandemią, w miarę jak liczba przypadków zakażeń stale rośnie. Dodał również, że następne cztery do sześciu miesięcy wymagają zdecydowanych kroków i zrobienia wszystkiego, co w naszej mocy, aby "nasi najbliżsi nie umarli z powodu koronawirusa".


Fundacja Billa i Melindy Gatesów ogłosiła niedawno plan zainwestowania dodatkowych 250 milionów dolarów w walkę z pandemią. Do tej pory, na ten cel wydano już 1 miliard dolarów. Gates zaznaczył, że dofinansowanie skupi się na tworzeniu szczepionek do użytku na całym świecie - nie tylko w Stanach Zjednoczonych.

 

Ocena: 

Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika S

Billo sam powiedział, że

Billo sam powiedział, że zwrot jego inwestycji w szczepionki to około 20:1. Tylko w pierwsze 3 miesiące tego roku (do marca) zarobił na swoim przemyśle farmaceutycznym 11,7 miliarda. Ty gdybyś dostał maszynkę robiącą dla ciebie bez przerwy 1$ na sekundę, wydrukowałbyś tyle w "zaledwie" 368,5 LAT. Nie wierzysz, to sobie policz. Więc przestańcie robić filantropa z tego bandyty.

Bezsilne ujadanie "pożytecznych idiotów" z Ministerstwa Prawdy zawsze upewnia mnie, że mam rację. Podziękujcie za to ode mnie drogie "płatne szczekaczki", swoim oficerom prowadzącym i politrukom Biggrin

Portret użytkownika Adolf Rotshild

No kto jak kto ale rodzina

No kto jak kto ale rodzina Gatesów ma doświadczenie w rozpieprzaniu gospodarki europejskiej  jako mało która. Wszak pradziadek Gatesa był w trakcie I wojny i w przeddzień wybuchu drugiej jednym z prezesów National City Bank, który finansował obie strony dwóch bezsensownych, europejskich wojen. A później jeszcze prezesem rezerwy federalnej w Kalifornii

Dzisiaj co prawda już nie da się napuszczać Francuza na Niemca czyli Polaka na Niemca tak żeby do siebie strzelali ale zawsze można powiedzieć sorry chłopaki ale epidemia grypy więc zamykamy wszystkie biznesy. A za kilka lat możecie wszystko restartować, oczywiście biorąc na to kredyty w amerykańskich bankach w ramach jakiegoś Planu Marshalla 2.0

 

Portret użytkownika Max 1983

No cóż ,tacy jak on mają

No cóż ,tacy jak on mają posiadłości wielkości dzielnicy ,pola golfowe ,prywatne wyspy samoloty.Założy maseczkę od czasu do czasu na pokaz w czasie wywiadu w jakieś tv i się śmieje.Zapewne z przyjemnością obserwuje jak stado baranów w tym czasie się dusi własnymi wyziewami, a reszcie powoli odbija.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Strony

Skomentuj