Bill Gates chce wszczepiać ludziom urządzenie do kupowania i sprzedawania kryptowaluty

Kategorie: 

Źródło: Internet

Istnieje coraz więcej dowodów na to, że obecne czasy są przygotowaniem do wdrożenia doktryny lucyferycznej na całym świecie. Jakkolwiek obłąkańczo to brzmi…

Bill Gates stoi na czele budowy systemu dostarczania szczepionki przeciw COVID-19 z mikroigłowymi kropkami kwantowymi do implantacji u ludzi. Do tego dochodzi kontrolowany przez Microsoft projekt cyfrowego znaku identyfikacyjnego ID2020 oraz wszczepianie ludziom urządzenia do kupowania i sprzedawania kryptowaluty o numerze patentowym… # 060606.

Warto w tym miejscu przypomnieć fragment z Apokalipsy św. Jana:

I sprawią, aby wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, przyjęli znamię na prawą rękę lub na czoło;  I aby nikt nie mógł kupić ani sprzedać, tylko ten, kto ma znamię, imię bestii lub liczbę jej imienia.  Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę bestii, gdyż jest to liczba człowieka. A liczba jej: sześćset sześćdziesiąt sześć.

Identyfikator cyfrowy będzie miał formę paszportu immunologicznego.

Lucyferaza  jest substancją chemiczną, która sprawi, że szczepienie kropką kwantową będzie czytelne dzięki specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne.

To jednak nie wszystko. Gates sfinansował start-up o nazwie EarthNow. Jego celem jest objęcie Ziemi transmisją satelitarną na żywo. Pierścień satelitów całkowicie zbada naszą planetę z Kosmosu, zapewniając obrazy wideo tylko w czasie rzeczywistym z opóźnieniem o jedną sekundę. Poprzez szczepionkę na COVID-19, powiązaną z ID2020 zwanym paszportem odporności, będzie więc można śledzić każdego człowieka

Zbyt dużo tu tych zbiegów okoliczności, by nie powiązać tego z realizacją zacytowanego powyżej fragmentu Biblii. Może jednak faktycznie żyjemy w czasach ostatecznych? Tylko, gdzie jest Mesjasz? Bo kandydatów na Antychrysta już mamy…

 

 

Ocena: 

Średnio: 4.7 (3 votes)

Komentarze

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Ania z Zielonego Wzgòrza

Kolego 44, ty naprawdę nie

Kolego 44, ty naprawdę nie kumasz, oni chcą, abyś tak ich postrzegał!!! Podszywają się pod te biblijne scenariusze, aby ludzie sądzili, że to przesądzone, że nic nie można zrobić itp. Bzdura.Nie ròb za pożytecznego idiotę!

Portret użytkownika drako_tr

Miami  - On cały czas jest ..

Miami  - On cały czas jest ... między nami i w nas...

" Wiosną, w pewnym mieście zdarzyła się powódź. Woda zaczęła zalewać wszystkie ulice. Postanowiono ewakuować miasto. Wszyscy postanowili uciec, za wyjątkiem jednego. Ten zamiast uciekać padł na kolana i zaczął się modlić:
- Panie! Zmiłuj się nad swoim sługą, uratuj mnie! Ocal mnie od tego kataklizmu. Proszę.
Służby ratunkowe przybyły do jego mieszkania, aby go ratować. Prosili, aby poszedł z nimi, ten jednak stanowczo odmówił:
- Nie pójdę z wami. Ja jestem człowiekiem wierzącym. Mnie uratuje mój Bóg.
Z czasem woda zaczęła podchodzić pod kolejne piętra budynku, więc mężczyzna wchodził coraz wyżej i wyżej, aż znalazł się na strychu. Tam modlił się dalej:
- Boże! Proszę, uratuj mnie. Nie daj mi zginąć w taki sposób.
Do okna strychu podpłynęła łódź ratunkowa. Ratownicy wołali:
- Proszę się spieszyć! Chodźmy stąd, niech Pan idzie z nami. Woda jest coraz bardziej rwąca, drugi raz nie powrócimy! Jeśli Pan tu zostanie, to zginie.
Na to mężczyzna odpowiedział:
- Na pewno nie zginę, gdyż Bóg mnie uratuje. Ja mu ufam, a wy idźcie w pokoju.
Woda jednak podchodziła coraz wyżej, a ów wierny chrześcijanin nadal znajdował się w niebezpieczeństwie. W końcu znalazł się na szczycie komina. Woda była o wysokość cegły pod nim, gdy zjawił się helikopter ratunkowy. Ratownicy chcieli go ocalić, ten jednak nie pozwolił im na to mówiąc:
- Ja wierzę mojemu Bogu! Zrozumcie, nie potrzebuję waszej pomocy, gdyż Pan mnie wybawi!
I tak pozostał ów nieszczęśnik w samym środku żywiołu. Gdy pojawiła się kolejna fala - porwała go i utopiła. Po śmierci człowiek ten spotkał Boga i z wyrzutem spytał go:
- I gdzie byłeś Boże!? Dlaczego mnie nie ratowałeś?! Czy nie widziałeś, że jestem w potrzebie? Czy nie modliłem się do Ciebie gorliwie? Czy nie byłem Tobie dość wierny, abyś łaskawie raczył mnie wyratować?
Na to Bóg odpowiedział:
- Jak to Ciebie nie ratowałem? Trzy razy wysyłałem po Ciebie ekipę ratunkową, choć w mieście nie było już nikogo innego do ratowania, a Ty za każdym razem odmówiłeś... "

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Ja tam wolę krócej.

Ja tam wolę krócej.

Umiesz liczyć? To licz na siebie.

Tu nie ma na co czekać. Warunki do wyzwolenia już są, tylko ludzie jeszcze wystraszeni. Spokojnie, czas, czas...leczy rany, daje szansę na strategię, oswoi z przeciwnikiem...

"Im bliżej Nirvany, tym bardziej atakują Cię demony...." hinduskie i mądre.

Ciota biedroń ze swoim lachociągiem "optują" za okrągłym stołem, ziebro chce do domów ludziom zaglądać w poszukiwaniu łupów-fantów do wykupienia, bo nie ma kasy...końcóweczka. Jeszcze tydzień, dwa i skończą się opcje, a ludzie obudzeni już będą stanowić liczącą się grupę. Wystarczy, że skończy się kasa na ochroniarzy ( hakerzy??) i pozamiatane. Nikt za darmo w ryj za parchatą qrwę nie będzie zbierał.

Jedziemy, jedziemy....

https://www.youtube.com/watch?v=KYgc7u6aO54

To u góry na pocieszenie. 5 minut tylko. Warto dla Ducha.

Pozdrawiam.

Strony

Skomentuj