Biblijna przepowiednia wypełnia się. W Australii wszczepiają ludziom chipy jak psom, a ci jeszcze się z tego cieszą!

Kategorie: 

Źródło: CC

Dzięki nowym technologiom wchodzimy w nowy świat, gdzie gotówka będzie miała charakter wyłącznie wirtualny a każdy z nas, oczywiście dla naszego dobra, zostanie oznakowany jak pies za pomocą chipa. Czy biblijna przepowiednia o znamieniu bestii na ręce lub czole, potrzebnym do jakichkolwiek transakcji, wypełnia się na naszych oczach?

Liderem w tej dziedzinie niewątpliwie jest do bólu postępowa Australia. Tam media zdołały wytłumaczyć ludziom, że wszczepienie sobie implantu z chipem, czy to RFID czy NFC, to świetny pomysł i sposób na poprawienie sobie jakości życia. W materiałach propagandowych pokazuje się szczęśliwych ludzi, którzy używają nadgarstka do płatności, otwierają tak dom, czy są wpuszczani do miejsca pracy.

Obecnie niektórym wydaje się to nieprawdopodobne, ale niestety coraz więcej poszlak wskazuje na to, że elektroniczne szpiegowanie obywateli zostanie wkrótce podniesione na zupełnie nowy poziom. Zamiast nosić klucze do domu i samochodu, portfel czy też zamiast wymyślać trudne hasła do komputera i telefonu, można po prostu pozwolić sobie wszczepić jakieś urządzenie lub zażyć specjalną pigułkę.

 

Oczywiście wdrożenie tej technologii przedstawiane jest, jako wieka zdobycz cywilizacyjna. Propaganda za chipowaniem jest ciągle obecna. Na reklamach widać na przykład uśmiechnięte, zadowolone mamusie z jednej z postępowych klinik położniczych w Wielkiej Brytanii gdzie RFID są stosowane w celu, jak stwierdzono, "minimalizacji przypadków błędów w oznaczeniu nowo narodzonych dzieci".

 

Nowoczesnej mamie biorącej na ręce dziecko zapala się zielona dioda sygnalizująca, że to jej maleństwo. Jeśli szaleńcy z Brukseli, rządzący Unią Europejską, tak zapragną, to przegłosują dyrektywę i wszystkie nowo narodzone dzieci w Europie będą musiały mieć wszczepiany obowiązkowy chip identyfikacyjny. 

 

Media konsekwentnie promują chipowanie ludzi. Jeszcze niedawno mikroprocesory RFID wszczepiane były wyłącznie psom, kotom i bydłu. Teraz jednak okazuje się, że teoria spiskowa odnośnie planów implantacji tej technologii znakowania u ludzi, potwierdza się.

 

Chipowanie przyspiesza, bo ludzkość jest powoli przygotowywana na nadejście całkowicie wirtualnego pieniądza. Australia prawdopodobnie stanie się pierwszym krajem, który zlikwiduje pieniądz na rzecz gotówki elektronicznej Przewiduje się, że kraj ten może całkowicie zrezygnować z fizycznej waluty w ciągu najbliższych 10 lat.

Jeśli Australia faktycznie podejmie takie działania, zapoczątkuje to nową erę cyfrowej waluty. Nietrudno również dojść do wniosku, że jeśli ten kraj jako pierwszy pozbędzie się fizycznego pieniądza, pozostałe kraje na świecie prawdopodobnie wkrótce zrobią to samo. Budowa odpowiedniej infrastruktury, w postaci terminali zbliżeniowych, już trwa. 


Wszystko najwyraźniej zmierza do sytuacji, w której ludzkość będzie całkowicie zintegrowana z technologią a naszej gotówki nie zobaczymy już w portfelu tylko jako zapisy na koncie bankowym. Nie będą to już fizyczne pieniądze a jedynie bity danych. Z kolei władza otrzyma dzięki temu kolejne skuteczne narzędzie do inwigilowania społeczeństwa, oczywiście jak zwykle okraszone banałami w stylu bezpieczeństwa transakcji i wygody.

"Wszyscy mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, otrzymają znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia" - Apokalipsa św. Jana 

Czy przepowiedziane w Apokalipsie Św. Jana znamię bestii, to właśnie chip RFID? Jakkolwiek większość biblijnych interpretacji można traktować z przymrużeniem oka, to jednak precyzja z jaką św. Jan przedstawił świat jaki nam obecnie konstruują zwolennicy Nowego Porządku Świata, zdaje się w 100% wypełniać to proroctwo. 

Wycofanie prawdziwej gotówki spowoduje rzeczywiście, że nie będzie można wykonać żadnej transakcji bez chipa. Teraz jeszcze nosimy je w kieszeni, wbudowane w kartach płatniczych, ale kto wie czy i u nas wkrótce nie będziemy zmuszani do znakowania nas jak bydło, bo bez tego po prostu nie będzie się dało funkcjonować w społeczeństwie.

 

 

Ocena: 

Średnio: 4.7 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika euklides

Zaraz pojawią się głosiciele

Zaraz pojawią się głosiciele mądrości w stylu "uczciwy nie ma się czego obawiać". Problem w tym, że państwo, któremu powierza się sprawowanie kontroli jest najmniej uczciwe ze wszystkich organizacji funkcjonujących w społeczeństwie. Gdy obrać państwo z mistycznej aury i potraktować je jak każdą inną organizację to okazuje się, że jest to najgorsza, najbardziej brutalna i złodziejska organizacja jaka istnieje, łącząca w sobie cechy mafii (wyłudzenia zwane podatkami i zastraszanie zwane prawem), sekty (indoktrynacja od dzieciństwa) i organizacji terrorystycznej (przemoc). Ponieważ państwo ma cechy sekty to większość nie jest w stanie ujrzeć przerażającej prawdy.

Portret użytkownika JVK_2012

Głupota nie boli, a jak

Głupota nie boli, a jak zaboli to już będzie za późno.

Teraz tą elektroniką szprycują ludzi jak bydło i jak bydło będą ich potem poniewierać.

tak, tak... Same ułatwienia i wszystko takie proste, a wiadomo przecież dokąd prowadzi droga łatwa, prosta, przyjemna i szeroka.

Trudno, wszyscy kowalami swego losu i tego zatraconego również. ..

Portret użytkownika Dr Piotr

Już sama likwidacja gotówki

Już sama likwidacja gotówki sprawi, że będziemy skazani na elektroniczne dokumenty i karty, bo bez tego ani rusz, więc chip to będzie "ostatni gwóźdź do naszej trumny". A w ludziach nie widać żadnego oporu czy chęci walki...ot pokrzykiwania w necie, marsze, memy i tyle...a tu niestety bez przemocy i rozlewu krwi władzy się nie obejdzie, zaklinaniem rzeczywistości i wierzeniem w dobro nic nie zrobimy, bo to postawa bierna idealna dla elit. Nie łudźmy się, za kilka czy kilkanaście lat elity uzyskają taką władzę i przewagę technologiczną nad nami i będą miały do dyspozycji takie środki terroru, że nic nie zrobimy...jak bunt to teraz lub najdalej w ciągu roku, bo potem będzie lipa i nadejdą czasy totalnej niewoli systemowej.

Już teraz poziom sterowania nami, mówienia jak mamy żyć, co wolno, co nie wolno osiąga szczyty, a będzie tylko gorzej. Co to za życie, gdy jesteśmy pod stałą kontrolą bez własnej woli i spontaniczności, to jak życie szczura w klatce. Nie będę się rozpisywał i podawał przykładów, wystarczy chwilę poanalizować i zebrać w całość przykłady, żeby zobaczyć, że nam, jako jednostce ludzkiej, juz teraz praktycznie nic nie wolno w ważnych tematach...a Polska i tak nie stoi pod tym względem najgorzej.

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Przeciwstawisz się w Necie

Przeciwstawisz się w Necie/komentarzu/blogu itp. WszechWadzy Wadzy, czarnej mendzie po kolędzie drzwi na oścież nie otworzysz, na kolana nie padniesz a stosownym wkładem nie zakopertujesz - ta uzna cię - vide Chiny lat '60 i dalej - za "jednostkę nieprawomyślną" - Usłużni Operatorzy Wszechsieci wyłączą cię/twój RFID i rychło zdechniesz z głodu. Zdechniesz, bo inni - nawet rodzina! - przestraszeni twoim nieciekawym losem i marną perspektywą na przyszłość się od ciebie odsuną a żyjący pod wszechkamerami zes....trachani w majtki znajomi nawet pod mostem bułki ci nie rzucą bo a nuż ich gest nieprawomyślnego miłosierdzia i miłości bliźniego kamerki nagrają...?

Portret użytkownika inzynier magister

ta pani na zdjęciu w tym

ta pani na zdjęciu w tym filmiku wygląda jak znana folksdojczówa hun und hitlersztajn albo jak o niej mówi Kowalski  ona jest und frankensztajn !...  to oni wprowadzają na świecie to nowe hitlerostwo od szatana ! Jedyną metodą obrony przed mocami zła jest różaniec Maryi Dziewicy i modlitwy Ojcze Nasz Jezusa ! a także koronka do Miosierdzia Zbawiciela od św. Faustyny !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Akamai

"Jeśli szaleńcy z Brukseli,

"Jeśli szaleńcy z Brukseli, rządzący Unią Europejską, tak zapragną..."

Jedyne pragnienie jakie mogą mieć te pachołki, to takie, żeby smycz nie była zbyt krótka,

A co do chipów... Może 2 % odmówi. Ale nie wiem czy nie jestem zbytnim optymistą.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj