Bezczelna cenzura w Internecie! Donald Trump został całkowicie zbanowany na Facebooku

Kategorie: 

Źródło: Internet

Wczoraj sieć społecznościowa Twitter a dzisiaj Facebook, zbanowały urzędującego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa. Twitter zawiesił konto Trumpa wczoraj w trakcie zamieszek w Waszyngtonie zorganizowanych przez zwolenników Trumpa. Dzisiaj w jego ślady poszedł Facebook. Mark Zuckerberg zdecydował o bezterminowym banie dla Trumpa na jego platformach - Facebook i Instagram.

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych zostały już formalnie rozstrzygnięte. Zwycięzcą mimo wielu kontrowersji i zarzutów o fałszerstwo, został kandydat mediów i amerykańskich lewicowych karteli internetowych - Joe Biden. Kampania ta wsławiła się nieprawdopodobnym stopniem cenzury internetu i mediów. Doszło do tego, że cenzurowano urzędującego prezydenta USA - Donalda Trumpa - opatrując jego wypowiedzi adnotacjami, że to co pisze to kłamstwa.

Telewizje amerykańskie nie transmitowały lub przerywały transmisje przemówień urzędującego prezydenta Donalda Trumpa. Takie rzeczy nigdy jeszcze nie miały miejsca. Zaangażowanie amerykańskich mediów tradycyjnych i społecznościowych we wspieraniu bredzącego dziadka Bidena było pełne i gorliwe. CNN,NBC,FOX, CBS, Twitter, Instagram, Facebook, i Google, wybrali nowego prezydenta i inny rezultat nie był brany pod uwagę.

 

Pomijając już liczne wątpliwości wobec procedury wyborczej w USA, i rzekomego fałszerstwa, to i tak ta kampania zapisze się jako coś w rodzaju "wszyscy na jednego". Trump stał się workiem treningowym. Nie wspierał go praktycznie nikt, nawet FOX. Media udowodniły, że działając w zmowie i tworząc wspólny jednolity front są w stanie wmówić ludziom praktycznie wszystko. Gdy wczoraj w krytycznym momencie zajść w Kongresie w Waszyngtonie, Donald Trump  apelował o spokój i rozejście się, a mimo to Twitter nie pozwalał jego wypowiedzi polubić, przekazać dalej, ani skomentować. Wypowiedź aktualnego przecież nadal prezydenta opatrzono adnotacją sugerującą fałszywość jego słów!

Facebook, Google i Twitter przez ostatnie miesiące robiły co mogły, aby Donald Trump nie wygrał wyborów prezydenckich w 2020 roku. Z tego powodu doświadczyliśmy bezprecedensowego nasilenia cenzury Internetu. Działania te wspierały amerykańską kampanię prezydencką, aby ukryć to co trzeba i uwypuklić to co trzeba. Resztę załatwiły słynne ciężarówki z głosami na Bidena.

 

Również internetowe giganty od początku wspierały lewicowego kandydata w wyborach Joe Bidena. W trakcie tej kampanii Twitter banował i odwieszał konto prezydenta Trumpa kilkukrotnie. Wszystko na skutek nie przestrzegania tak zwanych "zasad społeczności". Wczoraj również konto Trumpa zostało ocenzurowane. To samo stało się na YouTube i na Facebooku. Mark Zuckerberg, szef Facebooka, zdecydował dzisiaj, że prezydent Donald Trump dostaje bezterminowego bana na swoich kontach na portalach Facebook i Instagram.

Amerykańskie kartele internetowe już dawno utraciły tak zwaną neutralność. Stały się stroną, atakującą jak zajadła sfora wilków. Google, Facebook i Twitter oderagowały na sam koniec kadencji Donalda Trumpa próbując go pogrążać i upokażać na wszystkie możliwe sposoby. Zrobili to bo mogli, bo Trump nic nie zrobił przez swoje cztery lata, aby zrobić porządek z monopolem kilku korporacji internetowych. Teraz jego zaniechanie, czy też niemoc, eksplodowała mu w twarz.

 

Znaleźliśmy się w sytuacji gdy demokracja już jawnie zastępowana jest przez mediokrację. Media stają się władzą, stają się komisją wyborczą, sondażownią, areną do działań polityków, a także przedewszystkim stają się bezwzględnym narzędziem do zidiocenia całej populacji. Sprytnie stwarza się dla nich rozmaite narracje sugerujące w co wypada wierzyć, co jest "foliarstwem" i "płaskoziemstwem". Ci ludzie są cały czas wodzeni za nos.

 

Znaleźliśmy sie w sytuacji gdy pomimo zgłaszanych oszustw wyborczych, manipulacji medialnych, przerywania przemówień prezydenta, przeforsowano wybór jego kontrkandydata, a potem jeszcze wyrzucono go z mediów społecznościowych, mimo, że nie dokończył jeszcze nawet kadencji!!! 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika 777

wszystkich prawicowcow i

wszystkich prawicowcow i wierzacych w Jezusa zalatwia covidem...

COVID opatentowany we Francji? "Władza wprowadziła TOTALNĄ inwigilację".

Co z wiarą? | dr W. Golonka

https://www.youtube.com/watch?v=UnsztsZxt_k

Kiedy Polska miała zejść poniżej 9600 przypadków zakażeń, wówczas kraj miał być objęty strefą żółtą. Tylko wybrane rejony wówczas miałyby spełniać kryteria właściwe dla strefy czerwonej. Niestety tak się nie stało. Zostały zwiększone obostrzenia i w zasadzie nie zostało tak naprawdę wyjaśnione, z jakiego powodu tak się stało – mówi w rozmowie z portalem radiomaryja.pl Anna Maria Siarkowska, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

 

Poseł Siarkowska złożyła 18 grudnia interpelację dotyczącą nowych obostrzeń w Polsce. Jak mówi, jej celem było uzyskanie odpowiedzi na temat powodów ich wprowadzenia przez rząd. – Postanowiłam złożyć interpelację dotyczącą nowych obostrzeń, które zostały wprowadzone przez rząd, mimo tego że Polska w zasadzie zaczęła – w okresie tych zwiększających się obostrzeń – spełniać kryteria, które miały wprowadzić nas do strefy żółtej, zgodnie z przedstawionymi w listopadzie zasadami progów etapów bezpieczeństwa – wyjaśnia poseł PiS.

 

To nie jedyna interpelacja złożona przez polityk w kwestii metod walki rządu z koronawirusem. – Kilka tygodni temu złożyłam interpelację dotyczącą szczepionek, tego, jakie szczepionki Polska zamawia. Dostałam bardzo ogólną odpowiedź dotyczącą ich bezpieczeństwa. Nie odniesiono się w żaden sposób do pytań dotyczących etyczności tych szczepień, czyli które typy szczepionek są wyprodukowane na bazie linii komórkowych dzieci zabitych w wyniku aborcji i czy Polska będzie również zamawiać tego typu nieetyczne szczepionki, czy jednak będziemy zamawiać tylko te, które ostały wyprodukowane w sposób etyczny – mówi Anna Maria Siarkowska.

 

Kolejna interpelacja w tej sprawie ma zostać złożona 7 stycznia. – Tak jak wcześniej powiedziałam, nie dostałam jednoznacznej odpowiedzi, dlatego dzisiaj z inicjatywy posła Piotra Uścińskiego i innych posłów Prawa i Sprawiedliwości będziemy składać kolejną interpelację w tym zakresie i mam nadzieję, że otrzymamy bardziej precyzyjne informacje w tym zakresie – zaznacza poseł Siarkowska.

Portret użytkownika inzynier magister

Zmutują geny ludzkości po

Zmutują geny ludzkości po czym będą mówić że teraz i tak wszyscy są już GMO więc można modyfikować całą ludzkość i produkować potwory mutantów X-manów !
Narodowy Program Szczepień ma bardzo ładną nazwę, ale niestety moim zdaniem jest on groźny dla narodu polskiego, gdyż rząd nie przekazuje pełnej informacji na temat tej szczepionki – uważa prof. Mirosław Piotrowski.

W czwartek minister Michał Dworczyk przekazał informacje na temat akcji szczepień przeciwko COVID-19. I tak wiadomo, że do tej pory do punktów szczepień dostarczono 204 tys. dawek szczepionki. Zutylizowano 215 dawek. Zaszczepiono 177 tys. osób., a wśród zaszczepionych, zanotowano 8 przypadków lekkich, niepożądanych odczynów poszczepiennych.

O Narodowym Programie Szczepień mówił dziś na antenie Radia WNET Mirosław Piotrowski. Były europoseł podkreślił, że choć ma on „bardzo łagodną nazwę”, to jego zdaniem, jest on „groźny” dla narodu polskiego, ponieważ rząd nie przekazuje pełnej informacji na temat tej szczepionki. Jak tłumaczył, rządzący nie mówią, że została ona dopuszczona do użytku warunkowo, ze względu na nieprzeprowadzenie części badań klinicznych.

Odnosząc się do afery związanej ze szczepieniem celebrytów, polityk przyznał, że patrzy na tę kwestię jak na „pewnego rodzaju odwróconą formę promocji”. – Jeśli szczepionka nie jest przebadana do końca, nie wiemy jakie wywołuje zmiany (…) to należy ją promować. Jak najlepiej to zrobić? Pokazać że celebryci, aktorzy, ludzie kultury są poza kolejką, chcą uzyskać tę szczepionkę – wyjaśnił.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mojeimię44

Raptem w temacie "Chaos w

Raptem w temacie "Chaos w Waszyngtonie...." o tym pisałem i proszę. 

https://www.rt.com/op-ed/511797-mainstream-media-censorship-washington/

Teraz będzie jeden słuszny pogląd na świat i zero sprzeciwu bo cię odłączą. 

W artkule podoba mi się zwłaszcza ten fragment. 

"Ponieważ faktyczne struktury władzy w Stanach Zjednoczonych wydają się być zainteresowane po prostu cenzurowaniem Internetu, aby całkowicie wyeliminować polityczny sprzeciw."

Tak właśnie o to chodzi. Tu nie chodziło o Trumpa tylko o nas a cała szopka była zaplanowana by jeszcze bardziej ograniczyć nam prawa. Wpadliśmy w sieć dosłownie i w przenośni. 

Portret użytkownika mariusx78

Wyeliminowali ostatnie ogniwo

Wyeliminowali ostatnie ogniwo antyglobalizmu którym był Trumpek. Nie ma nic gorszego od władzy totalnej lewicy, bo ona jest na usługach NWO, Sorosa, Billka, LGBT itd...  Teraz wszystkie marzenia Rockefeller'a będą o wiele łatwiej realizowane i to bez żadnej linii oporu. Przejebane...

Portret użytkownika syriues

Niektórych z nas to n8e

Niektórych z nas to n8e szokuje,a widzimy ta grę o kolejne nasze lub ich posunięcia.my wciaz przegrywamy ponieważ media,polityk niewolnik,swinia,czy pies klamia a my w tych kłamstwach toniemy.toniemy niczym worki z czymś co wolno sie namacza po czym idzie na dno.wsrid tych glebin kłamstw,wrzasków, nwo i new age-owskich doktryn uwiezieni i pogrzebani w mule, grzezniemy jeszcze bardziej.kazdy ruch nasz sprawia,że smród z tych glebin sie wydobywa i zatruwa nam oczy i zaśmieca nam mysli.ich machina jest niemalże doskonala.ale n mnie nie działa i nigdy nie zadziała bo brzydzę sie kłamstwem i manipulacja.usmieszki chichy i arogancja połączona z ignorancja doszły do tego stopnia,że potrafią z ludzi zrobic gwałcicieli i morderców czy to dzieci czy samych siebie.ich babilonskue duszki,bozki leżą tuż pod stopami samego Boga i bez pozwolenia nie są w stanie nic uczynić.ich kłamstwa są tylko po to by powiedzieć nam,że Bog nie ma tu nic do rzeczy itp,itd.

Zauważcie jedno,jedna jest pokusa,jeden grzech i jedna pokuta.to my musimy spowiadać się ze wszystkiego ,pokutować i pokazac Bogu ze mu ufamy i ze jezeli jest jak ma być to zrobimy to ra,em i bedziemy po stronie światła,tylko po to by w tym świetle wzrastać i na nowo rodzic się.

Takze kłamstwa i manipulacje,szczepienia muszą się najwidoczniej stac po to by ukazać wielkie kłamstwa jakie Babilon i jego bożkowie nam zadają. Slepy nigdy nie przejzy,gluchy nigdy nie uslyszy,a ten co wiele mówi nigdy nie powie niczego mądrego jezeli nie bedzie w tym prawdy. Bo prawda nas wyzwoli i to jest prawda 

Portret użytkownika Miracle

Być może największym

Być może największym paradoksem tego znikającego świata jest to, że cokolwiek dla niego czynimy (zarówno ambitnego i wzniosłego, lub próżnego i niszczycielskiego), może mieć tylko wpływ na jego bolesny upadek. Pomimo tego, iż dochodzimy do momentów w których jest to bardzo widoczne i niezaprzeczalne, to z jeszcze większym zapałem przystępujemy do kolejnych działań.

 

Wojna i pokój, pokój i wojna... I tak bez końca, gdyż trwały pokój w iluzji jest nieosiągalny.

 

Bardzo dynamiczne a zarazem chaotyczne (chociaż pozornie wyglądające na logiczne i uporządkowane) działania ego-umysłu nieustannie coś tworzą, aby za chwilę to w brutalny sposób zniszczyć. To wszystko musi mieć odzwierciedlenie w tym zewnętrznym i iluzorycznym świecie. 

 

Czy jesteśmy już na tyle gotowi oraz otwarci, aby dogłębnie temu przyjrzeć się i po tym spojrzeć Prawdzie w oczy? Nikt tam na zewnątrz nie może być winny za to, co się wydarza. Po prostu taka jest tylko pozorna treść i natura tego snu, który należy całkowicie rozpoznać, aby nastąpił odwrót i po nim przebudzenie. Nie może prawdziwe być to, co ma swój początek i koniec, a taka jest przecież natura tego świata wraz ze wszystkim tym, co jest w nim zawarte.

 

Czy jest sens toczyć bez końca walkę z samym sobą, podczas, gdy rozwiązanie i definitywne zakończenie tego jest od nas bliżej niż na wyciągnięcie ręki? I tutaj może okazać się kolejny paradoks... Wystarczy NIC nie robić, tylko odwrócić uwagę od tego zewnętrznego świata i skierować w głąb Siebie, aby już tam pozostać. Przecież tylko tam można odnaleźć to, czego bezskutecznie poszukujemy w zewnętrznej iluzji. Prawdziwe i trwałe szczęście, spokój, miłość... Tym wszystkim JESTEŚMY. Wystarczyłaby tylko determinacja w rozpoznaniu tego, czym/kim wraz z tym światem nie jestem, a po tym również z determinacją skierowanie uwagi na to, co rzeczywiście JEST. Wówczas prawdziwy stan bycia i świadomości staje się coraz bardziej widoczny, wyraźny a także trwały. 

 

Po prostu JESTEM. Nic nie wymaga zmiany ani działań. Jedynie pod wpływem właściwie skierowanej uważności wyłania się prawdziwy, "na chwilę" zapomniany świat...

 

JESTEM we WSZYSTKIM i WSZYSTKO jest we MNIE. 

 

Czujność i uważność... To przebudzenie dzieje się właśnie TU i TERAZ...

Strony

Skomentuj