Badania naukowe ujawniają ukrywaną prawdę o ruchu LGBT

Kategorie: 

Źródło: pixabay

Poniższy fragment pochodzi z nowej książki Wydawnictwa 3DOM – „Retoryka ruchu LGBT w świetle faktów naukowych - Tom I” autorstwa Wiktora Łysowa. Stanowi ona spis rzeczywistych i obiektywnych badań prowadzonych na temat homoseksualizmu.

,,Nachalna propaganda sprawia, że nie mówi się o szkodliwych konsekwencjach homoseksualizmu dla zdrowia psychicznego i fizycznego (depresje, samobójstwa, uzależnienie od narkotyków, zakażenie wirusem HIV). Ideolodzy LGBT negują fakt, że zaburzenia seksualne można leczyć. Nie wspomina się o potrzebie terapii i nie mówi o skutecznych metodach, które doprowadziły wielu ludzi do porzucenia skłonności homoseksualnych oraz do założenia szczęśliwej, tradycyjnej rodziny”.                                                                            

Niniejsze opracowanie stara się pochylić i dogłębnie zbadać słuszność poglądów głoszonych przez ideologów i aktywistów ruchów LGBT. Polecamy tą książkę wszystkim szukającym takich informacji, które ze względu na poprawność polityczną, są coraz mniej osiągalne. Pozycja jest już dostępna w przedsprzedaży: https://3dom.pro/18558-wiktor-lysow-retoryka-ruchu-lgbt-w-swietle-faktow-naukowych-tom-i.html

Ocena: 

Średnio: 4.1 (7 votes)

Komentarze

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Tak to prawda, wedyjska kali

Tak to prawda, wedyjska kali juga....

Długość życia w kali judze rzadko przekracza 100 lat i dlatego w samorealizacji nie sprawdzają się czasochłonne procesy z satja-, treta- i dwaparajugi. W tym wieku polecane jest słuchanie i intonowanie (śrawanam i kirtanam) imion Boga oraz dyskutowanie o jego przygodach w licznych inkarnacjach.
Przed nadejściem Kalkina ma panować na świecie brak cnoty, prawdy, świętości, przebaczenia i dobroci. Rozpleni się przestępczość. W handlu zapanuje oszustwo, uczeni będą wygłaszać tylko puste mowy. Uroda ciała, fryzury i obżarstwo uznane zostaną za najwyższy cel życia. Nadmiernie wzrosną podatki, zapanują choroby, lekarstwa będą nieskuteczne.
Zasadniczą cechą charakterystyczną wieku Kali jest to, że niższej klasy śudrowie, to znaczy ludzie bez braminicznej kultury i duchowej inicjacji, będą zewnętrznie wyglądać jak administratorzy czy królowie, a zasadniczym interesem takich władców nie-kszatrijów będzie zabijanie niewinnych zwierząt, szczególnie krów i byków, które będą pozbawione ochrony swoich panów, bona fide wajśjów, społeczności kupieckiej, rzemieślniczej i rolniczej

Ale nadchodzi koniec wieku kali, dlatego ci którzy w normalnym świecie powinni odgarniać gnój krowom tak się śpieszą....

Portret użytkownika Demiurg

To, ze homoseksualizmu można

To, ze homoseksualizmu można się nauczyć (a więc i go leczyć) wiadomo od zawsze. Ale jak z każdą przypadłością, tak i tu kuracja nie zawsze jest skuteczna (i chciana).

Natomiast przypisywanie homoseksualistom calego zła (szczególnie przez prawicę) i to w sytuacji, gdy 90% księży i zakonnic oraz dobre 50% polityków to "pedały" jest i śmieszne, i tragiczne.

Nie może też być zgody na to, by o tych sprawach decydowały 'zboki' religijne (pokroju Magistra na ten przykład), bo wpierw należy wyleczyć zboczeńca religijnego z jego obłędu, a dopiero potem pozwalać mu wypowiadać się o zboczeniach. Nie może slepy kulawego prowadzić.

Tak samo tez nie mogą takie dzbany jak ten od edukacji czy takie klątwy jak ta od krakowskiego kuratorium decydować o tym kim są i co myślą o sobie dzieci. Pojebów od dzieci należy trzymac z daleka.

Portret użytkownika Teresa z Torunia

lgbt a nawet q to jest ruch

lgbt a nawet q to jest ruch polityczno-społeczny mający na celu przeprowadzić rewolucję obyczajową i co za tym idzie transformacje społeczeństwa. O tym wspominali już Lenin czy Trocki. Osoby homoseksualne czy bi- są tylko jednym z narzędzi do celu. Kiedy cały proces zostanie zakończony zostaną w jakiś sposób "odstrzeleni" (ideolodzy, na tych co uwierzyli w mrzonkę o równości zostanie w pewnym momencie napuszczone społeczeństwo). Proszę zwrócić uwagę jak Stalin walczył z tą ideą ponieważ wiedział, że nie może sobie pozwolić na degenerację społeczną. Dla Stalina społeczeństwo miało pracować i budować potęgę ZSRR a nie siedzieć w domach, włóczyć się po ulicach. Podobnie robił Hitler. Doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że dalsze funkcjonowanie tej ideologii wiąże się z potencjalnym upadkiem wizji tysiącletniej rzeszy albo związaku radzieckiego od atlantyku po pacyfik.

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Ta transformacja myślenia już

Ta transformacja myślenia już niestety ma miejsce, zwłaszcza wśród młodych ludzi i nauczycieli. Za rządów rzekomo "katolickiego i konserwatywnego" PiS-u w szkołach organizuje się "tęczowe piątki", podczas których dzieci i młodzież uczy się, że LGBT walczą o swoje prawa, takie jak związki jednopłciowe czy adopcja przez nie dzieci, a seks między dwoma osobami tej samej płci, to nie jest nic złego (tu się nawet podpierają przykładami rzekomych stosunków między zwierzętami).Chwaląc transeksualizm wmawiają niektorym, że jeśli źle czują się we własnym ciele to, mogą poddać się operacji zmiany płci albo być jak "Margot" (tj. będąc biologicznie mężczyzną/kobietą, przedstawiać się jako osoba o przeciwnej płci). Telewizja i Netflix też tu swoje robią, bo zazwyczaj przedstawiają oni homoseksualistów, jako ludzi bez skazy, terroryzowanych przez wspólnotę określaną przez postępowców jako  "zacofany i zdewociały ciemnogród". Na swoich "paradach równości" też dają młodym ludziom zły przykład (np. w Warszawie na ostatnim ich spędzie, który odbył się w sobotę, mężczyzna trzymał w ręce kobietę na smyczy i chwalił się tym przed dzieckiem).

Zauważyłem też, że o największe zło tego świata LGBT i ich sojusznicy oskarżają najczęściej katolików, nieważne czy są winni czy nie. Oskarżają ich o fanatyzm i dokonują profanacji symboli religijnych. Żądają usunięcia religii ze szkół (która moim zdaniem powinna wrócic do salek), a jednocześnie chcą wprowadzenia przymusowej edukacji seksualnej (która w krajach takich jak Wielka Brytania doprowadziła do bardzo poważnych problemów takich jak np. problemy młodych z określeniem swojej pci, czy problem 12-latek zostających matkami) oraz karania uczniów nie uczęszczających na te zajęcia. Dla nich nawet kulturalna krytyka ich środowiska staje sie okazją do oskarżania innych o homofobię i nietolerancję. Oni nie są lepsi od Inkwizycji i nawet mają te same metody.

Portret użytkownika Teresa z Torunia

Katolicyzm jest jaki jest.

Katolicyzm jest jaki jest. Można się z nim zgadzać. Można się nie zgadzać. Afery były, są i będą. Cały problem polega na tym, że ideolodzy od lgbt doskonale wiedzą, że to jednak katolicyzm stanowi spoiwo społeczeństwa w Polsce. Jeśli ktoś chce przeprowadzić transformację społeczeństwa musi poluźnić spoiwo i zaatakować, obrzydzić uniwersalne, narodowe czy religijne symbole. Tutaj chodzi o wykorzenienie tożsamości społecznej a wtedy można społeczeństwo jest jak plastelina z której można zrobić wszystko.

Strony

Skomentuj