Austria chce wprowadzić karę więzienia za brak szczepień!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Austria jako pierwsza na świecie wprowadza przymusowe szczepienia przeciw COVID-19. Rząd będzie również podejmował drastyczne środki wobec nieposłusznych obywateli. Kary za odmowę zaszczepienia się mają sięgać nawet 7200 euro, a nawet miesiąc pozbawienia wolności!

 

Austria zdecydowanie wyprzedziła Australię jeśli chodzi o walkę z koronawirusem, choć teraz można powiedzieć, że rząd będzie również otwarcie walczył z obywatelami. Przymusowe szczepienia w Austrii mają wejść w życie już od 1 lutego 2022 r. Z jednej strony mowa jest o przymusie, a z drugiej strony tamtejsze media podkreślają, że przecież policja nie będzie na siłę zaciągać nieposłusznych obywateli do punktów szczepień. Więc przymus, czy dobrowolność?

 

Według propozycji, obywatel ma prawo odmówić zaszczepienia się na COVID-19, lecz w tej sytuacji spotkają go bardzo nieprzyjemne konsekwencje. Najpierw otrzyma dwa wezwania, a jeśli zignoruje je, otrzyma mandat w wysokości do 3600 euro lub zostanie zamknięty w więzieniu na cztery tygodnie. Jeśli to nie pomoże, rząd nałoży drugą karę - 7200 euro. Nie wiadomo jednak, czy kary będą nakładane w nieskończoność.

Z przymusowych szczepień zwolnione będą osoby w wieku poniżej 12 lat. Również kobiety w ciąży mają być częściowo wykluczone z obowiązku, a także osoby, które nie mogą się szczepić z przyczyn zdrowotnych.

 

W wielu krajach, w tym również w Austrii odbywają się wielkie protesty przeciwko terrorowi sanitarnemu. Oczywiście władze nie przejmują się tym i wprowadzają przepisy, które dyskryminują część obywateli lub zmuszają do przyjęcia dawki szczepionki. Niewykluczone, że z czasem kolejne rządy wypowiedzą wojnę wobec nieposłusznych mieszkańców.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Idą czasy kiedy to najlepiej

Idą czasy kiedy to najlepiej będzie być bezdomnym, nie masz pieniędzy i konta w banku więc niczego ci nie będą mogli zabrać, nie masz mieszkania więc podwyżki za prąd i gaz nie będą ci straszne, może najlepiej przeczekać tą całą sytuację gdzieś w kanałach i się nie wychylać? Ryzyko duże ale może szanse na przeżycie będą większe niż pójście z tłumem.

Portret użytkownika Król Maciuś Pierwszy

Czy pozabijanie tych, w

Czy pozabijanie tych, w których chciwości i żądzy władzy jest najwięcej poprawiłoby sytuację długofalowo, czy lepiej dać im zaprowadzić to NWO i niech się to później rozpadnie jak ZSRR? Trudny wybór...

Portret użytkownika Endymion

Musisz podskoczyć, aby

Musisz podskoczyć, aby uklęknąć, o tyle poziomów przerosłem Ciebie... Z gówna bata nie ukręci się, czyli z Was gladiatorów.. chowaj się po piwnicach w pustostanach, hehe... żałośni jesteście NIEWOLNICY, a potem w bydlęcym wagonie jeden drugiemu poderżnie gardło za plaster salcesonu i łyk wody.. histroria to przerabiała wielokrotnie, ludzie tacy jak Ty nie zmienili się... ja też.. przyjdę do tego pustostanu przed służbami i zabiorę Ci wszystko co masz, wraz z bronią czarnoprochową i kuszą.. tacy jak ja też nie zmieniają się Lol Będziesz błągał, abym Cię nie zabił, oddasz żonę i córkę abym je wykorzystał na Twoich oczach, bo tak będziesz się BAŁ... STRACH zabija Twoje ludzkie instynkty, tylko szczury siedzą w piwnicach... Nie jesteście ludźmi, a nawet zwierzętami, tylko gryzoniami.. zdegradowaliście się ewolucyjnie!

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Endymion

Ja jestem realnym facetem,

Ja jestem realnym facetem, który na codzień walczy z systemem, tu Wam daję tylko wskazówki, gdzie patrzeć.. takie moje zboczenie, aby szczury z kanałów wyciągać, walczę z przeznaczeniem, aby Was nie jeść.. wierz w co chcesz, mam to gdzieś.. ja przeżyję, nawet jak będę musiał Ciebie zjeść.. wolałbym tego nie robić, z tego powodu piszę.. szukam 10 sprawiedliwych, bo na watahę gladiatorów przestałem liczyć, ale jeszcze łudzę się, że co dziesiąty samobójca w Polsce zabierze ze sobą jakąś kur..wę...  ZnZ??? Takie hobby, czasem muszę coś napisać, aby nie udusić się.. mądrych ludzi zliczę tutaj na palcach jednej ręki, ale jak każdy z nich ma tylu samo, to mamy efekt kuli śnieżnej, której nic nie zatrzyma, a Ty idź z kolegami do kanału, schowaj się, a potem wypinaj pierś po medale nienależne... Taki Twój wybór, mój inny.. pożyjemy zobaczymy, kto ma lepszą receptę na życie, ja może umrę, stojąc, a ty zdechniesz klęcząc.. taka różnica.. 

 

P.S.

Jestem Bykiem, mleka nie daję.. głupawe przysłowie dla głupich ludzi.. ale jesteście żenujący :((( Myślicie, że wszyscy to krowy, owce i szczury???

Jak Wy? Nie ierz innych swoją miarą.. KROWO!

NIEDOCZEKANIE

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Strony

Skomentuj