Ataki na wolność słowa pod przykrywką "Fake News" dotarły do Polski ?

Kategorie: 

Źródło: internet

Wygląda na to, że machina "Fake News" ("Fałszywe Wiadomości") dotarła do Polski ! Przegrane wybory w USA postawiły siły zła w stan najwyższej gotowości. Pan Obama już oficjalnie głosi wszem i wobec, że "Fake News" są zagrożeniem dla demokracji.

 

Niczym się nie różni w tym od pana Wałęsy i Michnika. Słynny portal "Info Wars" ("Wojny Informacyjne") stał się w pierwszej kolejności zagrożeniem dla nowego porządku. Fala akcji wymierzonych w niezależne media dotarła do naszego umęczonego Kraju. Panowie Braun i Korwin zostali nazwanie przez "amerykańskich" rewolucjonistów agentami Putina.

Wiadomo, że Putin gra mocno i bezwzględnie. Jest zagrożeniem dla każdego państwa, że buduje swój nowy porządek, a każdy kto się sprzeciwi może trafić do piachu, ale to nie znaczy że mamy się bezmyślnie zgadzać z Wielkim Bratem i pozbyć wolności słowa. szturm "Fake News" jest najoczywistszym przejawem globalnej dyktatury. Jeżeli Trump jest faktycznie obrońcą chrześcijańskich i ludzkich wartości, w cały czas wszystko na to wskazuje, to przez trzy miesiące jest się czego obawiać, zwłaszcza że polskojęzyczne kręgi "starszych i mądrzejszych" są w ciągłym kontakcie z antyludzkim sztabem rewolucji światowego porządku.

 

Tak poważny atak na ZnZ jaki miał miejsce w TVP świadczy o tym, jak silne są powiązania środowisk uznawanych za narodowe i wolnościowe z nieformalnymi agendami globalizmu. Sprawa jest bardzo poważna, idzie o już podpisane CETA, a za chwilę o TTIP. Wszyscy wiemy, że członkowie polskiego rządu są podzieleni co do niebezpieczeństwa jakie niesą ze sobą te zdradzieckie umowy, a jednak ktoś gdzieś naciska.

Przecież zdaniem pana Kuzmiuka "nie możemy być w każdym sporze na czele tych, którzy się czemuś sprzeciwiają" , wystarczy że oddamy naszą gospodarczą, kulturową i duchową suwerenność w ręce wyznawców zła, a wszystko się "ułoży" ! Walka o wolność słowa trwa, a właściwie wchodzi w decydującą fazę. Rewolucjoniści nowego porządku będą atakować wszystkimi dostępnymi środkami, zwłaszcza maczugą "bycia agentem Putina" !

Dzieje się wiele, a za chwie może się dziać jeszcze więcej !  Już w tą sobotę nastąpi pierwszy etap intronizacji Chrystusa na Króla Polski, pierwszy, bo nie spełniający tych oczekiwań i żądań, które Pan Jezus wyraził w latach 30. w orędziu skierowanym do sługi Bożej Rozalii Celakówny i przez nią, do Polski i Polaków. No cóż, i w tej kategorii musimy liczyć na wyrozumiałość Pana i Zbawiciela Polski. (Polecam zwłaszcza pierwszy film !)

 

 

Linki:

http://www.infowars.com/obama-pushes-fake-news-talking-point-its-a-threat-to-democracy/

http://www.pch24.pl/ksiadz-malkowski--przyjecie-jezusa-chrystusa-za-krola-i-pana-istotne-l...

http://www.pch24.pl/mimo-uwag--rzad-pis-przyjmie-ceta--bo-polska-nie-moze-wszystkiemu-sie-...

http://www.infowars.com/the-mainstream-medias-fake-news-narrative-is-already-beginning-to-...

http://www.infowars.com/why-we-are-still-in-the-danger-zone-until-january-20th-2017/

http://www.infowars.com/shock-video-police-force-80-year-old-italian-hotel-owner-to-house-...

The Truth About Fake News

Braun i Korwin w amerykańskim raporcie o rosyjskiej propagandzie cz. 1

 

 

Ocena: 

Średnio: 4.3 (6 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Samiec_Alfa

Właśnie takie odniosłem

Właśnie takie odniosłem wrażenie czytając szykane TVP wobec portalu zmiany na ziemi. Jest na to rada chłopaki! Powiem krótko. Oni sami się rozłożą na łopatki. Wszyscy to wiemy. Wystarczy nic nie robić, a sami się pogrążą. Kiedy walczymy, wiedzą gdzie nas uderzyć, osłabić. Nie mówię, aby walki zaprzestać. Pokonamy ich własną bronią! I właśnie tak podoba mi się wstęp do tego artykułu. Tak ma być i każdy dobrze wie jak jest. Pójdę krok dalej. Sposób w jaki pisane są artykuły potrzebują drobną korektę w działaniu, ale 96% jest ekstra i oby tak dalej.

Co mam na myśli? Kochaną ironię! Inteligentny człowiek zrozumie. A wiadomo że buractwo na ironię działa tak jak by była to najszczersza prawda bez drugiego dna.

Dlatego komuchy i naziści będą się cieszyć kiedy będziemy pisać o tym jak nasza kochana władza dba o nasze potrzeby nakładając na nas coraz to wyższe podatki Smile jacy oni słodcy prawda? Tak bardzo się martwią o nasze portfele Smile

No przecież napisałem że się o nas martwią, bo przecież Zmiany na Ziemi to portal który jak najbardziej jest prożądowym portalem i każdy o tym dobrze wie, dlatego nie rozumiem co miało by grozić nam tutaj zgromadzonym, skoro i my także biorąc przykład z naszego prezydenta Andrzeja Dudy, a także Lecha Wałęsy bez którego niczego by nie było robimy co w naszej mocy, aby pomagać w rozwoju naszej obywatelskiej świadomości.

Idźmy w tym kierunku, bo kiedy przyjdzie czas to nie zostawimy na nich suchej nitki Smile

Pozdrawiam ;>

Portret użytkownika Samiec_Alfa

Jej nie wierzę że jeszcze

Jej nie wierzę że jeszcze nikt nie poprawił mojego "z kąd" i przy okazji nie nazwał mnie ruskim agentem. No ale ekm, może jednak to ja jestem polakiem i dostrzegłem swój błąd, a usraelscy agenci niestety, muszą się jeszcze doszkolić :>

Portret użytkownika XaX

Dla lewaków to jak się z nimi

Dla lewaków to jak się z nimi odrobine nie zgadzasz to stajesz się agentem Putina ... Taka to ich prostacka logika ... W myśl albo z nami albo przeciw nam, tak samo z tymi pseudo nieprawdziwymi informacjami, wszystko co sprzeciwia się z wizją świata lewaków staje się fake newsem ...

Strony

Skomentuj