Antyrasiści twierdzą, że biały śnieg jest rasistowski!

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Przyszło nam żyć w bardzo dziwnych czasach. Poprawność polityczna i walka z rasizmem zaszła już tak daleko, że jakiekolwiek sformułowania są automatycznie analizowane pod kątem ewentualnej nienawiści na tle rasowym. Wystarczy, że ktoś użyje słowo "biały" i już musi przepraszać, bo przecież wszystko co białe kojarzy się z białym rasizmem a rację ma zawsze ten, kto ma dziwne, wręcz głupie skojarzenia.

 

Można nawet stwierdzić, że działania antyrasistów zaczynają przypominać polowanie na czarownice - szukają nienawiści tam, gdzie jej nie ma. Podstawą do oskarżeń o rasizm są często same skojarzenia antyrasistów. Czy bałwan może być rasistowski? Nie? A BIAŁY bałwan? Przecież przypomina on białego człowieka, a biali ponoć nienawidzą czarnych.

 

Tak właśnie powstaje dyskusja, która z bałwana i śniegu przechodzi na zupełnie inne grunty. Podobna sytuacja miała miejsce 11 grudnia, gdy uczelnia University College London została zaatakowana za rzekomo rasistowski wpis. Na Twitterze napisano: "Marzysz o białym kampusie? Nasze kampusy będą dziś otwarte i czynne przez cały dzień, w poniedziałek 11 grudnia, więc proszę przyjść zgodnie z planem. (Nie możemy zagwarantować śniegu, ale spróbujemy!)" Wystarczył tylko jeden komentarz, w którym ktoś uznał wpis placówki za obrzydliwy i kojarzący się z Adolfem Hitlerem, aby uczelnia już na drugi dzień wystosowała oficjalne przeprosiny.

Powyższa sytuacja wywołała wielkie zdziwienie zwłaszcza, że uczelnia UCL wyraźnie zaznaczyła, iż chodzi o śnieg. Jak widać do oskarżeń o rasizm wystarczą nawet najbardziej absurdalne skojarzenia. Przecież jeszcze w listopadzie w USA miał miejsce śmieszny incydent - czarnoskórzy studenci Uniwersytetu Missisipi znaleźli skórkę od banana, którą ktoś powiesił na drzewie i uznano to za rasistowski atak. Zaś jeszcze kilka miesięcy temu organizacja praw zwierząt PETA uznała białe mleko za symbol białych rasistów. Wszystko to oczywiście uderza w białą rasę i nie wiedzieć czemu przyjęło się, że antybiały rasizm nie istnieje.

 

Skoro śnieg jest rasistowski, może należałoby nieco poeksperymentować z pogodą, aby padał czarny śnieg? Może należałoby pousuwać wszystko co białe i przywołuje negatywne skojarzenia antyrasistom? Skoro na świecie panuje tak silne uprzedzenie do białej rasy to może powinno się usunąć białych ludzi z życia publicznego? Przecież oni przywołują na myśl same najgorsze momenty w historii - Hitler i Stalin też byli biali. Afryka powinna zjednoczyć się pod przywództwem czarnego Hitlera, który pokazałby białym rasistom gdzie jest ich miejsce. Koniecznie trzeba również wprowadzić zmiany w Europie, bo białe kobiety rodzą białe dzieci. Zawierają związki z białym mężczyznami i tworzą białe rodziny, zatem mamy rasizm i dyskryminację w jednym. Należałoby zniszczyć cywilizację białego człowieka, a przy okazji cofnąć się do starożytności i poświęcić kilka tysięcy lat, aby rozwinąć ludzkość od samego zera  - ważne, żeby wszystko było czarne.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika żulo

Trudno stwierdzić ale jest

Trudno stwierdzić ale jest moda na cytowanie różnych dałnów. Czy też trolli cieszących się z popularności swoich idiotyzmów. W sumie ciekawe zjawisko. Ktoś tam napisze że o projekcie tunelu pod Atlantykiem. Czy wirtualnego państwia na orbicie. Można to zrozumieć, bzdur w sieci nie brakuje. Szkoda tylko że człowiek wszędzie musi napotykać się na te śmieci.

Portret użytkownika Eva11

Tylko ,że takie brednie

Tylko ,że takie brednie pochodzą często że  źródeł...naukowych ,rządowych 

Są często opisem tego co nas otacza...

Więc kto nas testuje ,tak naprawdę ?

Czy to ogolnoswiatowa parodia często się zastanawiam lub w ukryciu siedzi jakaś grupka od wieków ...

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Eva11

Myślę Drogi Sceptyyku , że

Myślę Drogi Sceptyyku , że bardziej co my na te absurdy ,

Bo to że nas otaczają to chyba normalny człowiek wie..

Kurcze ,a u nas już stopnialo...I zielono wkoło,a tak pięknie ,,biało,, było...

Ach pamiętam jak choinki się uginaly na święta pod śniegiem, tak cudownie jak w bajce ...Tyle piękna wkoło ..

Pozdrawiam Również

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj