Antybiały rasizm panoszy się w amerykańskich mediach

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W liberalnych mediach szerzy się ostatnio rasizm wymierzony w białych ludzi. Rasiści o innym kolorze skóry niż biały, uważają, że uprawnia ich to do dowolnej krytyki białych i do bezkarnego rzucania dowolnych wyzwisk w stronę białych ludzi, a według terroru politycznej poprawności nie jest to nigdy postrzegane jako rasizm. 

Nienawiść do białych szerzy się zresztą nie tylko u innych ras, ale nawet wśród samej białej rasy. Niestety nie brakuje pożytecznych białych idiotów, którzy sądzą, że wypada krytykować rasę z której pochodzą. Najczęściej opowiada się historyjkę o białej supremacji na świecie, co ma być rzekomo powodem wielkiej niesprawiedliwości.

 

Rasiści o innym niż biały kolorze skóry, pozwalają sobie na wyjątkowo brutalne hasła wzywając nawet do eksterminacji białej rasy i nikt na to nie reaguje. Nie słychać przynajmniej o tym, żeby jakiś czarnoskóry rasista odpowiedział za nawoływanie do mordowania białych, a przecież takie rzeczy się dzieją na porządku dziennym.

Doszło już do tego, że w Stanach Zjednoczonych praktycznie każdy biały, jest przez czarnych bądź Latynosów automatycznie posądzony o wspieranie znienawidzonego przez te środowiska prezydenta Donalda Trumpa. Stworzono na te potrzeby sugestię, że każdy jego wyborca jest nazywany automatycznie "nazistą". 

Trzeba przyznać że nienawiść innych ras względem rasy białej narasta i w Stanach Zjednoczonych pojawiły się już nawet reklamy pokazujące domyślnie złego białego, który usiłuje rozjeżdżać samochodem biednych uciekających Latynosów i Arabów. Ściga ich przez miasto i przypiera do płotu samochodem, na którym powiewa straszliwa flaga Konfederacji.

 

Co ciekawe zaledwie kilka dni temu, ten wyimaginowany spot wymierzony w białych, wydarzył się w realnym życiu. Napastnik bynajmniej nie był biały, chociaż amerykańskie liberalne media robiły co mogły rozjaśnając filtrami jego ciemną karnację. Nie miał też flagi Konfederacji tylko Państwa Islamskiego i rozjechał naprawdę kilkanaście osób, zabijając ośmioro białych turystów z Belgii i Argentyny. Żyjemy w naprawdę dziwnych i niebezpiecznych czasach.
 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

to nie wszystko bo już

to nie wszystko bo już oficjalnie w gzetach państw iluminackich szatana rozgłaszają że można żartować i mówić że należy ucinać głowy białym !

https://www.infowars.com/newsweek-thinks-its-ok-to-joke-about-beheading-white-people/

Ci ludzie od sorosa i terorystów NWO są bezwzględni ! u nas finansowani przez mafię banksterską nowoczesne szajbusy i ci od ryżego folksdojcza właśnie ujawnili w wywiadach że należy wszystko sprywatyzować i oddać innym państwom ! oni jesli by mogli by nas wymordowali brutalnie ale na razie chcą nas wymordować powoli przez niszczenie gospodarki i wyprzedaż ! tylko ONR i Ruch Narodowy może skutecznie walczyć z terorystami nowych hitlerowców NWO !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Akamai

Na szczęście mam śniadą

Na szczęście mam śniadą karnację. 

Zapuszczę brodę... prześpię się na solarium i będę bezpieczny. Smile

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika MiamiVibe

Najważniejsze to znaleźć

Najważniejsze to znaleźć złoty środek na dostatnie życie Smile Po co robić, stresować się skoro można po prostu dostać kasę za friko Smile Zrobię tak jak Ty.

------------------------

Poszukiwanie sprawiedliwości i sensu w świecie, w którym te nie istnieją, jest dla przytomnego i otwartego umysłu tragedią egzystencji.

Portret użytkownika inzynier magister

dziś paramilitarna grupa

dziś paramilitarna grupa terorystyczna antifa od NWOwców która kopała po twary Polaków za rządów rudego folksdojcza będzie robiła zadymy i bijatyki w USA !!! chcą obalić legalnie wybranego prezydenta Trumpa !

https://www.infowars.com/nov-4th-it-begins/

terorystyczne zboki NWO są niebezpieczne ! "Zaangażowana niegdyś w proaborcyjny „Czarny Marsz” modelka Anja Rubik wraz z „Wysokimi Obcasami” – dodatkiem do „Gazety Wyborczej” – rozpoczęła akcję propagującą edukację seksualną w najgorszym wydaniu. Wśród tematów skierowanych... do dzieci (sic!), jest homoseksualizm (o którym opowiada Robert Biedroń) a także masturbacja, antykoncepcja i pigułki wczesnoporonne opisywane przez innych celebrytów.Akcja opisana przez „Wysokie Obcasy” ma na celu nie tylko gorszenie dzieci i nasączanie ich głów homoseksualizmem, ale także promocję konkretnego środowiska – Grupy Edukatorów Seksualnych „Ponton”. Okazuje się, że akcja, której twarz oddało wiele znanych postaci ze świada show-biznesu to także doskonały pretekst do ataku na Kościół.  http://www.pch24.pl/beda-gorszyc-twoje-dziecko--celebryci-w-sluzbie-seksualizacji,55861,i.html#ixzz4xRw3UnA2

potrzeba więcej marszy na granicach z różańcem żeby odeprzeć atak demonicznej cywilizacji iluminatów, którzy stosują czary by zabrać ludziom ich dusze ! tak się sprawy przedstawiają w badaniach doktora Krajskiego ! oni chcąa nas zaczarować ich mocami piekielnymi seksualnymi demonicvznymi ! musimy sięmodlić by przetrwać, tylko Jezus może ich pokonać i moc Ducha Świętego !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika rochel57

No niestety, doszło do tego,

No niestety, doszło do tego, że sami się o to proszą. W związku z atakami rasistowskimi na Białych, wniosek nasuwa się sam: Wszystko co ciapate musi zostać usunięte z Ziemi. Ewentualnie dać im jeszcze szanse. Test IQ - przechodzą wszyscy powyżej 100. Następnie wyłuskanie potencjalnych "inteligentnych" morderców - organizatorów-moderatorów wariografem usmanów A-3000. Także hasło ogólnoświatowe pro life "Muslimie wspomóż rozwój cywilizacji i  wysadź się sam".

Rochel57

Skomentuj